Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41mm Silver Aluminum Case with White Sport Band - S/M (MP4E3)

Apple Watch Series 8 GPS + Cellular 41mm Silver Aluminum Case with White Sport Band - S/M (MP4E3)

Код товару 31842.5
В наявності
22 332 ₴
detail_ico
$590
Бренд
Apple
Модель годинника
Apple Watch 8
Тип зв'язку
GPS + Cellular
Розмір корпусу
41 мм
Пам'ять
32 ГБ
Розмір ремінця
На зап'ясті обxватом 130-180 мм
Матеріал корпуса
Авіаційний алюміній
Колір корпусу
Silver
Матеріал ремінця
Спортивний ремінець з фтореластомера
Матеріал захисного скла
Скло Ion-X
Ступінь захисту
IP6X
Більше
detail_ico
detail_ico
detail_ico
detail_ico

• Оплата готівкою при отриманні;

• Оплата онлайн (+5%);

• Оплата товарів з Вашого розрахункового рахунку (ТОВ, ПП, ФОП) на наш розрахунковий рахунок ФОП (+5%). Надаємо документи від ФОП, не платники ПДВ;

• Оплата в USDT (+1%);

• Оплата через PayPal (+3%).

Самовивіз за адресою: м. Київ, вул. Антоновича 122

Ми знаходимось через дорогу від Володимирського ринку, це всього 300 м від м. Палац Україна

Наш шоу-рум зустріне Вас найбільшим ассортиментом аксесуарів до Apple техніки, величезним вибіром акустики та гаджетів 

Замовляйте товари трохи заздалегідь до приходу в шоу-рум, щоб ми встигли перемістити товар зі складу та підготувати його до видачі

 

Вартість доставки по Києву: 150 грн.

Вартість доставки в передмістя (за погодженням): від 250 грн.

Для запобігання шахрайства та мародерства - доставка проводиться ДО ВХОДУ У БУДИНОК (ДО ПІД'ЇЗДУ)

Доставка здійснюється з 10:00 до 20:00 у робочі дні та з 11:00 до 18:00 у вихідні дні. Якщо Ви розмістили замовлення до 15:00, ми будемо намагатися його доставити Вам в той же день. При додатковому погодженню ми можемо здійснити доставку в інший обумовлений час. Ви зможете розпакувати, запустити, перевірити працездатність товару – менеджер на доставці у всьому Вам допоможе.

На товари в нашому магазині надається гарантія від магазину терміном від 1 до 60 місяців залежно від конкретного виробу.

Термін гарантії можна побачити у картці товару на нашому сайті. В деких товарах є можливість вибору подовженої гарантії за доплату

Підтвердженням гарантійних зобов'язань є гарантійний талон магазину NewTime.ua (якщо ви його втратили - це не проблема, ми перевіримо залишок гарантії по серійному номеру).

На товари компанії Apple та інших брендів також надається гарантія від виробника (ремонт чи заміна за межами України).

Гарантія на продані вироби передбачає безкоштовний ремонт виробів протягом гарантійного терміну, зазначеного в нашому гарантійному талоні, або їх заміну на аналогічні у разі неможливості ремонту.

Якщо у Вас товар вийшов із строю протягом 14 днів з дня покупки - ми видамо новий або повернемо кошти (за умови повного комплекту та відсутності видимих дефектів).

Діагностика пристрою займає від 1 до 14 днів в залежності від складності виявлення брака. Після виявлення браку, товар відправляється в офіційний сервісний центр виробника в Україні або за кордон в залежності від бренду товару. Термін видачі пристрою клієнту з моменту виявлення браку коливається від 3 до 8 тижнів в залежності від складності проблеми та особливостей логістики. Ми цінуємо Ваш час і не зацікавлені в затримках обслуговуванні по гарантії Вашого пристрою - частіше це займає 3-4 тижні.

