iPad Pro

218

Потужні та продуктивні Apple iPad Pro

Пристрої iPad Pro є серією високопродуктивних планшетів, випуском яких займається компанія Apple. Ці девайси показують чудові результати в різних областях і легко справляються навіть зі складними завданнями. Планшет Айпад Про є потужним інструментом, за допомогою якого ви зможете працювати над проектами, займатися творчістю, проводити час у захоплюючих іграх та багато іншого.

Приставка "Pro" в назві девайсів говорить про те, що пристрої призначені для вирішення завдань професійного рівня. Редагування фото та відео, робота в ресурсомістких додатках, зйомка високоякісного контенту - планшет Apple Pro легко впорається з будь-чим.

Який iPad Pro купити в Україні: відмінності пристроїв

В інтернет-магазині New Time все Епл Айпад Про розподілені за категоріями, в залежності від покоління девайсів. Як критерій використовується дата презентації продукту:

 • березень 2016;
 • червень 2017-го;
 • жовтень 2018 року;
 • березень 2020-го;
 • квітень 2021-го;
 • жовтень 2022 року.

Основні характеристики Айпад Pro

Кожен iPad Pro має свої особливості. Детально ознайомитись з ними можна на відповідних сторінках з описом конкретної моделі. Ключові характеристики всіх пристроїв:

Дисплей iPad Pro

У деяких варіантах використовуються OLED-екрани, тоді як в інших може бути Liquid Retina XDR або інші. Всі вони мають свої особливості, однак ключовим критерієм прийнято вважати діагональ дисплея у дюймах.

На великому екрані Apple Айпад Про зображення виглядає більш деталізованим, проте, якщо вам важлива компактність, віддати перевагу слід пристроям з меншою діагоналлю. Залежно від моделі девайсу вона може становити 9,7”, 10,5”, 11” чи 12,9”.

Потужні процесори в Айпад Pro

Як правило, ціна на Айпад Про багато в чому залежить саме від чіпа, що використовується в девайсах. Цей невеликий компонент відповідає за продуктивність всього пристрою, тому вважається "серцем" будь-якого iPad Pro.

У ранніх моделях серії встановлювався 2-ядерний чіп Apple A9X. У наступних пристроях стався помітний стрибок у плані продуктивності, оскільки в девайсах почали з'являтися 6-ядерні процесори Apple A10X. З появою чіпів нових поколінь A12X та A12Z ситуація кардинально змінилася. Оснащені такими 8-ядерними процесорами i Pad Pro Apple показували найкращі результати продуктивності серед аналогічних девайсів інших марок.

Однак на цьому інженери Apple не зупинилися. Разом із презентацією останнього покоління планшетів цієї серії світу було представлено M1. Це 8-ядерний процесор із графічним чіпом на 8 ядер. Окрім цього пристрою мають 16-ядерну систему Neural Engine. Ціни на Айпад Про останнього покоління найвищі, проте це повністю окупається продуктивністю цих девайсів, адже вони можуть впоратися з будь-якими завданнями, залишаючи конкурентів далеко позаду.

Оперативна пам'ять в Еппл Айпад Про

Кількість оперативної пам'яті (RAM) впливає на продуктивність пристрою, дозволяючи йому швидко обробляти фото та відео, запускати програми тощо. Як правило, кількість RAM пов'язана з процесором, що використовується в девайсі. Тобто в актуальні сьогодні моделі 2 ГБ пам'яті не встановлюють, як неможливо знайти планшети першого покоління з 16 ГБ.

Однак у деяких випадках цей параметр слід враховувати. Наприклад, у пристроях 2021 є варіанти з RAM як на 8 ГБ, так і 16 ГБ. Причому діагональ екрана при цьому значення не має: будь-який з цих обсягів пам'яті може бути встановлений як в 11, так і в 12,9-дюймових девайсах.

Вибираючи в нашому онлайн-каталозі, який планшет iPad Pro купити, ви знайдете моделі з 2, 4, 6, 8 чи 16 ГБ RAM.

