Series 9

148

Розумний годинник Apple Watch 9

На традиційній осінній презентації ми побачили нову серію популярного розумного годинника Apple Watch. Які нові функції та отримав гаджет?

Дизайн Apple Watch 9

Apple Watch поповнилися новим поколінням смарт-годинників. Серія 9 отримала нові яскраві кольори та екологічні аксесуари - в такий спосіб оновивши зовнішній вигляд за відсутності змін в дизайні.

Є 2 варіанти корпусу з алюмінію та нержавіючої сталі. А також 2 варіанти розміру 41 та 45 мм. Розумні годинники з алюмінію мають таку кольорову палітру: Starlight, Silver, Midnight, Pink та PRODUCT(RED). Версія з нержавіючої сталі отримала три кольори: срібло, золото та графіт.

‌Apple Watch Series 9‌ виготовлено з більшої кількості перероблених матеріалів і поставляється в меншій та екологічній коробці. 

У новій версії браслета Sport Loop також використовується 82% переробленої пряжі. Ремінців зі шкіри Apple не вироблятиме, замість неї розроблено новий екологічний матеріал «FineWoven».

apple-watch-series-9-1

Продуктивність Apple Watch 9

Епл вотч 9 зазнав серйозних внутрішніх змін завдяки новому чіпу S9. 

Він має на 60% більше транзисторів і на 30% швидше, ніж чіп S8. Чотириядерний нейронний механізм забезпечує виконання нейронних завдань у 2 рази швидше.

Тепер запити Siri обробляються на Apple Watch, що робить їх швидшими та безпечнішими, а голосовий помічник також може вперше отримати доступ до даних про здоров’я. 

A‌pple Watch Series 9‌ вперше підтримують функцію Precision Finding, яка працює на кшталт iPhone‌ з AirTag. Годинник отримав більшу інтеграцію з HomePod. При наближенн користувача з розумним годинником за чотири метри від ‌HomePod‌, Apple Watch Series 9‌ автоматично запускає Now Playing для керування медіа. Диктування на Series 9 також на 25% точніше, ніж на Series 8, завдяки безпечній обробці на гаджеті.

Диктування на Series 9 також на 25% точніше, ніж на Series 8, завдяки безпечній обробці на гаджеті.

Годинник також отримав різні оновлення датчиків та внутрішніх компонентів з акцентом на швидкість, ефективність і точність, включаючи нову версію оптичного датчика серцевого ритму від Apple.

apple-watch-series-4

Розумний годинник отримав яскравіший дисплей з яскравістю 2000 ніт - такий як має Apple Watch Ultra. Він також може зменшити лише один ніт яскравості для використання в кінотеатрах або вночі.

‌Apple Watch Series 9‌ можна керувати за допомогою нового жесту руки під назвою «Подвійний дотик», коли користувач торкається великим і вказівним пальцями, як у гарнітурі Vision Pro. За допомогою цього жесту користувачі можуть взаємодіяти з пристроєм, не торкаючись екрана, для таких завдань, як відповідь або завершення виклику, зупинка таймера, відкладення будильника, призупинення відтворення музики, виклик Smart Stack тощо. Він робить це, відстежуючи крихітні зміни руху та кровотоку за допомогою акселерометра та датчика кисню в крові.

‌‌Apple Watch Series 9‌ отримав датчик температури тіла та відстеження циклу, як у попередньої Серії 8, а також потужніший гіроскоп і акселерометр із широким динамічним діапазоном, з'явилася функція виявлення аварій.

Автономність Apple Watch 

Оновлені Епл вотч 9 так само, як і Apple Watch Ultra 2, отримали чіп S9, зроблений за 5-нм технологією та впроваджений на A15 в iPhone 13. Автономна робота годинника залишилась такою ж як у Apple Watch Series 8, який забезпечує 18 годин автономності в підключеному режимі.

Apple Watch Series 9 використовуватиме нове операційне забезпечення WatchOS 10, яке стане доступним вже з 18 вересня.

Нові вдосконалені функції, різноманітні віджети повністю змінять вашу уяву, яким має бути справжній розумний годинник.

apple-watch-series-9-3

Купити Apple Watch 9 пропонує інтернет-магазин NEWTIME. Замовляйте нові розумні годинники на нашому сайті. Кваліфіковані менеджери вже приймають передзамовлення на нову модель та проконсультують вас з будь-яких технічних питань.

Ціна на Apple Watch 9 вказана на нашому сайті є актуальною на даний момент. Відповідно вартість нової моделі буде змінюватися в залежності від обсягів поставок у найближчому майбутньому.

 

Фільтр
Скасувати
За замовчуванням
За замовчуванням
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
За популярністю
Новинки
not_found
На ваш запит нічого не знайдено
Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону Будь ласка, перевірте номер телефону Номер телефону вже використовується
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний:
detail_ico
Переваги реєстрації
  • Статус замовлення
  • Історія замовлень та їх деталі
  • Зручні списки бажань з порівнянням товарів
  • Переглянуті товари
  • Скачування та друк чека/гарантійного талону
  • Збереження контактних даних для кошику
  • Функція повторити замовлення
  • Індивідуальні промокоди
Вибір

Ви можете вести пошук товару за партномером, кодом товару, по повній або частковій назві

Зв'язок з нами
Отримайте знижку -150₴ за підписку Ми відправили промокод на знижку на Вашу пошту: petro@gmail.com
Ви вже підписані
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Відправити
Бажаєте отримувати персональні промокоди на знижки? Реєструйтесь в особистому кабінеті
Не цікаво