Перевірка на відсутність дефектів та комплектність виробу проводиться при видачі товару покупцю (комплектність визначається описом виробу або посібником з експлуатації).

Ми не можемо на 100% гарантувати вирішення спірного питання на Вашу користь, якщо товар не перевірено при отриманні. Будь ласка робіть огляд товару при отриманні.

Здійснюється відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживача» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12/print) протягом перших 14 днів з дня покупки за умови якщо:

✔️ товар новий, тобто який не був в експлуатації і не має слідів використання;

✔️ не має подряпин, потертостей і т.п.,

✔️ програмне забезпечення не змінювалося;

✔️ на лічильнику телефону не більш як 5 хвилин розмови, на лічильнику ноутбука не більше 3 циклів перезарядки батареї;

✔️ збережені: повна комплектація, ярлики, цілісність і всі компоненти упаковки, заводське маркування.

Товари активовані/зі слідами використання/дефектами приймаються тільки за погодженням і з уцінкою яка обговорюється в залежності від стану товару і його комплекту.

У період продажу новинок (продукт недавно з'явився на ринку) обмін/повернення протягом 14 днів Неактивована товару належної якості можливий тільки за ціною зазначеної на сайті на момент повернення пристрою.

Рекомендовані товари

Apple Watch 8

Здоровий стрибок вперед

Завжди поруч, а тепер ще потужніший. З новим датчиком температури для більш глибокого уявлення про жіноче здоров’я, виявлення ДТП для отримання допомоги в екстрених випадках, стадії сну, щоб ви могли дізнатися більше про свій сон. А також нові тренування в покращеному додатку для тренувань. Майбутнє охорони здоров'я ніколи не виглядало кращим.

Бездоганно елегантний

Apple Watch Series 8 має великий, блискучий дисплей, який завжди ввімкнено. Він розширюється до краю і ідеально вписується в округлий корпус.

Apple-Watch-8-NewTimeUa-ua-2

Завжди включений дисплей Retina. Зробіть все.

Завдяки яскравому екрану Always-On деталізовані циферблати виглядають приголомшливо та легко читаються, навіть коли ви опускаєте руку. Великий дисплей вміщує всі ваші улюблені складнощі та робить натискання, введення та гортання миттєвими.

Apple-Watch-8-NewTimeUa-ua-04

Неймовірно міцний

Ті самі інновації, які використовуються для створення красивого дисплея Always-On від краю до краю, також роблять його неймовірно міцним. Товстий передній кристал, міцна геометрія та плоска основа роблять його стійким до розтріскування.

Apple-Watch-8-NewTimeUa-ua-5

Здоров'я

Для вашого здоровішого майбутнього.

Чим більше ви знаєте про своє здоров'я, тим краще зможете про нього піклуватися. Удосконалені датчики Apple Watch Series 8 дають вам інформацію, яка допоможе вам краще зрозуміти своє здоров’я.

Apple-Watch-8-NewTimeUa-ua-6

Представляємо датчик температури

Зрозумійте свій цикл як ніколи раніше. Apple Watch Series 8 має новий інноваційний датчик, який відстежує вашу температуру під час сну, тож ви можете бачити зміни з часом. Відстеження циклу використовує ці дані, щоб надати ретроспективну оцінку того, коли у вас ймовірна овуляція, що може бути корисним для планування сім’ї. У поєднанні з частотою серцевих скорочень і зареєстрованими даними циклу ви отримаєте детальне уявлення про свій менструальний цикл.

Apple-Watch-8-NewTimeUa-ua-7

Годинник , про який можна мріяти

За допомогою програми для сну ви можете не лише стежити за тим, як довго ви спите. Він показує, як довго ви були у фазі швидкого сну, фазі основного сну чи фазі глибокого сну та чи прокидалися ви між ними.

Зробіть ЕКГ у будь-який час

Завдяки додатку ECG Apple Watch Series 8 здатні генерувати ЕКГ, подібну до електрокардіограми в одному відведенні.