Який iPad Pro замовити: ємність накопичувача

Цей параметр відображає розмір і кількість файлів, які можна зберігати на пристрої. Якщо ви користуєтеся переважно онлайн-сервісами та хмарним сховищем, можна віддати перевагу менш ємним девайсам. В інших випадках ємність накопичувача підбирається відповідно до передбачуваних завдань, для вирішення яких ви вирішили купити Apple iPad Pro.

Є варіанти з накопичувачами, ємність яких складає:

 • 32 ГБ;
 • 64 ГБ;
 • 128 ГБ;
 • 256 ГБ;
 • 512 ГБ;
 • 1 або 2 ТБ

Зверніть увагу: чим більш ємний пристрій вам знадобиться, тим вищою буде на i Pad Pro ціна.

Планшет Епл Айпад Про: бездротові комунікації

Якщо ви вирішили купити iPad Pro в Києві або іншому місті України, зверніть увагу на наявність необхідних бездротових комунікацій. Всі пристрої бренду Apple підтримують підключення до мереж Wi-Fi, проте не у всіх планшетах є GPS-модуль.

Окрему увагу зверніть на наявність підтримки 3G/4G/5G, якщо цей параметр є важливим у вашому випадку. Нові покоління стільникового зв'язку, як правило, підтримуються лише актуальними планшетами бренду. При цьому деякі аксесуари можуть не мати модуля стільникового зв'язку в принципі.

Нові iPad Pro в Україні: особливості пристроїв 2021

Випущені у 2021 році моделі планшетів Айпад Про можна назвати революцією на ринку. Пристрої відрізняються високою продуктивністю, якісними камерами, безліччю функціональних можливостей тощо.

Якщо ви вирішили iPad Pro купити у Києві чи іншому населеному пункті країни, зробити це можна через наш інтернет-магазин. У каталозі New Time ви знайдете моделі з діагоналлю 11 та 12,9 дюйма. Вони мають відмінності, що стосуються як особливостей дисплея та технологій, так і технічних характеристик.

Багатьох цінителів "яблучного" бренду залучають 12,9-дюймові пристрої, оскільки в них інженери Apple реалізували більшість розробок та інноваційних технологій.

Екран на Еппл Айпад Про 12,9”

У цих гаджетах використовується екран Liquid Retina XDR. Його контрастність становить 1000000:1, завдяки чому практично кожна деталь на екрані передається з максимально можливою реалістичністю. З таким девайсом ви зможете як переглядати улюблені фільми та серіали у неймовірній якості, так і працювати з фото- та відеоконтентом у режимі HDR.

Яскравість Епл Айпад Про досягає 1000 кд/м² при стандартному використанні. У піковому режимі показник яскравості може збільшуватись до 1600 кд/м². Крім цього пристрою підтримують головні технології, що відповідають за якісне відображення зображення:

 • True Tone — ця технологія необхідна для зміни температури кольору в залежності від умов навколишнього середовища. Переглядати відео та читати стане комфортніше, так як девайс автоматично налаштовує яскравість та колір екрану таким чином, щоб зображення завжди виглядало гранично природно.
 • DCI-P3 — підтримка широкого охоплення кольорів відповідно до цього стандарту. Завдяки цьому фото та відео виглядають яскравішими, а всі відтінки відрізняються насиченістю незалежно від ваших поточних дій.
 • ProMotion – технологія, яка подвоює частоту оновлення екрана з 60 до 120 кадрів на секунду. Це дозволяє зробити прокручування сторінок, відтворення відеоконтенту та малювання за допомогою Apple Pencil більш плавними та чуйними.

Більш того, дисплей у Apple iPad Pro 12,9” є повністю ламінованим, а також має антивідблиск і олеофобне покриття. Останнє робить екран стійким до появи слідів від пальців.

