Sennheiser

119

Німецька якість від бренду Sennheiser

Про бренд Sennheiser можливо знають не всі. А дарма, справжні меломани ставляться з великою повагою до моделей цієї компанії. Сказати, що Sennheiser є серйозним конкурентом для багатьох виробників акустики - не сказати нічого. Натомість пропонуємо ненадовго зазирнути в історію бренду. 

Німецький винахідник Фріц Зеннгайзер разом з сімома інженерами з Ганноверського університету заснували компанію під назвою Labor W в 1945 році, майже одразу після закінчення Другої світової війни. Спочатку компанія виготовляла вольтметри, потім стала випускати мікрофони (1946 рік). Свою теперішню назву Sennheiser electronic компанія отримала у 1958 році.

Які головні здобутки бренду? По-перше, саме Sennheiser в 50-х роках минулого століття винайшла перший лінійний мікрофон. По-друге, в 60-х роках компанія розробила відкриті навушники. А вже в 70-тих - відкрила технологію інфрачервоної передачі сигналу, згодом сталося ще багато відкриттів, зокрема багатоканальна бездротова РЧ передача, система Surround для навушників тощо.

sennheiser-audio

Sennheiser має три власні фабрики в Німеччині, Ірландії та США. Потужності компанії оснащені високоякісним технологічним обладнанням, які забезпечують злагоджений процес виробництва бездротових навушників, аудіосистем, мікрофонів та засобів для конференц-зв'язку.

sennheiser-ambeo-soundbar-mini (1)

Бренд Sennheiser виробляє аудіо пристрої з притаманною німецькою якістю, вони повністю задовільняють потреби найвибагливіших користувачів та зазвичай не потребують ремонту. Компанія зосереджена на розробці та впровадженні інноваційних технологій та розширенні популярних лінійок аудіосистем та навушників.

sennheiser

Пропонуємо до вашої уваги підбірку найпопулярніших навушників та новинок, які Sennheiser представила нещодавно та які ви можете знайти в каталозі на нашому сайті newtime.ua

sennheiser-accentum-wireless-1

Бездротові навушники Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless

Накладні навушники Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless обладнані драйверами діаметром 42 мм, які забезпечують широкий частотний діапазон та збалансоване звучання з глибоким басом. Система активного шумоподавлення з двома мікрофонами ідеально блокує зовнішні шуми, дозволяючи з головою поринути у музику. Є режим прозорості.

Sennheiser-Momentum-4-Wireless-01

Навушники Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless мають вбудований еквалайзер та функцію Song Personalization, завдяки яким можна підлаштувати звучання безпосередньо під себе. Для спілкування передбачено кілька мікрофонів, які чітко вловлюють голос, ігноруючи шум вітру та інші звуки.

Батареї вистачає на рекордні 60 годин музики, а 10-хвилинна зарядка забезпечує ще 6 годин. Незважаючи на великий акумулятор безпровідні навушники Sennheiser одні з найлегших – близько 250 грамів. З огляду на їх зручну посадку модель ідеально підходить для тривалих ігрових сесій чи подорожей.

Представлені в чотирьох кольорах: Black, White, Denim та Graphite.

Sennheiser-Momentum-4-Wireless-02

Бездротові навушники Sennheiser ACCENTUM Wireless 

Повнорозмірні навушники Sennheiser ACCENTUM Wireless відтворюють першокласний звук та мають неймовірну автономність до 50 годин., зверніть увагу на чорні бездротові навушники ACCENTUM від Sennheiser, які оснащені плюшевими силіконовими амбушюрами, спеціальними перетворювачами TrueResponse та неймовірно тривалою 50-годинною роботою на одному заряді, що дозволяє вам насолоджуватися насолодою. музика для найтриваліших сеансів прослуховування без напруги. Поєднання накладного дизайну з вбудованим адаптивним гібридним активним шумозаглушенням (ANC) забезпечує безшумне прослуховування незалежно від вашого оточення, а режим прозорості дозволяє вам бути в курсі навколишнього середовища, не знімаючи навушників.

sennheiser-accentum-wireless-2

Бездротові навушники Sennheiser Accentum Plus 

Навушники Sennheiser повнорозмірні забезпечують 50 годин прослуховування на одному заряді. Нова пара навушників була представлена на CES 2024 і ми вже приймаємо передзамовлення на Sennheiser Accentum Plus.

