Series 8

57
Фільтр
Скасувати
За замовчуванням
За замовчуванням
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
За популярністю
Новинки
На ваш запит нічого не знайдено

Дизайн Apple Watch 8

Дизайн Apple Watch 8 багато в чому залишився тим самим. Вони мають більш вигнутий корпус та більш тонкі рамки дисплея. Завдяки яскравому екрану Always-On деталізовані циферблати виглядають легко читаються, навіть коли ви опускаєте руку. Великий дисплей робить натискання, введення та перегортання миттєвими. Компанія Apple випустила Apple Watch 8 у чотирьох кольорах:

- Midnight;
- Silver;
- Starlight;
- Product Red.

01 (1)
Характеристики Епл Вотч 8

Watch 8 оснащені двома новими датчиками руху, а також покращеним гіроскопом та акселерометром. Тому годинник зможе виявляти автомобільну аварію саме тоді, коли вона відбувається. А у випадку аварії Apple Apple Watch 8 автоматично викличуть екстрені служби та повідомлять ваші контакти для екстрених випадків.

03

Годинник Apple Watch Series 8 є водонепроникними, захищеними від пилу та тріщин. У новій моделі з'являється датчик температури, який дозволив покращити функцію відстеження жіночого здоров'я. До відстеження циклу, який з'явився у годиннику Apple три роки тому, додаються нові функції, зокрема відстеження овуляції.

Режим зниженого енергоспоживання відключає деякі функції, які споживають багато енергії, але при цьому залишає ваш годинник придатний до використання. Використовувати цю функцію ви можете з центру керування, при цьому отримуючи підказки. Цей режим дозволить Apple Watch 8 працювати до 36 годин, на відміну від звичайного режиму з терміном служби до 18 години без підзарядки.

Ціна Apple Watch 8

На те, скільки коштують Apple Watch 8, впливає кілька факторів. Насамперед вартість залежить від розміру корпусу: є моделі з дисплеєм:

– 41 мм.
– 45 мм.

Між цими годинами немає відмінностей у функціональних можливостях та характеристиках, тому основним критерієм вибору вважається естетичний. Підбирати слід ту модель, яка найкраще сидітиме на вашому зап'ясті.

04

На Епл Вотч 8 ціна також може змінюватись в залежності від матеріалу, з якого виготовлений корпус. Це може бути авіаційний алюміній чи нержавіюча сталь.

На Watch 8 ціна може відрізнятися, оскільки моделі можуть оснащуватися не лише GPS, але й модулем мобільного зв'язку (Cellular). Останні коштують дорожче, але ви зможете налаштувати додаткові функції та розширити функціонал пристрою.

Де придбати Apple Watch Series 8

Придбати Apple Watch Series 8 Ви можете у нашому інтернет-магазині NewTime. Купуйте у нас оригінальний смарт-годинник Apple Watch Series 8, а також звертайтеся за консультацією до співробітників call-центру, якщо у вас залишилися додаткові питання.

02 (1)

Як замовити Apple Watch 8

Бронюйте в нашому інтернет-магазині Apple Watch 8 з доставкою по Києву. Вибирайте потрібний пристрій за допомогою фільтрів каталогу та сортування, а потім купуйте новинку в режимі онлайн. Звертайтеся до наших менеджерів за контактними телефонами NewTime, якщо вам потрібна допомога з підбором Епл Вотч 8 або оформленням замовлення.

05

Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону Будь ласка, перевірте номер телефону
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний:
login

Ви можете вести пошук товару за партномером, кодом товару, по повній або частковій назві

Зв'язок з нами
-->
Сall-центр

Пн-Пт:10:00-20:00

Сб-Нд:11:00-18:00

Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону
Будь ласка, перевірте номер телефону
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний: