Просторовий комп’ютер Apple

46

Vision Pro: презентовано перший просторовий комп’ютер від Apple

5 червня, під час основної доповіді на WWDC 2023, презентовано Apple Vision Pro - першу гарнітуру змішаної реальності та visionOS.

Такий довгоочікуваний і перший в історії Apple пристрій зі змішаною реальністю  отримав назву Vision Prо. Він оснащений абсолютно новою операційною системою з тривимірним інтерфейсом. Тобто немає ніяких обмежень, користувачі можуть створювати будь-які додатки та розміщувати їх, де завгодно, виходячи за межі фізичного простору, окрім цього можна контролювати ступінь заглиблення. Apple до того ж заявляє, що AR-гарнітура Apple знаменує собою початок "просторових обчислень".

vision-pro-2023-apple-08

AR-гарнітура Apple

Нова AR-гарнітура Apple працює наступним чином: користувачі використовують комбінацію очей, рук та голосу для керування пристроєм, використовується відстеження погляду, а також постукування пальцем та прогортання для прокручування або вибору.

Окуляри віртуальної реальності Vision Pro забезпечують наскрізне відео очей власника у новій функції, яка називається "EyeSight", показуючи оточенню різні відгуки про все, що ви переглядаєте всередині гарнітури. При цьому використовується лінзоподібний OLED-дисплей.

Vision Pro дозволяє користувачам підключатися до Mac з розширенням його дисплея у віртуальному просторі, у тому числі використовуючи програми, які працюють на самому Vision Pro.

FaceTime на Vision Pro під час відеодзвінків може відображати людей у ​​натуральну величину, також  можна переглядати фотографії та відео. Новий пристрій є "першою 3D-камерою Apple", яка демонструє глибину відео з просторовим звуком.

AR-гарнітура Apple забезпечує кінематографічну якість перегляду відео, що дозволяє масштабувати екран за межі фізичного простору. Ви можете створити свою цифрову особу для використання під час відеодзвінків.

vision-pro-2023-apple-02

Окуляри віртуальної реальності Apple

Вся передня частина AR-гарнітура Apple виконана з полірованого скла, яка переходить у легку алюмінієву раму. У верхній частині гарнітури є кнопка та цифрова корона. Пристрій Vision Pro має модульну систему для досягнення оптимального припасування.  

Акумулятор в AR-гарнітурі Apple є окремим та підключається через магнітне з'єднання до бічної частини гарнітури.

Ті, хто носить окуляри, повинні використовувати магнітні вставки для окулярів ZEISS за рецептом з гарнітурою Vision Pro.

vision-pro-2023-apple-03

Апаратне забезпечення Apple Vision Pro

Vision Pro використовує високошвидкісні камери та кільце світлодіодів, які проектують невидимі світлові візерунки на очі користувача для відстеження його погляду. AR-гарнітура Apple містить чіп M2 у парі з новим чіпом R1, призначеним для обробки датчиків в реальному часі.

Vision Pro оснащений системою відображення надвисокої роздільної здатності з 23 мільйонами пікселів на двох дисплеях micro-OLED – це більше, ніж 4K для телевізора для кожного ока.

vision-pro-2023-apple-05

Функції Apple Vision Pro

Чіп M2 забезпечує AR-гарнітурі  Apple неймовірну автономну продуктивність, а абсолютно новий чіп R1 обробляє вхідні дані з 12-ти камер, п'яти датчиків та шести мікрофонів. І контент виглядає так, ніби він з'являється прямо перед очима користувача в режимі реального часу. R1 передає нові зображення на дисплеї протягом 12 мілісекунд - це у 8 разів швидше, ніж мить. 

Apple Vision Pro може використовуватись впродовж усього дня за умови підключення до мережі та здатен працювати до двох годин із зовнішнім високопродуктивним акумулятором.

AR-гарнітура Apple має нову систему “Spatial Audio” з двома драйверами з індивідуальним посиленням усередині кожної аудіосистеми, яка забезпечує персоналізоване просторове аудіо на основі власної геометрії голови та вуха користувача. Система може зіставляти звук із навколишнім середовищем, використовуючи трасування аудіо променів. AR-гарнітура Apple здатна працювати дві години без заряджання.

vision-pro-2023-apple-01

VisionOS

VisionOS представляє абсолютно нову платформу для розробників, яка дозволяє створювати програми. Програми для iPhone та iPad можуть працювати в visionOS, щоб надати велику кількість програм під час запуску Vision Pro. Пристрій матиме новий App Store, в якому будуть програми, створені для visionOS, а також сумісні програми для iPhone та iPad.

