AirTag

153

Apple AirTag ‒ брелоки для пошуку речей

У квітні 2021-го року на презентації Apple було представлено пристрій AirTag – брелок для Айфона, інших пристроїв компанії та особистих речей, що дозволяє визначати їхнє розташування. При цьому продукція компанії з Купертіно має кілька інноваційних функцій, які вигідно відрізняють Airtag від конкурентів.

Що являє собою AirTag

Apple AirTag ‒ це брелок, який через технологію Bluetooth з'єднується з навколишніми пристроями від Епл і служить маячком. Таким чином власник речі може знайти знахідку як у своєму будинку, так і за його межами.

Компанія подбала про те, щоб у покупця був вибір оптимальних моделей маячків для:

 • ключів;
 • валізи;
 • рюкзак;
 • гаманця;
 • і навіть для домашньої тварини (брелок Apple встановлюється на нашийник).

На вигляд маячок нагадує поліровану сталеву монетку з логотипом купертинівської компанії, яка встановлюється в невеликий ремінець або чохол. Брелок дуже маленький, діаметр 31,9 мм, а товщина становить 8 мм. Також пристрій захищений від влучення води за стандартом IP67. AirTag має вбудований динамік та підтримує технологію NFC.

AirTag - фото 1

Як працює трекер Apple AirTag

Дана продукція від ЕПЛ функціонує не так, як у конкурентів. Більшість виробників міток використовують технологію GPS. Підключення до супутника сильно розряджає акумулятор пристрою, при цьому технологія практично не передбачає конфіденційності. Натомість інженери компанії подбали про те, щоб брелок AirTag з'єднувався по Bluetooth з найближчим iPhone, iPad і т.д. Чим більше пристроїв навколо мітки, тим сильнішим і чіткішим буде сигнал.

У цьому особливості продукції не закінчуються. Адже мітка приєднується через Bluetooth не тільки до особистих пристроїв власника. Трекер Apple Tag сумісний з будь-якою продукцією яблучної компанії, яка має в налаштуваннях активовану функцію «Діляється геопозицією». Таким чином, якщо ви втратили свій рюкзак у кафе або на вулиці, брелоки Apple приєднуються до всіх сумісних телефонів, ноутбуків та планшетів, які будуть опинятися поблизу. Враховуючи той факт, що пристроїв Apple у світі більше мільярда, знайти втрачену річ із міткою у великому місті не складе проблем. Однак у диких умовах, за відсутності поблизу телефонів та планшетів, мітка буде не настільки ефективною.

Apple Air Tag, ціна якого залежить від моделі пристрою, працює за допомогою фірмового додатка «Локатор». При цьому компанія розробила програму таким чином, щоб сторонні розробники, які користуються додатком "Made for iPhone", також могли розробити пристрій, який може підключатися до Airtag. Таким чином, мережа покриття для маячків найближчим часом розшириться ще більше.

Пошук предметів здійснюється дуже просто. Достатньо запитати сигнал, а потім слідувати інструкціям, які вказані на екрані вашого iPhone або iPad. Там буде вказано напрямок та відстань до втраченої мітки.

Захист інформації в Apple AirTag

Компанія Apple подбала про те, щоб особиста інформація користувачів залишалася зашифрованою. Програмісти корпорації впевнено заявляють, що витікання із сервісу «Локатор» неможливе. Інформація про геолокацію міток та пристроїв для їх пошуку залишається на 100% конфіденційною. Таким чином, пристрої на GPS-технології в цьому плані сильно програють продукції від Apple, речі будь-якого характеру за допомогою маячка можна відшукати швидко і так, щоб ніхто не дізнався про втрати.

Для захисту інформації корпорація створила децентралізовану систему, де даними оперують сервери, а не живі люди.

AirTag - фото 2

Скільки працює батарея AirTag

Брелоки на айфон AirTag будуть повністю марними, якщо не зможуть функціонувати тривалий термін. Виробник запевняє, що батарея пристрою здатна на одному заряді працювати більше одного року, після чого її потрібно буде замінити. Головними причинами розрядження є регулярні звукові сигнали мітки, які повторюються 4 десь у день.

Заміна батареї здійснюється найпростішим чином. Для цього потрібно виконати такі дії:

 • Повернути пристрій срібною стороною до себе.
 • Затиснути мітку пальцями, а потім повернути кришку проти годинникової стрілки.
 • Встановити нову батарейку (у пристрої використовуються батарейки моделі CR2032) плюсом догори.
 • Повернути кришку на місце.

AirTag - фото 3

Кому потрібно купити Apple мітку AirTag

Брелоки від Apple - це універсальні пристрої, які підійдуть як для професійного, так і для побутового використання. Вони знадобляться вам якщо:

 • Вас турбує конфіденційність інформації, зараз на ринку немає більш досконалої мітки, яка краще зберігала б інформацію в таємниці, ніж Apple мітка AirTag.
 • Ви часто втрачаєте невеликі речі – ключі, телефони, картки, гаманці тощо.
 • Вам потрібно знати точне розташування певних предметів, щоб за потреби їх швидко відшукати.

Якщо ви бажаєте купити Apple Tag, інтернет-магазин NewTime пропонує для покупців тільки оригінальну продукцію від компанії з Купертіно, яка відповідає всім сертифікатам якості. Після придбання продукції ви можете розраховувати на гарантію, яка триває 12 місяців. Забрати замовлення можна самовивозом через наш офіс або замовивши доставку в місто на території України. 

AirTag - фото 4

Фільтр
Скасувати
За замовчуванням
За замовчуванням
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
За популярністю
Новинки
not_found
На ваш запит нічого не знайдено
Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону Будь ласка, перевірте номер телефону Номер телефону вже використовується
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний:
detail_ico
Переваги реєстрації
 • Статус замовлення
 • Історія замовлень та їх деталі
 • Зручні списки бажань з порівнянням товарів
 • Переглянуті товари
 • Скачування та друк чека/гарантійного талону
 • Збереження контактних даних для кошику
 • Функція повторити замовлення
 • Індивідуальні промокоди
Вибір

Ви можете вести пошук товару за партномером, кодом товару, по повній або частковій назві

Зв'язок з нами
Отримайте знижку -150₴ за підписку Ми відправили промокод на знижку на Вашу пошту: petro@gmail.com
Ви вже підписані
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Відправити
Бажаєте отримувати персональні промокоди на знижки? Реєструйтесь в особистому кабінеті
Не цікаво