Стабілізатори для камер

11

Стабілізатори для камери DJI RS 4

Компанія DJI представила нове покоління своїх популярних стедікамів -  DJI RS 4, DJI RS 4 Combo, DJI RS 4 PRO та DJI RS 4 PRO Combo. Моделі четвертого покоління підтримують параметри вертикальної зйомки, яка є важливою для контенту соц. мереж, а також отримали покращений алгоритм стабілізації, подовжений час автономної роботи - 29 годин та підтримку двох зовнішніх двигунів фокусування/масштабування. Кінорежисери та телевізійники невимовно раді цим “універсальним солдатам”!

DJI-RS-4

Особливості стабілізатора для камери DJI RS 4

Попереднє покоління компанія презентувала у червні 2022 року. У третій версії стабілізаторів DJI RS вже було представлено багато універсальних функцій, зокрема зручні автоматичні блокування осей повороту/нахилу/повороту одним лише натисканням кнопки, для запобігання зайвого навантаження на двигуни під час носіння та під час пауз у зйомках. 

Новий стабілізатор для камери DJI RS 4 отримав більший сенсорний OLED-екран на 1.8 дюймів, перемикач режимів підвісу для зміни PTF/PF/FPV на льоту, нову кнопку спуску затвора Bluetooth та довші ручки з вуглецевого волокна у версії Pro, яка створена для більших кінокамер. Збільшилась й максимальна вантажопідйомність моделей, для DJI RS 4 - вона становить 3 кг, а для  DJI RS 4  PRO - 4,5 кг.

DJI-RS-4-Pro-2024

Компанія DJI заявляє про «збільшення крутного моменту двигуна на 20%» для стедікама DJI RS 4 PRO, який як і раніше, виготовлений з вуглецевого волокна з тефлоновим покриттям. А от стабілізатор DJI RS 4 виготовлений вже з алюмінію з тефлоновим покриттям «для більш плавного балансування». До того ж, вісь нахилу DJI RS 4 подовжено на 8,5 мм, 

Новий стедікам DJI RS 4 має  автоматизовані блокування осі другого покоління, ручку тонкого налаштування в передній частині підвісу, знімну батарею, вбудований джойстик, дві рейки з боків, перемикач режимів підвісу, один вбудований порт RSA, окрім моделі DJI RS 4  PRO, яку оновили ​​до двох портів RSA. Вищезгадані порти RSA підключають аксесуари до підвісу, наприклад колесо фокусування DJI R та ручку керування Ronin Tethered.

Стабілізатор для камери DJI RS 4 отримав в комплекті: підвіс, ручку акумулятора, кабель USB-C, опору для кріплення об’єктива, подовжену пластикову рукоятку, швидкоз’ємну пластину, кабель керування кількома камерами та набір гвинтів. 

dji-rs-4-05

Стабілізатор для камери DJI RS 4 Combo

Стабілізатор для камери DJI RS 4 Combo отримав двигун керування об’єктивом у комплектіі. Focus Pro Motor можна використовувати для повороту кілець масштабування, а також кілець фокусування на об’єктиві. Ним можна керувати за допомогою джойстика для масштабування або переднього диска для фокусування. Цей новий двигун на 30% швидший за попередню модель і користувачі можуть регулювати його швидкість, крутний момент та напрямок за допомогою меню. 

До комплекту стабілізатора для камери DJI RS 4 Combo входить двигун Focus Pro, набір для кріплення на штангу двигуна Focus Pro, стрічка Focus Gear Strip, додатковий кабель керування кількома камерами, ручка для портфеля та футляр для транспортування. 

dji-rs-4-01

Модульна система DJI Focus Pro

Система DJI Focus Pro надає безліч творчих можливостей. Можна створювати індивідуальні налаштування з використанням чотирьох основних компонентів: далекоміра LiDAR, двигуна, ручки та маховика. Модульна система DJI Focus Pro має оновлений алгоритм розпізнавання ШІ для точного відстеження фокуса та покращеної продуктивності LiDAR. Відстань фокусування збільшується втричі до 20 метрів, а кількість точок вимірювання діапазону зростає на 77% до 76 800.