VisionOS пропонує простір для додатків і тривимірний інтерфейс користувача. Програми реагують на освітлення та відкидають тіні. Як тільки ви одягнете AR-гарнітуру Apple, перед вами з'явиться ваш домашній екран і ви відчуватимете себе по-справжньому присутнім в своїй кімнаті.

vision-pro-2023-apple-07

Яка ціна Apple Vision Pro

Купити Vision Pro стане можливим на початку наступного року на сайті apple.com та в магазинах Apple Store в США. Оголошена ціна на нову гарнітуру стартує від 3 499 доларів. Згодом в наступному році Vision Pro має з'явитися в продажу й в інших країнах.

vision-pro-2023-apple-04

Часті питання

Що це Apple Vision Pro?

Це гарнітура змішаної реальності (компанія пішла далі і назвала просторовим комп’ютером), яка поєднує функції доповненої (AR) та віртуальної реальності (VR). Це новий тип комп'ютера, який доповнює реальність, плавно накладуючи цифровий світ на реальний. Також дозволяє повністю перемикатися в тривимірний режим віртуальної реальності.

Що можна робити на Apple Vision Pro?

- Відкрити безліч додатків у будь-якому масштабі в необмеженому просторі наклавши їх на вашу реальність де ви знаходитесь.


- Виконувати багато задач одночасно за рахунок вільних рук, ніг, можете бачити навколо себе реальність і доповнену реальність одночасно.


- Можете перетворити будь-який простір на особистий кінотеатр із екраном шириною 30 метрів і передовою системою звуку Spatial Audio та дивитися фільми, серіали або насолоджуватися приголомшливими тривимірними фільмами.


- Грати в нові типи ігор, які можуть занурювати геймерів у абсолютно нові світи.


- Спілкуватись з рідними і знайомими через FaceTime та бачити їх перед собою в карточках в натуральну величину. Просторове аудіо з динамічним відстеженням голови передає звук передає голос ніби учасники говорять прямо з того місця, де вони показані. Ви ж будете показані співрозмовнику в виді цифрового себе «аватара» який відображає рухи обличчя та рук у реальному часі. Користувачі можуть робити речі разом, наприклад дивитися фільм, переглядати фотографії або співпрацювати над презентацією.


- Винести робочий екран вашого Mac поза рамки дисплея і працювати на клавіатурі компьютера чи з додатковою клавіатурою та трекпадом на «безмежному» віртуальному дисплеї.


- Переглядати свої фотографії та відео в любому комфортному масштабі з яскравими кольорами та вражаючою деталізацією. 


- Перегладати ваші панорамні фотографії з ефектом присутності наче на місці зйомки


- Маєте доступ до всіх додатків для iPhone та iPad та в майбутньому тисячі нових і переосмислених під вже рідну операційну систему visionOS.


- Можете робити замітки, користуватись інтернетом, переглядом YouTube і тд. Функціонал необмежений і буде тільки збільшуватись як і к-сть нових унікальних програм для роботи відпочинку і концентрації.

Що представляє собою операційна система visionOS?

visionOS - це абсолютно новий тривимірний інтерфейс, завдяки якому цифровий контент виглядає та відчувається присутнім у фізичному світі користувача. Динамічно реагуючи на природне світло та відкидаючи тіні, він допомагає користувачеві зрозуміти масштаб і відстань. Система має домашній екран, на який виводяться іконки різних додатків/віджетів. Фон під іконками прозорий, тому при використанні здаватиметься, що вони літають у повітрі. Кожен елемент інтерфейсу намальований в 3D.

Як управляти окулярами віжн про?

Управління просторовим компютером представляє абсолютно нову систему, керовану очима, руками (жестами та рухами) та голосом людини. Користувачі можуть переглядати програми, просто дивлячись на них, торкаючись пальцями для вибору, рухаючи зап’ястком для прокручування або використовуючи голос для диктування.

Як управляти просторовим комп’ютером Apple Vision Pro?

Просто подивіться на елемент, торкніться пальцями разом, щоб вибрати, і скористайтеся віртуальною клавіатурою або диктовкою, щоб ввести текст.

Чи можна підключити мишку і клавіатуру до Apple Vision Pro?

