iOS 18 зі штучним інтелектом: Apple готує велике новаторське оновлення

16.11.2023 14:26
eye-ico 217
blog_card

Apple вже готує оновлення iOS 18 та iPadOS 18, які ми побачимо наступного року, і вони мають стати новаторськими - про таке повідомив Марк Гурман.

Поки що маємо обмежену інофрмацію щодо майбутніх оновлень, але є підстави вважати, що головні зміни стосуються штучного інтелекту, зокрема “розумнішої версії Siri”, яка виведе інтеграцію віртуального помічника з операційними системами на абсолютно новий рівень. 

З повідомлень стало відомим, що Apple в процесі оновлення взаємодії між ‌Siri‌ та додатком Messages, яка дозволить користувачам ставити складні запитання та автоматично заповнювати речення ефективніше. Як повідомляє Марк Гурман, ми також можемо побачити автоматично створені за допомогою ШІ списки відтворення Apple Music та інтеграцію з такими програмами для підвищення продуктивності, як-от Pages та Keynote.

ios-18-2024

Витоки вказують на те, що техногігант Apple планує витрачати 1 мільярд доларів на рік на дослідження ШІ. Марк Гурман сказав: «Apple змагається, щоб наздогнати Google та OpenAI» у генеруючому просторі штучного інтелекту, а також додав, що нові iOS 18 та iPadOS 18 з вбудованими функціями ШІ можуть стати інноваційними в порівнянні з оновленнями за останні кілька років.

Марк Гурман розказав, що Apple минулого місяця завершила перші версії «M1» iOS 18, iPadOS 18 та macOS 15, але команда управління розробкою програмного забезпечення виявила забагато помилок. Усунення проблем тривало впродовж тижня, після цього розробку було відновлено. Але питання щодо впровадження нової технології штучного інтелекту через хмару або безпосередньо на пристрої, чи в тандемі, залишається відкритим.

Apple планує представити свою версію Siri на базі LLM вже на WWDC 2024 під час презентації версії iOS 18 для розробників. Але, враховуючи той факт, що деякі функції штучного інтелекту, над якими наразі працює компанія, і які мають стати ексклюзивними для моделей iPhone 16, можуть бути представлені згодом, на презентації нової лінійки у вересні 2024 року.

Рекомендовані товари

Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону Будь ласка, перевірте номер телефону Номер телефону вже використовується
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний:
detail_ico
Переваги реєстрації
  • Статуси замовлення
  • Історія замовлень та їх деталі
  • Зручні списки бажань з порівнянням товарів
  • Переглянуті товари
  • Скачування та друк чека/гарантійного талону
  • Збереження контактних даних для кошику
  • Є функція повторити замовлення

Ви можете вести пошук товару за партномером, кодом товару, по повній або частковій назві

Зв'язок з нами