Чому ще слід замовити Айпад Про 12,9”

Завдяки використанню чіпа M1 в Айпадах останнього покоління планшети показують дивовижну продуктивність. Пристрої настільки потужні, що за допомогою їх можна грати в ігри консольного рівня, створювати складні графічні моделі, користуватися додатками з доповненою реальністю і робити багато іншого.

Про купити в Україні слід і в тому випадку, якщо ви постійно берете девайс з собою і розраховуєте на велику автономність. Процесор M1 економно витрачає заряд акумулятора, оскільки в неактивному режимі, коли ви переглядаєте сторінки в Інтернеті або слухаєте музику, працюють 4 ядра ефективності. Вони забезпечують достатню продуктивність, але не потребують великого енергоспоживання.

Однак, коли ви запускаєте ресурсомістку програму або починаєте працювати з графікою, в роботу включаються 4 ядра продуктивності. Вони активніше витрачають заряд акумуляторної батареї, але при цьому ви не жертвуєте швидкістю та плавністю роботи. У такому режимі планшет Айпад Про знаходиться обмежену кількість часу, а коли поточні завдання будуть виконані, пристрій перемикається в режим заощадження.

Планшет Apple Pro також може зацікавити вас підтримкою численних аксесуарів, наприклад клавіатур Magic Keyboard та Smart Keyboard Folio. На окрему згадку заслуговує Apple Pencil, з яким планшет перетворюється на повноцінне полотно для малювання.

Ціна на iPad Pro: скільки коштує пристрій

На моделі останнього покоління iPad Pro вартість встановлюється залежно від кількох параметрів. Зокрема, розцінки будуть вищими, якщо вас цікавить 12,9-дюймова модель з 16 ГБ RAM, 2 ТБ пам'яті та всіма доступними бездротовими технологіями. У цьому випадку вартість Айпад Про може досягати 65-66 тис. гривень та більше. Ціна менш потужних моделей демократичніша — від 26 тис. грн.

При цьому в нашому інтернет-магазині ви зможете придбати айпад практично будь-якого покоління, а не тільки новинки бренду. Враховуючи різноманітність продукції, вартість пристроїв, включаючи їх функціональні можливості та характеристики, варіюються в широкому діапазоні. Зокрема, на планшет iPad Pro ціна в Україні розпочинається від 16 тисяч гривень. Як правило, найдорожчими є моделі останнього покоління, оснащені більшістю інноваційних технологій та унікальних функцій.

Використовуючи фільтри пошуку в нашому каталозі, ви зможете знайти такий планшет Apple iPad Pro, ціна та можливості якого задовольнять усі ваші потреби та побажання.

Як заощадити та купити iPad Pro: ціна пристроїв

Якщо ви вирішили купити Айпад Про, ціна в Україні може здатися вам високою, тому що розцінки преміального бренду складно назвати доступними. Однак у New Time ви можете заощадити, що дозволить вам здійснити покупку на вигідніших умовах.

Зокрема, на Айпад Про ціна в Києві та інших містах буде нижчою, якщо ви скористаєтеся спеціальним купоном знижок — промокодом. Це спеціальна цифро-літерна комбінація, за допомогою якої ви зможете заощадити під час придбання продукції Apple. Вкажіть промокод на сторінці з оформленням замовлення, щоб вигідніше купити Айпад Pro: ціна зі знижкою буде вказана відразу після введення коду.

При цьому в New Time іноді бувають акції, під час яких можна придбати яблучну продукцію за більш демократичними розцінками. Незалежно від того, яка буде встановлена ​​на iPad Pro ціна, у Києві та інших містах товар можна придбати з доставкою.

Як купити Епл Айпад Про в New Time

Якщо ви вирішили купити планшет Apple Pro, зробити це можна у нашому інтернет-магазині. Просто вибирайте девайс, що сподобався вам, через онлайн-каталог, а потім оформляйте замовлення у віддаленому режимі.

