Відеокамери для будинку

56

Відеокамера для будинку: провідні і бездротові пристрої

Камери відеоспостереження використовуються повсюдно: на складах, в магазинах і навіть на вулицях, наприклад, поруч з критично важливими об'єктами. Однак відеокамера для будинку теж може стати в нагоді, адже за допомогою таких пристроїв можна захистити майно від грабежу і вандалізму. Ви зможете спостерігати за тим, що відбувається навколо в реальному часі, а також отримувати сповіщення на смартфон в разі виявлення непрошених гостей. Більш того, обладнання може оснащуватися безліччю інших функцій і додаткових можливостей, що значно розширює сферу застосування пристроїв.

Слід зауважити, що відеокамери для охорони будинку умовно діляться на дротові і бездротові. Останні є відмінним варіантом для відеоспостереження за прибудинковою територією, так як управління камерами здійснюється в віддаленому режимі, а процес монтажу полегшується. Однак провідні пристрої теж досить поширені. Зокрема, через їх порівняно невелику вартість і можливості швидкої передачі як відео, так і аудіо.

Відеокамера для будинку вулична: оптимальний вибір

Зовнішні відеокамери для будинку можуть сильно відрізнятися, так як кожна модель має свої характеристики і функціонал. В першу чергу слід визначитися з варіантом підключення:

 • LAN. Через LAN-з'єднання може передаватися відеосигнал, звук від мікрофона, сигнал тривоги і інші додаткові дані. Більш того, таке обладнання можна підключити до вже існуючої LAN-мережі, без необхідності придбання додаткових пристроїв і прокладки нових кабелів.
 • Wi-Fi. Такі відеокамери спостереження для будинку популярні, тому що їх можна з'єднати як з комп'ютерними мережами, так і безпосередньо з іншим пристроєм, наприклад, зі смартфоном. Устаткування передає відео- та аудіосигнали у відмінній якості, якщо роутер забезпечує потрібну для цього швидкість зв'язку.
 • Мобільний зв'язок. Це підключення є універсальним рішенням в місцях, де відсутня інтернет-з'єднання. З огляду на можливості 4G і більш просунутих 5G-варіантів, можна швидко транслювати відео у високій роздільній здатності. При цьому підключення по мобільному зв'язку може бути як додатковим, на випадок відсутності інтернет-з'єднання, так і головним.

Як вибирати відеокамери для будинку в Києві та Україні

Перш ніж купити відеокамеру для будинку, потрібно правильно її підібрати. Для цього орієнтуйтеся на наступні характеристики пристроїв:

 • Якість зображення. Цей параметр пов'язаний з кількістю мегапікселів у пристрої. Для отримання картинки з роздільною здатністю 1280x720 пікселів достатньо обладнання з 1,3 МП. Моделі на 8-12 МП забезпечують деталізовану і чітку картинку з роздільною здатністю до 4K.
 • Конструкція. Відеокамери спостереження для будинку можуть бути купольними, спрямованими або прихованими. У першому випадку неможливо побачити, куди зараз направлено об'єктив. Спрямовані пристрої, в свою чергу, мають витягнуту форму, що робить їх досить помітними, але при цьому дозволяє записувати деталізоване відео. Приховані моделі відрізняються компактністю, малопомітні, однак у них, як правило, обмежені функціональні можливості.
 • Робоча температура. Відеокамера для будинку не завжди справно працює при негативних температурах, тому на сильному морозі вона може виходити з ладу. Щоб такого не відбувалося, потрібно враховувати цей параметр при виборі пристрою. Окремі моделі можуть працювати навіть при -40 ° C.
 • Кут огляду. До цієї характеристики потрібно підходити з особливою увагою, тому що чим ширше кут огляду, тим дрібніше будуть окремі предмети в кадрі. Якщо можливість побачити дрібні деталі у відносно вузькому полі зору більш пріоритетна для вас, вибирайте пристрої з кутом огляду 100-120 °.

Відеокамера для будинку: ціна обладнання

Якщо вам потрібна відеокамера для будинку, ціна пристрою буде залежати як від його головних характеристик, так і від додаткового функціоналу. Зокрема, на вартість впливає наявність:

 • Вбудованих прожекторів, що відлякують бродячих тварин і непрошених відвідувачів.
 • Захисту від вологи, пилу, бруду, а також вандалізму (посилена конструкція).
 • Одного або декількох режимів нічного бачення.
 • Вбудованої точки доступу Wi-Fi, що дозволяє використовувати пристрої навіть при вимкненому інтернет-роутере.
 • Сховища для відеофайлів, наприклад, для перегляду їх в майбутньому. Завантаження можна розділити на SD-карту або на хмарний сервіс.

Деякі відеокамери для охорони будинку можуть оснащуватися вбудованою сиреною на 110 дБ. Вона не тільки відлякує сторонніх, але і привертає увагу оточуючих, якщо зараз ви не можете перешкодити пограбуванню або проникненню сторонніх у ваш будинок.

Відеокамера для будинку: установка та обслуговування

Якщо вам потрібна відеокамера для будинку, онлайн її можна замовити в нашому інтернет-магазині. Однак слід пам'ятати, що будь-який охоронне устаткування потребує монтажу і періодичного обслуговування. Наприклад, деякі пристрої вимагають складного підключення, прокладання додаткових кабелів і так далі.

В обслуговування, як правило, входить кілька важливих процедур, від яких залежить працездатність пристроїв:

 • Перевірка кріплень, роботи устаткування і його стану в цілому.
 • Чищення корпусу і об'єктиву, проведення юстування при необхідності.
 • Оцінка якості трансльованого зображення, обстеження системи електроживлення.

Вирішивши купити відеокамеру для будинку, не нехтуйте її обслуговуванням, так як тільки в цьому випадку обладнання буде працювати довго, надійно охороняючи вашу житлоплощу від проникнення сторонніх.

Де купити відеокамеру для будинку в Україні

Підібрати і придбати відеокамери для охорони будинку ви зможете в нашому онлайн-магазині. Використовуйте фільтри пошуку і сортування, щоб легко знайти підходящу модель.

Замовляйте у нас зовнішні відеокамери для будинку з доставкою по Києву. Звертайтеся до менеджерів New Time за персональною консультацією, якщо вам знадобиться допомога або виникнуть додаткові питання.

Фільтр
Скасувати
За замовчуванням
За замовчуванням
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
За популярністю
Новинки
not_found
На ваш запит нічого не знайдено
Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону Будь ласка, перевірте номер телефону Номер телефону вже використовується
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний:
detail_ico
Переваги реєстрації
 • Статус замовлення
 • Історія замовлень та їх деталі
 • Зручні списки бажань з порівнянням товарів
 • Переглянуті товари
 • Скачування та друк чека/гарантійного талону
 • Збереження контактних даних для кошику
 • Функція повторити замовлення
 • Індивідуальні промокоди
Вибір

Ви можете вести пошук товару за партномером, кодом товару, по повній або частковій назві

Зв'язок з нами
Отримайте знижку -150₴ за підписку Ми відправили промокод на знижку на Вашу пошту: petro@gmail.com
Ви вже підписані
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Відправити
Бажаєте отримувати персональні промокоди на знижки? Реєструйтесь в особистому кабінеті
Не цікаво