Товари з категорії Електроживлення включають різноманітні пристрої, призначені для забезпечення живлення різних пристроїв і систем. До цієї категорії належать зарядні станції, сонячні панелі, портативні зарядні пристрої (Power Bank), батарейки, перетворювачі напруги (інвертори) і акумуляторні батареї резервного живлення.

Зарядні станції - це пристрої, що призначені для заряджання різних пристроїв, таких як смартфони, планшети, ноутбуки і т.д. Зарядні станції можуть мати різну потужність та кількість роз'ємів для підключення різних пристроїв.

Сонячні панелі - це пристрої, що використовують сонячну енергію для заряджання акумуляторів і інших пристроїв. Вони зазвичай використовуються в умовах відсутності електромережі або в тих місцях, де зарядка звичайним способом є неможливою.

Портативні зарядні пристрої (Power Bank) - це маленькі пристрої, що мають вбудовані акумулятори і призначені для заряджання різних пристроїв від батареї. Вони зазвичай мають різну потужність і можуть забезпечувати зарядку для смартфонів, планшетів, наушників, годинників і т.д.

Батарейки - це пристрої, які використовуються для живлення різних пристроїв, таких як пульт дистанційного керування, фотоапарат, годинник, іграшки і т.д. Батарейки можуть бути одноразові або перезарядні.

Перетворювачі напруги (інвертори) - це пристрої, що перетворюють постійну напругу (DC) на змінну напругу (AC). Вони зазвичай використовуються для забезпечення живлення різних електричних пристроїв від джерел постійного струму, таких як акумуляторні батареї або сонячні панелі. Перетворювачі напруги можуть мати різну потужність і кількість вихідних розеток для підключення різних пристроїв. Вони зазвичай використовуються в кемпінгах, на яхтах, у караванах і в будь-яких місцях, де немає доступу до електричної мережі. Також вони можуть використовуватися як джерело резервного живлення для побутових пристроїв, таких як холодильники, комп'ютери, телевізори тощо.

Акумуляторні батареї резервного живлення - це пристрої, які забезпечують резервне живлення для різних пристроїв в умовах відключення електромережі. Вони можуть бути використані для забезпечення живлення систем безпеки, освітлення, електронного обладнання і т.д.

Усі ці пристрої є важливими елементами інфраструктури живлення різних пристроїв та систем і забезпечують надійну і безперебійну роботу у різних умовах.

Ціни на популярні товари

Бренди
EcoFlow BLUETTI Anker DJI Jackery
Показати більше
Сховати
Цікаві статті

Електроживлення

Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону Будь ласка, перевірте номер телефону Номер телефону вже використовується
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний:
detail_ico
Переваги реєстрації
  • Статус замовлення
  • Історія замовлень та їх деталі
  • Зручні списки бажань з порівнянням товарів
  • Переглянуті товари
  • Скачування та друк чека/гарантійного талону
  • Збереження контактних даних для кошику
  • Функція повторити замовлення
  • Індивідуальні промокоди
Вибір

Ви можете вести пошук товару за партномером, кодом товару, по повній або частковій назві

Зв'язок з нами
Отримайте знижку -150₴ за підписку Ми відправили промокод на знижку на Вашу пошту: petro@gmail.com
Ви вже підписані
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Відправити
Бажаєте отримувати персональні промокоди на знижки? Реєструйтесь в особистому кабінеті
Не цікаво