У нашому магазині ви зможете купити Айпад Про в Києві та будь-якому іншому місті країни. Для цього просто вкажіть адресу доставки під час оформлення замовлення. При цьому забрати товар можна самовивозом із нашого офісу, що знаходиться у Києві. Детальнішу інформацію можна знайти на нашому сайті.

Якщо ви вирішили придбати Айпад Про в Україні, але у вас залишилися додаткові питання, звертайтесь за консультацією до наших менеджерів. Телефонуйте call-центру New Time і купуйте цікаві для вас iPad Pro у Києві та інших населених пунктах країни.

Часті питання

Чим особливий iPad Pro?

iPad Pro: Це найбільш продуктивна та передова лінійка iPad.


iPad Pro має високоякісні дисплеї з частотою оновлення 120 Гц, потужні процесори M1/M2 або A-серії (в залежності від моделі), підтримку Apple Pencil (2-го покоління) і Magic Keyboard. Вони розраховані на професіоналів, художників, дизайнерів та вимогливих користувачів. Кожна лінійка має свої унікальні особливості, і вибір залежить від ваших потреб, бюджету та очікувань від планшета.


Головна особливість - професійний інструмент для виконання складних проектів. 

Чи можна підключити зовнішній монітор до iPad Pro?

iPad Pro підтримує підключення зовнішнього монітора за допомогою адаптера або кабелю Type-C.

Яка є тривалість роботи батареї iPad Pro?

Тривалість роботи батареї може варіюватися залежно від використання, але в середньому iPad Pro може працювати від 8 до 10 годин без підзарядки.

Чи можна використовувати iPad Pro як заміну для ноутбука чи ПК?

iPad Pro можна використовувати як заміну для ноутбука чи ПК, особливо з використанням клавіатури та різноманітних додатків. Але потрібно звернути увагу на ваші потреби, не для всіх користувачів це повноцінна заміна.

Які є варіанти підключення до Інтернету на iPad Pro?

iPad Pro має варіанти з підключенням через Wi-Fi або Wi-Fi + Cellular, що дозволяє використовувати мобільний Інтернет.

Чи підтримує iPad Pro клавіатуру?

iPad Pro підтримує підключення будь якої Bluetooth клавіатури, включаючи Smart Keyboard та Magic Keyboard for iPad Pro від Apple.

Які є варіанти пам'яті для iPad Pro?

iPad Pro доступний з різними варіантами пам'яті, від 128 ГБ до 2 ТБ. (128/256/512/1TB/2TB)

Який розмір дисплея має iPad Pro?

Нові iPad Pro доступні в двох розмірах дисплею: 11 дюймів та 12.9 дюйма (діагональ).

Чим кращий iPad Pro в порівнянні зі звичайним iPad?

iPad Pro має потужніший процесор, більш високу якість дисплея, підтримку Apple Pencil 2 та Magic Keyboard for iPad Pro, значно краща камера, 4 динаміки (у звичайному iPad 2 динаміки), а також додаткові функції для професійного використання.

Фільтр
Скасувати
За замовчуванням
За замовчуванням
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
За популярністю
Новинки
not_found
На ваш запит нічого не знайдено
Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону Будь ласка, перевірте номер телефону Номер телефону вже використовується
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний:
detail_ico
Переваги реєстрації
 • Статус замовлення
 • Історія замовлень та їх деталі
 • Зручні списки бажань з порівнянням товарів
 • Переглянуті товари
 • Скачування та друк чека/гарантійного талону
 • Збереження контактних даних для кошику
 • Функція повторити замовлення
 • Індивідуальні промокоди
Вибір

Ви можете вести пошук товару за партномером, кодом товару, по повній або частковій назві

Зв'язок з нами
Отримайте знижку -150₴ за підписку Ми відправили промокод на знижку на Вашу пошту: [email protected]
Ви вже підписані
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Відправити
Бажаєте отримувати персональні промокоди на знижки? Реєструйтесь в особистому кабінеті
Не цікаво