Apple-Watch-8-NewTimeUa-ua-9
Apple-Watch-8-NewTimeUa-ua-10

Виміряйте кисень у крові. Це неймовірна інновація

За допомогою програми та датчика в Apple Watch Series 8 ви можете вимірювати кисень у своїй крові на вимогу або регулярно у фоновому режимі - вдень і вночі.

Ніколи більше не забувайте про вітаміни та ліки

Додаток для прийому ліків допомагає вам непомітно та практично фіксувати споживання ліків, вітамінів і дієтичних добавок і легко реєструвати їх через Apple Watch.

Apple-Watch-8-NewTimeUa-ua-11

Інновація, яка, сподіваємось, вам ніколи не знадобиться

Вперше Apple Watch Series 8 здатні визначити, якщо ви потрапили в серйозну автокатастрофу. Коли виявлено аварію, Crash Detection може автоматично з’єднати вас із екстреними службами, надати диспетчерам ваше місцезнаходження та сповістити ваші контакти для екстрених випадків. Crash Detection використовує об’єднану потужність покращеного 3-осьового гіроскопа та нового акселерометра g-force, який має найвищий динамічний діапазон серед розумних годинників. Він також використовує мікрофон, барометр, GPS і розширений алгоритм злиття датчиків, навчений на основі понад 1 мільйона годин реального водіння та даних про аварії, щоб визначити, чи ви потрапили в серйозну аварію.

Apple-Watch-8-NewTimeUa-ua-13

Фітнес

Присідайте, обертайтеся, крокуйте, що завгодно — Apple Watch допоможе вам у покращеній програмі Тренування. А з новими режимами перегляду тренувань ви зможете відразу побачити більш розширені показники, як-от зони частоти серцевих скорочень і налаштовані інтервали, щоб підтримувати вашу силу.

Apple-Watch-8-NewTimeUa-ua-15

Зробіть свої тренування більш індивідуальними

Налаштуйте інтервали тренувань і відновлення відповідно до свого стилю тренувань. Отримуйте підказки щодо темпу, пульсу, каденції та потужності. Таким чином ви визначаєте, як ви хочете досягти своїх цілей.

Apple-Watch-8-NewTimeUa-ua-16
Apple-Watch-8-NewTimeUa-ua-17

Траса перегонів. Повторіть це і побийте це.

Якщо ви частіше бігаєте або тренуєтеся на велосипеді на свіжому повітрі, ви можете спробувати перевершити свій останній або найкращий результат і дозволити оновленням допомогти вам у цьому.

Fitness+

Підніміться далі з Apple Watch. Вибирайте з 11 різних типів тренувань, включаючи прогулянки з аудіогідом, пробіжки та медитації. Зробіть кожне тренування своїм за допомогою персоналізації. Тренуйтеся будь-де та будь-коли, від 5 до 45 хвилин із безліччю нових тренувань щотижня. Ви бачите свої особисті дані про фізичну форму під час кожного тренування з Apple Watch.

Apple-Watch-8-NewTimeUa-ua-18

Дисплей Always-On Retina
Модель годинника Apple Watch 8
Тип зв'язку GPS + Cellular
Розмір корпусу 41 мм
Пам'ять 32 ГБ
Розмір ремінця На зап'ясті обxватом 130-180 мм
Матеріал корпуса Авіаційний алюміній
Колір корпусу Silver
Матеріал ремінця Спортивний ремінець з фтореластомера
Матеріал захисного скла Скло Ion-X
Ступінь захисту IP6X
Особливості Датчик температури

silver

Відгуки
Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону Будь ласка, перевірте номер телефону
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний:
login

Ви можете вести пошук товару за партномером, кодом товару, по повній або частковій назві

Зв'язок з нами
-->
Сall-центр

Пн-Пт:10:00-20:00

Сб-Нд:11:00-18:00

Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону
Будь ласка, перевірте номер телефону
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний: