Система та пристрої «Розумного будинку»

Сьогодні система розумного будинку набирає популярності і стає все більш поширеною. Різні пристрої такого типу набувають як міські жителі, так і власники заміських котеджів. Розумні гаджети для будинку - це надійні пристрої та прилади, які роблять проживання більш комфортним і навіть допомагають захищати квартиру від проникнення сторонніх.

Як правило, розумна техніка для дому не належить до бюджетного сегменту, проте за допомогою таких пристроїв можна заощадити на оплаті комунальних послуг у майбутньому. Більш того, інтелектуальні прилади можуть запобігти поломкам дорогої техніки та допомогти із захистом від пожеж та інших форс-мажорних пригод.

Товари для розумного будинку: сильні сторони

Найбільш поширені елементи розумного будинку - світильники, обігрівачі, прилади для здійснення клімат-контролю, всілякі датчики та багато іншого. Використовуючи як мінімум ці аксесуари для розумного будинку, ви можете розраховувати на такі переваги:

 • мінімізування ризику пожежі, затоплення приміщень, витоку газу;
 • скорочення комунальних витрат за рахунок раціональнішого використання електрики, газу, води;
 • захист будинку від проникнення сторонніх осіб, зокрема, за допомогою сигналізації;
 • автоматизація різноманітних побутових завдань та процесів;
 • усунення наслідків різних аварій, наприклад, перекриття води у разі проривів.

Якщо вас зацікавив розумний будинок, купити в Києві та інших населених пунктах України будь-які потрібні пристрої можна через наш онлайн-магазин. У каталозі New Time ви знайдете всілякі гаджети та пристрої, за допомогою яких можна організувати функціональну та надійну систему.

Смарт-техніка для дому потрібна для контролю:

 • Безпеки. Миттєве інформування про аварійні ситуації, перекриття газу чи води у разі виявлення витоків тощо. Екстрене інформування про спроби незаконного проникнення до будинку.
 • Освітлення. Увімкнення та вимкнення освітлювальних приладів залежно від поточних установок. Зокрема, якщо в кімнаті немає людей, то всі лампи будуть автоматично вимкнені. Смарт-гаджети для дому також можуть змінювати рівень яскравості світла, створюючи комфортні зони освітлення.
 • Мікроклімату. Підтримка певної температури у приміщенні, управління роботою вентиляційної системи.
 • Підключені пристрої та обладнання. Мається на увазі управління домашнім кінотеатром та музичним центром, побутовою технікою, жалюзі тощо.

Smart-home пристрої для інтелектуального будинку

Смарт-будинок - це не тільки комплексна, а й система, що розширюється. Тобто ви зможете будь-якої миті купити обладнання для розумного будинку, якщо захочете підвищити функціональність використовуваних пристроїв.

Існує безліч гаджетів та приладів, які ви зможете замовити у нашому магазині. Як мінімум ви знайдете наступні смарт-пристрої для дому:

 • всілякі датчики;
 • смарт-розетки;
 • бойлери;
 • роботи-прибиральники;
 • світильники;
 • кухонна техніка та інші смарт-речі для дому.

Слід зазначити, що керувати гаджетами досить легко, тому що всі операції виконуються однією програмою, як правило, зі смартфона. Майже всі смарт-товари для дому відрізняються гнучкими опціями, тому багатьом гаджетам можна задати певні характеристики роботи. Додавання нового пристрою до існуючої системи теж не відрізняється складністю: якщо прилади сумісні, потрібно лише виконати монтаж обладнання та підключити його за допомогою програми.

Через наш інтернет-магазин гаджетів для дому ви зможете придбати техніку, яка працюватиме в автоматичному режимі. Завдяки цьому ви заощаджуєте час, тому що керувати обладнанням можна у віддаленому режимі, через програму. У деяких випадках smart-товари для дому підтримують голосове керування, що полегшує процес їх експлуатації.

Ціни на гаджети для дому: купити в Україні smart-обладнання

Всі необхідні пристрої ви можете в будь-який момент придбати через наш магазин розумних речей у Києві та інших містах України. Для цього вивчіть представлені в каталозі пристрої та замовте їх у режимі он-лайн.

На окрему згадку заслуговує фактор вартості. Через наш магазин розумні товари можна замовити за різними цінами, оскільки вони встановлюються в залежності від факторів. На ціни впливають зручність використання, гнучкість налаштувань і рівень автоматизації.

Якщо ви вирішили купити гаджети для дому в Україні, пам'ятайте, що вони покращуються та стають більш функціональними з кожним роком. Змінюється їх дизайн, процес установки стає простішим, а періодичне обслуговування потрібно рідше. У зв'язку з цим розумне обладнання може помітно відрізнятися за ціною навіть у межах типу техніки: освітлювальні прилади, датчики та інші.

Детальнішу інформацію про всі особливості обладнання можна дізнатися, звернувшись за консультацією до менеджерів New Time. Бронюйте у нас розумні девайси для дому з доставкою до будь-якого населеного пункту країни.

Ціни на популярні товари

3D принтери
3D принтери
Аксесуари для 3D принтерів

Розумні гаджети для дому

Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону Будь ласка, перевірте номер телефону Номер телефону вже використовується
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний:
detail_ico
Переваги реєстрації
 • Статус замовлення
 • Історія замовлень та їх деталі
 • Зручні списки бажань з порівнянням товарів
 • Переглянуті товари
 • Скачування та друк чека/гарантійного талону
 • Збереження контактних даних для кошику
 • Функція повторити замовлення
 • Індивідуальні промокоди
Вибір

Ви можете вести пошук товару за партномером, кодом товару, по повній або частковій назві

Зв'язок з нами
Отримайте знижку -150₴ за підписку Ми відправили промокод на знижку на Вашу пошту: petro@gmail.com
Ви вже підписані
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Відправити
Бажаєте отримувати персональні промокоди на знижки? Реєструйтесь в особистому кабінеті
Не цікаво