Керувати фокусуванням зручно і просто. Система DJI Focus Pro підтримує спільний режим AMF (Auto Mantiz Focus), триканальне керування об’єктивом для налаштування фокусу, фокусної відстані та діафрагми, а також махове коліщатко з магнітним гасінням для плавного тактильного відчуття. Відеографи отримують важливу інформацію для допомоги при фокусуванні за допомогою осцилографа LiDAR, зокрема ідентифікацію об’єкта та лінійку відстані.

DJI-RS-4-03

Головні переваги DJI RS 4 та DJI RS 4 Pro

Стедіками DJI RS 4 та DJI RS 4 PRO отримали новаторський алгоритм стабілізації, який забезпечуватиме плавність та стабільність під час зйомки. Новий перемикач режимів джойстика в лівій частині екрана підвісу допоможе легко керувати масштабуванням або ж самим підвісом. Беззаперечно важливою, є функція «власної вертикальної зйомки 2-го покоління», яка дозволяє горизонтальній пластині підвісу перемикатися між горизонтальною та вертикальною зйомкою без будь-яких додаткових аксесуарів. До того ж, стабілізатор отримав вдосконалений алгоритм стабілізації підвісу під час вертикальної зйомки, особливо для зйомок під низьким кутом та під час бігу. А порт USB Type-C у нижній частині ручки акумулятора може забезпечити до 18 Вт живлення камер, аксесуарів та смартфонів в той час, коли вони не використовуються.

DJI-RS-4-07

Яку ж модель з презентованої лінійки обрати? Враховуючи ваші потреби та вимоги, можемо порадити наступне: 

 • для користувачів, кому потрібен повнофункціональний карданний механізм, який добре працюватиме та матиме повний набір необхідних функцій, варто купити DJI  RS 4.

 • для користувачів, які мають важкий комбінований фотоапарат та об’єктив, краще купити DJI  RS 4 Pro. До того ж, система DJI Focus Pro може додати універсальні інструменти ручного фокусування, зокрема систему автофокусування LiDAR для об’єктивів з ручним фокусуванням.

 • для користувачів, які хочуть отримати допоміжні інструменти для ручного фокусування, радимо купити стабілізатор для камери DJI RS 4 Combo. Комбінований комплект ідеально підійде для зйомок з ручним фокусуванням, адже двигун Focus Pro хороший та керується безпосередньо з ручки.

Купити стабілізатор для камери DJI RS 4

Інтернет-магазин NewTime пропонує купити стабілізатор для камери DJI RS 4. Оформити передзамовлення на нові моделі можна на нашому сайті, ціна стабілізатора для камери DJI RS 4 становить 31 760 грн., а купити стедікам DJI RS 4 Pro пропонуємо за ціною 47 640 грн.

Також пропонуємо купити стабілізатор для камери DJI RS 4 Combo за ціною 39 700 грн. та DJI RS 4 Pro Combo за 59 550 грн. Слідкуйте за актуальною вартістю в нашому каталозі товарів.

dji-rs-4-02

Фільтр
Скасувати
За замовчуванням
За замовчуванням
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
За популярністю
Новинки
not_found
На ваш запит нічого не знайдено
Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону Будь ласка, перевірте номер телефону Номер телефону вже використовується
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний:
detail_ico
Переваги реєстрації
 • Статус замовлення
 • Історія замовлень та їх деталі
 • Зручні списки бажань з порівнянням товарів
 • Переглянуті товари
 • Скачування та друк чека/гарантійного талону
 • Збереження контактних даних для кошику
 • Функція повторити замовлення
 • Індивідуальні промокоди
Вибір

Ви можете вести пошук товару за партномером, кодом товару, по повній або частковій назві

Зв'язок з нами
Отримайте знижку -150₴ за підписку Ми відправили промокод на знижку на Вашу пошту: petro@gmail.com
Ви вже підписані
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Відправити
Бажаєте отримувати персональні промокоди на знижки? Реєструйтесь в особистому кабінеті
Не цікаво