Навушники  Sennheiser флагманского рівня отримали адаптивний ANC для зменшення навколишнього звуку, Bluetooth 5.2 та можливість дротового підключення через аудіокабель, до прикладу, під час польоту. 

Безпровідні навушники Sennheiser неймовірно зручні у використанні та підтримують усі найпопулярніші аудіокодеки, зокрема aptX Adaptive, а також функцію Multi-point з одночасним підключенням до двох пристроїв, автоусунення шуму вітру та можливість послухати у навушниках власний голос. 

Бездротові навушники Sennheiser Accentum Plus отримали вдосконалену систему активного шумозаглушення, завдяки якій вони миттєво адаптуються до змін навколишнього акустичного середовища. Користувач не відволікатиметься на сторонні звуки, прослуховуючи при цьому аудіоконтент високої якості, навіть голосливе оточення не заважатиме грати в ігри, спілкуватися смартфоном чи приймати участь у відеоконференції.

Навушники Accentum Plus представлені у чорному та білому кольорах та отримали в комплектації фірмовий кейс, в якому зручно розміщується сама модель та аксесуари до неї.

sennheiser-accentum-plus

Бездротові навушники Sennheiser HD 450 BT

Навушники Sennheiser HD 450 BT мають активне шумозаглушення та забезпечують 30 годин автономної роботи.

Є можливість налаштування індивідуального звуку за допомогою програми Smart Control. Можна підсилити баси або навпаки прослуховувати природні звуки, легко керувати на налаштовувати еквалайзер. 

Крім відмінних аудіо характеристик, бездротові навушники Sennheiser HD 450 BT мають стильний дизайн та два кольори: Black та White.

Sennheiser-HD-450-BT-Black

Бездротові навушники Sennheiser EPOS H3PRO Hybrid

Бездротові навушники Sennheiser EPOS H3PRO Hybrid є популярною комп'ютерною гарнітурою, яка забезпечує неймовірно якісний звук та зв'язок для геймерів під час гри. Навушники автономно працюють впродовж 38 годин, а заряджаються лише за 2 години. 

Повнорозмірні навушники Sennheiser EPOS H3PRO Hybrid мають удосконалену систему активного шумозаглушення, яка чудово прибирає усі фонові шуми. Завдяки знімному тримачу мікрофона - стильнлегкий зручний, але і є універсальною геймерською гарнітурою.У бездротовому режимі безпровідні навушники Sennheiser H3PRO Hybrid відтворює звук будь-якого ступеня складності дуже якісно та з високою деталізацією, без затримок та перешкод. Разом з тим, до ігрової платформи (комп'ютера, смартфона, консолі тощо) цю гарнітуру підключати можна в різних режимах, і за допомогою кабелю теж. 

У бездротовому режимі бездротові навушники Sennheiser EPOS H3PRO Hybrid відтворюють складні звуки дуже якісно та деталізовано, без затримок та перешкод. Окрім цього, гарнітуру можна підключати до будь-якої ігрової платформи: ПК, смартфона чи консолі і в різних режимах. Також можливе й дротове підключення за допомогою кабелю.

Навушники Sennheiser представлені у трьох кольорах: Black, Green та White.

sennheiser-epos-h3pro-hybrid-black

Дротові навушники Sennheiser HD 650

Sennheiser дротові навушники HD 650 відкритого типу забезпечують фірмовий якісний звук з неймовірною деталізацією. Спеціальний продуманий дизайн з велюровими амбушюрами та візерунками на решітці навушників підвищує рівень індивідуального звучання та комфортне користування для якнайдовшого прослуховування треків.

Sennheiser дротові навушники HD 650 - це акустика для вибагливих меломанів, які знаються на відповідних характеристиках, необхідних для збалансованого високоякісного звучання. Конструкція навушників Sennheiser створена з урахуванням всіх нюансів: правильно налаштований 42-мм перетворювач з використанням 38-мм діафрагми чудово відтворює високі й низькі частоти, а середні - відчуваються максимально реалістично. 

