Миші і клавіатури

153

Клавіатура та миша Apple: магія - це керована магія

У 2007 році інженери Apple вперше створили бездротову клавіатуру, а в 2009 році представили бездротову мишу Magic Mouse. Так розпочався розвиток Bluetooth-гарнітури.

Зараз кожен може купити досконалу модель комп'ютерної миші та клавіатури від Apple – Magic Mouse 2 та Magic Keyboard.

5 причин купити комп'ютерну мишу Apple

Перше покоління бездротової миші Епл виникло ще 10 років тому. Низький профіль, багатофункціональне колесо з можливістю як вертикального, так і горизонтального прокручування. Всі ці функції мали принести гаджету визнання на ринку. Однак, користувачі залишилися незадоволені.

Миша незручно розташовувалась у руці, а управління викликало дискомфорт. Компанія Apple надала рішення та представила друге покоління миші – Magic Mouse 2. Це нова миша Apple, ціна якої відповідає заявленому рівню дизайну та функціоналу.

Дизайн

 • Футуристична форма корпусу виділяє мишу Apple на тлі конкурентів. Алюмінієва основа та акрилове скло створюють приємні відчуття від використання пристрою.

Незнімний акумулятор

 • На відміну від миші першого покоління Apple Magic Mouse 2 працює на вбудованих Li-ion акумуляторах, що підтримують швидку зарядку. Автономність миші, за заявою виробників, становить 30 днів навіть за активного використання. Крім того, ви можете легко контролювати рівень живлення акумулятора і в разі потреби швидко зарядити його за 2 хвилини на 2%. Скромний результат, проте 2% вистачить щонайменше на 9 годин роботи.

Сенсорна кнопка

 • Apple забрали колесо, десяток кнопок, замінивши все це на одну скляну панель. Управління здійснюється за рахунок рухів пальців скляною поверхнею. Ступінь натискання миша епл не розпізнає, тому функціонал трекпадів з MacBook, що підтримують технологію ForceTouch, недоступний користувачам.

Відсутність дротів

 • Стандарти Bluetooth все більше розповсюджуються в техніці. Зараз це вже не є конкурентною перевагою, проте навіть у бездротових технологіях компанія намагається дивувати своїх клієнтів. Magic Mouse 2 підключається до пристроїв Apple протягом 5 секунд після виявлення сигналу. Без драйверів та встановлення додаткового програмного забезпечення. Крім цього, наш інтернет-магазин пропонує купити навушники епл .

Клавіатура Apple Magic – це натхнення у кожному дотику

Сучасні бездротові технології та новітні розробки в області набору тексту на клавіатурі дозволили створити Apple клавіатуру нового покоління – Magic Keyboard.

Дизайн

 • Тонкий корпус та повнорозмірна розкладка вигідно відрізняють нову Magic Keyboard від клавіатур попереднього покоління. Тепер вільного простору практично не залишилося, оскільки клавіші покривають 95% площі клавіатури. Клавіатура Apple відрізняється розміром залежно від версії, так як модель Magic Keyboard з бічним цифровим полем набагато довша за коротку версію без Numpad – 27,9 см проти 41,87 см.
 • Плавний перехід від висоти в 0,41 см до 1,09 см дозволяє, з одного боку, покращити ергономіку та положення клавіатури для друку, а, з іншого боку, зберегти товщину на мінімальному рівні, зробивши цю клавіатуру практично невагомою. Вага пристрою становить лише 231 грам.

Функціональність

 • Нова клавіатура Apple, купити яку захоче кожен, хто багато друкує, оснащена вбудованими акумуляторами та новим стандартом зв'язку, що дозволяє знаходитись від пристрою на відстані до 10 метрів.
 • Безпроводове керування клавіатурою здійснюється за допомогою Bluetooth-підключення, а заряд акумулятора відбувається через Lightning-конектор. Як стверджують інженери з Купертіно, друкувати тексти та повідомлення ви зможете протягом місяця без підзарядки.
 • Сам процес друку став ще зручнішим за рахунок сучасного ножичного механізму і повнорозмірних клавіш, стабільність яких зросла на 30% в порівнянні з Apple Keyboard. Встановлювати свою фірмову «метелика» Apple відмовилися, тому що товщина клавіатури дозволила застосувати більш практичне рішення, залишивши технологію Butterfly для нових MacBook.

Чому ця клавіатура може вам не підійти?

Короткий хід та розкладка клавіш

 • Незважаючи на чудовий дизайн і нові технології, ця клавіатура підходить не всім, оскільки особливості становища рук та звички кожної людини індивідуальні. Короткий хід клавіш клавіатур Apple подобається далеко не всім, тому якщо ви звикли до механічної клавіатури з повноцінним натисканням, продукція Apple не для вас.

Ціна на клавіатуру Apple

Магія не може коштувати дешево. Версія клавіатури без Numpad коштує близько 120 доларів, тоді як цінник за повноцінну версію перевищує показник 150 доларів США.

Якщо ви хочете купити клавіатуру Apple або мишку Apple, ви можете оформити замовлення у нашому інтернет-магазині New Time. Ми в найкоротший термін доставимо товар до вашого порога особистим кур'єром або за допомогою служби доставки, щоб ви змогли торкнутися магії пристроїв Apple Magic якнайшвидше.

Фільтр
Скасувати
За замовчуванням
За замовчуванням
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
За популярністю
Новинки
not_found
На ваш запит нічого не знайдено
Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону Будь ласка, перевірте номер телефону Номер телефону вже використовується
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний:
detail_ico
Переваги реєстрації
 • Статус замовлення
 • Історія замовлень та їх деталі
 • Зручні списки бажань з порівнянням товарів
 • Переглянуті товари
 • Скачування та друк чека/гарантійного талону
 • Збереження контактних даних для кошику
 • Функція повторити замовлення
 • Індивідуальні промокоди
Вибір

Ви можете вести пошук товару за партномером, кодом товару, по повній або частковій назві

Зв'язок з нами
Отримайте знижку -150₴ за підписку Ми відправили промокод на знижку на Вашу пошту: petro@gmail.com
Ви вже підписані
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Відправити
Бажаєте отримувати персональні промокоди на знижки? Реєструйтесь в особистому кабінеті
Не цікаво