Так, ви можете підключити клавіатуру Apple Magic Keyboard і трекпад Apple Magic Trackpad

Чи можна підключити ігрові контроллери до Apple Vision Pro?

Так, є підтримка популярних ігрових контроллерів.

Скільки працюють від батарейки окуляри доповненої реальності Apple?

До 2 годин. Акумулятор зовнішній, приєднується кабелем. Його доведеться носити в кишені чи на поясі.

Чи може працювати просторовий комп’ютер Vision Pro від мережі?

Так

Як регулювати ступінь занурення віртуальну реальність на Vision Pro?

Поворот колесика Digital Crown (знаходиться з правої сторони) дозволяє користувачеві контролювати, наскільки він присутній або занурений у віртуальній світ.

Що це EyeSight в Apple Vision Pro?

Це технологія яка робить прозорим тоноване скло окулярів коли до користувача наблизилась інша людина і дозволяє бачити співрозмовника, і щоб співрозмовник бачив ваші очі для розуміння «контакту». Коли користувач занурюється в віртуальний світ або використовує програму, EyeSight дає певні візуальні підказки іншим про те, на чому зосереджений користувач окулярів.

Чи можу я користуватись Apple Vision Pro якщо ношу окуляри?

Так. Користуватися гарнітурою зможуть і люди, які носять окуляри. Для цього компанія Zeiss розробила спеціальні магнітні накладки для забезпечення точності зору та точності відстеження очей.

Чи є динаміки в окулярах змішаної реальності Apple Vision Pro?

Так. Два, розташовані біля кожного вуха, які забезпечують персоналізований звук і дозволяють вам чути те, що вас оточує. (подібні аудіосистеми ви могли зустрічати в аудіо-окулярах BOSE). Акустична система аналізує акустичні властивості вашої кімнати, включаючи фізичні матеріали, щоб адаптувати звук до вашого простору.

Що це Optic ID?

це система автентифікації в гарнітурі змішаної реальності Apple Vision Pro, яка використовує унікальність вашої райдужної оболонки ока.