Sennheiser навушники без мікрофона не мають активного шумозаглушення, вони поставляються зі знімним 3-метровим кабелем та адаптером в комплекті, а стереороз'єм дозволяє підключення до багатьох аудіопристроїв: підсилювачів, A/V-ресиверів, цифрових аудіоплеєрів, аналогового обладнання тощо. 

sennheiser-HD-650

Sennheiser навушники вкладиші Momentum True Wireless 3

Бездротові навушники Sennheiser Momentum True Wireless 3 мають адаптивне шумозаглушення, яке автоматично регулює рівень шумозаглушення при зміні рівня шуму у навколишньому середовищі користувача. За бажанням можна залишатися на зв'язку зі своїм оточенням з режимом прозорості. 

Sennheiser навушники вкладиші Momentum True Wireless 3 оснащені трьома вдосконаленими мікрофонами з шумозаглушенням на кожному навушнику, які при розмовах по телефону забезпечують виключно чистий голос користувача, а не навколишні звуки та шуми. Ці компактні та ергономічні бездротові навушники Sennheiser дозволяють контролювати не тільки дзвінки, а й можливість спілкування з голосовим помічником з фантастичним захопленням голосу користувача.

Модель поставляється з вушними адаптерами та додатковими силіконовими амбушюрами різних розмірів, які забезпечують ідеальну посадку та комфорт під час користування. 

Sennheiser навушники вкладиші Momentum True Wireless 3 ідеальний варіант для спортивних занять будь-де, вони мають захист від бризок IPX4, 7 годин автономної роботи та 28 годин загального часу відтворення при використанні чохла для заряджання на ходу, зарядний кейс підтримую бездротову зарядку QI.

Sennheiser-Momentum-True-Wireless-3

Sennheiser навушники вкладиші Momentum True Wireless 4

Бездротові навушники Sennheiser Momentum True Wireless 4 створені на платформі Qualcomm S5 Sound Gen 2 з використанням технології Snapdragon Sound. Вони забезпечують високоякісне відтворення звуку в aptX без втрат та низькою затримкою бездротового сигналу. Модель отримала покращений адаптивний ANC, Bluetooth 5.4 та підтримку технології Auracast, яка дозволяє транслювати сигнал на всі сумісні Bluetooth пристрої в зоні досяжності, доповнюють мобільність моделі та якість сигналу будь-де. 

Sennheiser навушники вкладиші Momentum True Wireless 4 - найкращий компаньйон у будь-яких ситуаціях та чудових подорожах, адже вони мають вдосконалену антену та оновлений ​​акумулятор, який дозволяє навушникам працювати до 7,5 годин.До того ж кейс з портом USB-C підтримує бездротову зарядку Qi. 

Купити бездротові навушники Sennheiser Momentum True Wireless 4 пропонує інтернет-магазин NewTime. Маємо в наявності моделі у трьох варіантах кольорів: Black Copper, White Silver та  Black Graphite, 

sennheiser-momentum-true-wireless-4

Sennheiser навушники вкладиші Momentum Sport

Бездротові навушники Sennheiser Momentum Sport - ідеальний варіант для фітнесу, адже вони оснащені фотоплетизмографічним датчиком серцевого ритму та датчиком температури тіла, які можуть надавати біометричні дані в реальному часі. Можна використовувати програму Health на iPhone чи Apple Watch, додавши ваші дані про частоту серцевих скорочень. Навушники також інтегруються з іншими платформами, зокрема Strava, Garmin, Peloton та Polar.

Sennheiser навушники вкладиші оснащені вбудованим акустичним каналом, який мінімізує шум кроків, дихання та інші звуки тіла, а напіввідкрита конструкція сприяє природному сприйняттю навколишнього середовища, що важливо для бігу, їзди на велосипеді та інших тренувань.

Навушники Sennheiser Momentum Sport підтримують режим прозорості, режим захисту від вітру та режим адаптивного шумопоглинання, а нова акустична система забезпечує найкращий потужний звук.

Sennheiser навушники бездротові представлені у трьох варіантах: Polar Black, Burned Olive та Metallic Graphite.

