Безпечний дайвінг: Garmin представила серію смарт-годинників Descent Mk3і

17.11.2023 17:30
eye-ico 603
blog_card

Garmin зробила чудовий подарунок для дайверів, випустивши нову серію смарт-годинників для підводного плавання. Адже тепер користувачі завдяки вдосконаленому гідролокатору SubWave передаватимуть підводні повідомлення від дайвера до дайвера безпосередньо с зап'ястя на відстань 30 метрів. Garmin Descent Mk3і контролюватимуть також глибину та відстань члена команди занурення при активації Garmin Diver Assitance.

Смарт-годинники Garmin Descent Mk3і доступні в двох розмірах – 43 мм та 51 мм – обидва з них мають додаткову можливість підключення повітря. Моделі отримали яскравий сенсорний AMOLED-дисплей, захищений міцним корпусом з металевими герметичними кнопками.  Серія Garmin Descent Mk3і представлена у варіаціях з карбоново-сірим, бронзовим титановим безелем, з вуглецево-сірим титановим безелем DLC, а також  з чорним силіконовим ремінцем та титановим ремінцем.

garmin-descen-mk3i-01

Моделі отримали кілька режимів занурення, карти DiveView та оцінку готовності до занурення, а також традиційний функціонал Garmin для здоров’я, фітнесу та пов’язаних з різноманітними активностями функцій.

Серія Garmin Descent Mk3і гарантує дайверам 48 годин автономної роботи в режимі занурення. і Це неймовірно! Як для більш глибоких досліджень, так і для безпекових моментів.

Смарт-годинник Garmin Descent Mk3і 51-мм отримав світлодіодний ліхтарик  із вбудованим стробоскопом, який забезпечує користувачу кращу видимість в умовах слабкого освітлення, як над поверхнею так і під водою.

garmin-descen-mk3i-03

Нові функції серії Garmin Descent Mk3і 

 • Допомога водолазу: дає змогу дайверу, який має Descent Mk3i та трансивер Descent T2, запитувати допомогу в інших підключених дайверів у межах прямої видимості. Дайвери, які знаходяться поблизу, зможуть контролювати глибину та відстань дайвера, доки допомога більше не буде потрібна.

 • Обмін повідомленнями між дайверами: користувачі Descent Mk3i та Descent T2 зможуть обмінюватися попередньо встановленими повідомленнями з іншими підключеними дайверами на відстані до 30 метрів.

 • Відстеження групи занурень: контроль глибини та тиску у баку за допомогою трансивера Descent T2 на відстані до 10 метрів.

 • Готовність до занурення: ви можете контролювати вплив факторів способу життя, таких як сон, фізичні вправи, стрес та часовий пояс на загальну готовність організму до занурення. Вищий показник готовності означатиме, що настав час зануритися, а от нижчий показник в кращому випадку - вибрати легше занурення.

garmin-descen-mk3i

Окрім цього, годинник має різні режими занурення, режими калібрування, затримки дихання, пошуку затримки дихання та замкнутого дихання, настроювані екрани для кожного режиму занурення або спрощений екран із більшим текстом для критичних даних занурення.

Карти DiveView пропонують батиметричні контури глибини та понад 4000 попередньо завантажених місць занурення.

Крім того годинник має вбудований альтиметр, барометр, надводний і підводний компас, варіометр для моніторингу швидкості спуску та підйому під час фрідайвінгу за допомогою звукового та вібраційного зв’язку.

А такоє є можливість перевірки умов припливів та ведення журналу занурень, щоб переглядати дані, відстежувати спорядження, робити нотатки та ділитися деталями за допомогою програми Garmin Divesmartphone.

garmin-descen-mk3i-2023.

Мультиспортивні функції смарт-годинника Garmin Descent Mk3i 

Традиційно годинник - є ідеальним компаньйоном для бігу, плавання, походів, гри в гольф завдяки десяткам завантажених профілів активностей. 

Окрім повного спектру функцій для дайвінгу, годинник підтримує фітнес-функції, зокрема щоденні тренування, їзда на велосипеді, оцінка витривалості. Також нова модель наділена усіма опціями щодо статистики здоров’я, моніторингу та оцінки сну тощо. 

Інтернет-магазин NEWTIME пропонує купити Garmin Descent Mk3і, ми вже приймаємо передзамовлення на новинку.

Також рекомендуємо замовити смарт-годинники Garmin на нашому сайті newtime.ua Маємо величезний вибір розумних спортивних годинників бренду Garmin, представлених різними колекціями. Тож загляніть до нашого каталогу та оберіть будь-яку модель, яка вам приглянулася, а наші менеджери вам підкажуть, в разі чого.

Рекомендовані товари

Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону Будь ласка, перевірте номер телефону Номер телефону вже використовується
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний:
detail_ico
Переваги реєстрації
 • Статуси замовлення
 • Історія замовлень та їх деталі
 • Зручні списки бажань з порівнянням товарів
 • Переглянуті товари
 • Скачування та друк чека/гарантійного талону
 • Збереження контактних даних для кошику
 • Є функція повторити замовлення

Ви можете вести пошук товару за партномером, кодом товару, по повній або частковій назві

Зв'язок з нами