Фільтр
Скасувати
За замовчуванням
За замовчуванням
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
За популярністю
Новинки
Під замовлення
код товару:
707686
Трикотажний ремінець Apple Vision Pro Solo Knit Band - Size S (MT063)
Під замовлення
Трикотажний ремінець Apple Vision Pro Solo Knit Band - Size S (MT063)
8 240 ₴
Під замовлення
код товару:
707687
Трикотажний ремінець Apple Vision Pro Solo Knit Band - Size M (MT073)
Під замовлення
Трикотажний ремінець Apple Vision Pro Solo Knit Band - Size M (MT073)
8 240 ₴
Під замовлення
код товару:
707688
Трикотажний ремінець Apple Vision Pro Solo Knit Band - Size L (MT083)
Під замовлення
Трикотажний ремінець Apple Vision Pro Solo Knit Band - Size L (MT083)
8 240 ₴
Під замовлення
код товару:
707689
Ремінець Apple Vision Pro Dual Loop Band - Size S (MVJ53)
Під замовлення
Ремінець Apple Vision Pro Dual Loop Band - Size S (MVJ53)
8 240 ₴
Під замовлення
код товару:
707690
Ремінець Apple Vision Pro Dual Loop Band - Size M (MVJ63)
Під замовлення
Ремінець Apple Vision Pro Dual Loop Band - Size M (MVJ63)
8 240 ₴
Під замовлення
код товару:
707691
Ремінець Apple Vision Pro Dual Loop Band - Size L (MVJ73)
Під замовлення
Ремінець Apple Vision Pro Dual Loop Band - Size L (MVJ73)
8 240 ₴
Під замовлення
код товару:
707680
Маска-блокувальник світла Apple Vision Pro Light Seal (MVF13)
Під замовлення
Маска-блокувальник світла Apple Vision Pro Light Seal (MVF13)
12 360 ₴
Під замовлення
код товару:
707681
Магнітна подушка Apple Vision Pro Light Seal Cushion - Size N (MW2A3)
Під замовлення
Магнітна подушка Apple Vision Pro Light Seal Cushion - Size N (MW2A3)
2 472 ₴
Під замовлення
код товару:
707682
Магнітна подушка Apple Vision Pro Light Seal Cushion - Size N+ (MW2D3)
Під замовлення
Магнітна подушка Apple Vision Pro Light Seal Cushion - Size N+ (MW2D3)
2 472 ₴
Під замовлення
код товару:
707683
Магнітна подушка Apple Vision Pro Light Seal Cushion - Size W (MW2E3)
Під замовлення
Магнітна подушка Apple Vision Pro Light Seal Cushion - Size W (MW2E3)
2 472 ₴
Під замовлення
код товару:
707684
Магнітна подушка Apple Vision Pro Light Seal Cushion - Size W+ (MW2C3)
Під замовлення
Магнітна подушка Apple Vision Pro Light Seal Cushion - Size W+ (MW2C3)
2 472 ₴
Немає в наявності
код товару:
65700
Просторовий комп’ютер Apple Vision Pro 256GB, Solo Knit Band S, Dual Loop Band - S, Light Seal
Немає в наявності
Просторовий комп’ютер Apple Vision Pro 256GB, Solo Knit Band S, Dual Loop Band - S, Light Seal
226 600 ₴
Немає в наявності
код товару:
707692
Просторовий комп’ютер Apple Vision Pro 256GB, Solo Knit Band S, Dual Loop Band - M, Light Seal
Немає в наявності
Просторовий комп’ютер Apple Vision Pro 256GB, Solo Knit Band S, Dual Loop Band - M, Light Seal
226 600 ₴
Немає в наявності
код товару:
707693
Просторовий комп’ютер Apple Vision Pro 256GB, Solo Knit Band S, Dual Loop Band - L, Light Seal
Немає в наявності
Просторовий комп’ютер Apple Vision Pro 256GB, Solo Knit Band S, Dual Loop Band - L, Light Seal
226 600 ₴
Немає в наявності
код товару:
707694
Просторовий комп’ютер Apple Vision Pro 256GB, Solo Knit Band M, Dual Loop Band - S, Light Seal
Немає в наявності
Просторовий комп’ютер Apple Vision Pro 256GB, Solo Knit Band M, Dual Loop Band - S, Light Seal
226 600 ₴
Немає в наявності
код товару:
707695
Просторовий комп’ютер Apple Vision Pro 256GB, Solo Knit Band M, Dual Loop Band - M, Light Seal
Немає в наявності
Просторовий комп’ютер Apple Vision Pro 256GB, Solo Knit Band M, Dual Loop Band - M, Light Seal
226 600 ₴
Немає в наявності
код товару:
707696
Просторовий комп’ютер Apple Vision Pro 256GB, Solo Knit Band M, Dual Loop Band - L, Light Seal
Немає в наявності
Просторовий комп’ютер Apple Vision Pro 256GB, Solo Knit Band M, Dual Loop Band - L, Light Seal
226 600 ₴
Немає в наявності
код товару:
707697
Просторовий комп’ютер Apple Vision Pro 256GB, Solo Knit Band L, Dual Loop Band - S, Light Seal
Немає в наявності
Просторовий комп’ютер Apple Vision Pro 256GB, Solo Knit Band L, Dual Loop Band - S, Light Seal
226 600 ₴
Немає в наявності
код товару:
707698
Просторовий комп’ютер Apple Vision Pro 256GB, Solo Knit Band L, Dual Loop Band - M, Light Seal
Немає в наявності
Просторовий комп’ютер Apple Vision Pro 256GB, Solo Knit Band L, Dual Loop Band - M, Light Seal
226 600 ₴
Немає в наявності
код товару:
707699
Просторовий комп’ютер Apple Vision Pro 256GB, Solo Knit Band L, Dual Loop Band - L, Light Seal
Немає в наявності
Просторовий комп’ютер Apple Vision Pro 256GB, Solo Knit Band L, Dual Loop Band - L, Light Seal
226 600 ₴
not_found
На ваш запит нічого не знайдено
Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону Будь ласка, перевірте номер телефону Номер телефону вже використовується
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний:
detail_ico
Переваги реєстрації
  • Статус замовлення
  • Історія замовлень та їх деталі
  • Зручні списки бажань з порівнянням товарів
  • Переглянуті товари
  • Скачування та друк чека/гарантійного талону
  • Збереження контактних даних для кошику
  • Функція повторити замовлення
  • Індивідуальні промокоди
Вибір

Ви можете вести пошук товару за партномером, кодом товару, по повній або частковій назві

Зв'язок з нами
Отримайте знижку -150₴ за підписку Ми відправили промокод на знижку на Вашу пошту: petro@gmail.com
Ви вже підписані
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Відправити
Бажаєте отримувати персональні промокоди на знижки? Реєструйтесь в особистому кабінеті
Не цікаво