Модель Momentum Sport - справжній подарунок для спортсменів. Вони отримали ударостійкий корпус, надійно захищений від поту та вологи за стандартом IP55, тож можна не хвилюватися під час найскладніших тренувань. До того ж, зарядний кейс захищений за стандартом IP54, підтримує бездротову зарядку Qi та заряду його акумулятора вистачає ще на три додаткові зарядки навушників, а саме - на всі 24 години у режимі відтворення. Завдяки режиму швидкої зарядки від порту USB-C Sennheiser навушники вкладиші Momentum Sport за 10 хвилин підзаряджаються і можуть автономно працювати впродовж 45 хвилин.

sennheiser-momentum-sport

 Купити навушники Sennheiser

Інтернет-магазин NewTime пропонує купити навушники Sennheiser в Україні. В нашому каталозі на сайті newtime.ua є багато цікавих моделей та таких, які точно вам підійдуть і по розміру, і по гаманцю. Можете переглянути самостійно або запитати в наших менеджерів, вони підкажуть і порадять найкращу модель для вас. Ціни на Sennheiser відрізняються в залежності від функціоналу моделі та технічних особливостей.

Sennheiser-HD-450-BT-white

Саундбари Sennheiser

Компанія виготовляє аудіосистеми професійного рівня для домашнього використання. Від габаритних моделей Sennheiser AMBEO Soundbar до компактних, але при цьому потужних саундбарів.

Sennheiser AMBEO Soundbar Plus

Популярний Саундбар Sennheiser AMBEO Soundbar Plus - особистий та сучасний кінотеатр у вас вдома. Цей компактний пристрій повністю занурює вас в аудіовсесвіт. Аудіо система створена за інноваційною технологією, розробленою інженерами Sennheiser та німецькими фахівцями. Конструкція поєднує вбудовані потужні сабвуфери, які створюють імерсивний звук надзвичайно сильним та з найдрібнішими деталями.

Саундбар Sennheiser AMBEO Soundbar Plus - аудіо система потужністю 400 Вт, має вагу 6,4 кг та можливість дротового/бездротового з'єднання. Модель зручна та комфортна у використанні адже не потребує допоміжних динаміків ні на стінах, ні на підлозі, ні зайвих дротів.

sennheiser-ambeo-soundbar-mini

Неймовірно компактний Саундбар Sennheiser AMBEO Soundbar Mini - третя модель з серії аудіосистем AMBEO Soundbar від  Sennheiser потужністю 250 Вт та вагою 3.3 кг. Аудіосистема забезпечує відтворення звуку з ефектом повного занурення в атмосферу ідеально якісного звучання. Спеціально розроблена ексклюзивна технологія занурює слухача в неймовірно реалістичну атмосферу 3D-звуку, розмиваючи межу між живим звуком та записаним. 

Саундбар Sennheiser AMBEO Soundbar Mini оснащений двома 4-дюймовимиі низькочастотними динаміками, які забезпечують потужність і реалістичність звуку та відтворюють баси в частотному діапазоні до 43 Гц. Саундбар легко налаштовується через меню програми Sennheiser Smart Control App або через Wi-Fi чи браузер. Модель підтримує ATMOS, DTS:X, MPEG-H і 360 Reality Audio для відтворення 3D-аудіо в найвищій якості. Є нічний режим, який забезпечує сфокусованіший звук, відповідно прослуховування буде комфортним та при цьому не заважатиме оточуючим.

soundbar-sennheiser

Купити саундбар Sennheiser пропонує інтернет-магазин NewTime. Загляніть до нашого каталогу та оберіть модель, яка вам найбільше імпонує.

Фільтр
Скасувати
За замовчуванням
За замовчуванням
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
За популярністю
Новинки
not_found
На ваш запит нічого не знайдено
Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону Будь ласка, перевірте номер телефону Номер телефону вже використовується
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний:
detail_ico
Переваги реєстрації
  • Статус замовлення
  • Історія замовлень та їх деталі
  • Зручні списки бажань з порівнянням товарів
  • Переглянуті товари
  • Скачування та друк чека/гарантійного талону
  • Збереження контактних даних для кошику
  • Функція повторити замовлення
  • Індивідуальні промокоди
Вибір

Ви можете вести пошук товару за партномером, кодом товару, по повній або частковій назві

Зв'язок з нами
Отримайте знижку -150₴ за підписку Ми відправили промокод на знижку на Вашу пошту: petro@gmail.com
Ви вже підписані
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Відправити
Бажаєте отримувати персональні промокоди на знижки? Реєструйтесь в особистому кабінеті
Не цікаво