Розумні гаджети для дому

Система та пристрої «Розумного будинку»

Сьогодні система розумного будинку набирає популярності і стає все більш поширеною. Різні пристрої такого типу набувають як міські жителі, так і власники заміських котеджів. Розумні гаджети для будинку - це надійні пристрої та прилади, які роблять проживання більш комфортним і навіть допомагають захищати квартиру від проникнення сторонніх.

Як правило, розумна техніка для дому не належить до бюджетного сегменту, проте за допомогою таких пристроїв можна заощадити на оплаті комунальних послуг у майбутньому. Більш того, інтелектуальні прилади можуть запобігти поломкам дорогої техніки та допомогти із захистом від пожеж та інших форс-мажорних пригод.

Товари для розумного будинку: сильні сторони

Найбільш поширені елементи розумного будинку - світильники, обігрівачі, прилади для здійснення клімат-контролю, всілякі датчики та багато іншого. Використовуючи як мінімум ці аксесуари для розумного будинку, ви можете розраховувати на такі переваги:

 • мінімізування ризику пожежі, затоплення приміщень, витоку газу;
 • скорочення комунальних витрат за рахунок раціональнішого використання електрики, газу, води;
 • захист будинку від проникнення сторонніх осіб, зокрема, за допомогою сигналізації;
 • автоматизація різноманітних побутових завдань та процесів;
 • усунення наслідків різних аварій, наприклад, перекриття води у разі проривів.

Якщо вас зацікавив розумний будинок, купити в Києві та інших населених пунктах України будь-які потрібні пристрої можна через наш онлайн-магазин. У каталозі New Time ви знайдете всілякі гаджети та пристрої, за допомогою яких можна організувати функціональну та надійну систему.

Смарт-техніка для дому потрібна для контролю:

 • Безпеки. Миттєве інформування про аварійні ситуації, перекриття газу чи води у разі виявлення витоків тощо. Екстрене інформування про спроби незаконного проникнення до будинку.
 • Освітлення. Увімкнення та вимкнення освітлювальних приладів залежно від поточних установок. Зокрема, якщо в кімнаті немає людей, то всі лампи будуть автоматично вимкнені. Смарт-гаджети для дому також можуть змінювати рівень яскравості світла, створюючи комфортні зони освітлення.
 • Мікроклімату. Підтримка певної температури у приміщенні, управління роботою вентиляційної системи.
 • Підключені пристрої та обладнання. Мається на увазі управління домашнім кінотеатром та музичним центром, побутовою технікою, жалюзі тощо.

Smart-home пристрої для інтелектуального будинку

Смарт-будинок - це не тільки комплексна, а й система, що розширюється. Тобто ви зможете будь-якої миті купити обладнання для розумного будинку, якщо захочете підвищити функціональність використовуваних пристроїв.

Існує безліч гаджетів та приладів, які ви зможете замовити у нашому магазині. Як мінімум ви знайдете наступні смарт-пристрої для дому:

 • всілякі датчики;
 • смарт-розетки;
 • бойлери;
 • роботи-прибиральники;
 • світильники;
 • кухонна техніка та інші смарт-речі для дому.

Слід зазначити, що керувати гаджетами досить легко, тому що всі операції виконуються однією програмою, як правило, зі смартфона. Майже всі смарт-товари для дому відрізняються гнучкими опціями, тому багатьом гаджетам можна задати певні характеристики роботи. Додавання нового пристрою до існуючої системи теж не відрізняється складністю: якщо прилади сумісні, потрібно лише виконати монтаж обладнання та підключити його за допомогою програми.

Через наш інтернет-магазин гаджетів для дому ви зможете придбати техніку, яка працюватиме в автоматичному режимі. Завдяки цьому ви заощаджуєте час, тому що керувати обладнанням можна у віддаленому режимі, через програму. У деяких випадках smart-товари для дому підтримують голосове керування, що полегшує процес їх експлуатації.

Ціни на гаджети для дому: купити в Україні smart-обладнання

Всі необхідні пристрої ви можете в будь-який момент придбати через наш магазин розумних речей у Києві та інших містах України. Для цього вивчіть представлені в каталозі пристрої та замовте їх у режимі он-лайн.

На окрему згадку заслуговує фактор вартості. Через наш магазин розумні товари можна замовити за різними цінами, оскільки вони встановлюються в залежності від факторів. На ціни впливають зручність використання, гнучкість налаштувань і рівень автоматизації.

Якщо ви вирішили купити гаджети для дому в Україні, пам'ятайте, що вони покращуються та стають більш функціональними з кожним роком. Змінюється їх дизайн, процес установки стає простішим, а періодичне обслуговування потрібно рідше. У зв'язку з цим розумне обладнання може помітно відрізнятися за ціною навіть у межах типу техніки: освітлювальні прилади, датчики та інші.

Детальнішу інформацію про всі особливості обладнання можна дізнатися, звернувшись за консультацією до менеджерів New Time. Бронюйте у нас розумні девайси для дому з доставкою до будь-якого населеного пункту країни.

Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону Будь ласка, перевірте номер телефону
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний:
login

Ви можете вести пошук товару за партномером, кодом товару, по повній або частковій назві

Зв'язок з нами
-->
Сall-центр

Пн-Пт:10:00-20:00

Сб-Нд:11:00-18:00

Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону
Будь ласка, перевірте номер телефону
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний: