Несподіваний дебют: DJI представила гірський електробайк Amflow PL з вражаючим крутним моментом
Новини
06/07/2024
218
2 хв

Несподіваний дебют: DJI представила гірський електробайк Amflow PL з вражаючим крутним моментом

06/07/2024
218
2 хв
DJI
DJI Amflow PL
Електровелобайк
DJI Avinox
Поширити

Так, ми й самі здивовані не менше за вас. Ми уважно слідкуємо за новинками цього високотехнологічного бренду. Щоразу, коли DJI презентує нові безпілотники, мікрофонні системи чи стедіками, ми по-хорошому дивуємось і ретельно вивчаємо характеристики та можливості нових моделей. І тут таке. По-перше, представлена новаторська система приводу для електровелосипедів Avinox Drive System. І, власне, сам електровелосипед Amflow PL - технологічний, потужний та ще й легкий при цьому. Які особливості має нова система DJI? І які переваги отримав Amflow PL? Давайте з'ясуємо що до чого.

 DJI-Amflow-PL-1

Avinox Drive System

«Пристрасть DJI до інновацій, а також наш досвід у технологіях акумуляторів і двигунів, накопичений у дронах і системах стабілізації камери, привели нас до створення Avinox. Це природний крок для DJI, щоб розширити цю сферу, ми освоїли технології, необхідні для системи електровелосипеда, з точки зору надійної розробки двигуна, керування батареєю, механічного дизайну та розробки. Ця потужна та компактна система приводу електровелосипеда втілює наше прагнення до технологічної досконалості та відкриває нові захоплюючі можливості для DJI» - розказала Крістіна Чжан, старший директор із корпоративної стратегії DJI.

Компанія заявила, що ця система є новою вершиною в доробку технологічних досягнень DJI, пропонуючи неймовірну потужність, витривалість та інтелектуальні функції.

Отже, система Avinox з компактним приводом і вагою лише 2,52 кг, забезпечує максимальний крутний момент 120 Н·м. Легка та потужна система дозволить подолати найскладніші перепони в гірських місцевостях. І це ще не все.

Інноваційна та збалансована Avinox, окрім високої потужності, забезпечує дуже тиху їзду завдяки спеціальному шумопоглинаючому матеріалу у редукторі.

Система Avinox має алгоритм DJI Smart-Assist, на основі злиття кількох датчиків, який постійно автоматично коригує допомогу на основі опору їзді. Можна обрати один із чотирьох стандартних режимів допомоги при їзді: Auto, Eco, Trail та Turbo або ж активувати режим Boost для додаткового підсилення потужності в разі необхідності. Тобто керувальники електровелосипедів зможуть налаштовувати персоналізовану їзду. 

DJI-Amflow-PL-2.1960x

Електровелосипед Amflow PL

Електровелосипед Amflow PL перший в історії компанії та перший у світі гірський велосипед, який отримав систему привода DJI Avinox.

Універсальний велосипед від DJI має досить легку вагу 19, 2 кг, нетипову як для електробайків, які зазвичай важать від 22 кг. Електровелосипед Amflow PL має карбонову раму  вагою 2,27 кг, електродвигун Avinox з вагою 2,52 кг, завдяки яким модель і отримала таку вагу. При цьому залишає позаду багато “дорослих” моделей, маючи номінальну вихідну потужність 250 Вт, пікову потужність 850 Вт та великий запас ходу. До того ж пропонується на вибір 2 ємні акумуляторні батареї 600 Вт·год (вага 2,87 кг) або 800 Вт·год (вага 3,74 кг).

Є підтримка технології швидкої зарядки GaN 3x, завдяки якій акумулятор ємністю 800 Вт-год можна зарядити від 0% до 75%  лише за півтори години. А наявність порта USB дозволить заряджати смартфон.

DJI-Avinox

Електробайк Amflow PL має 2-дюймовий сенсорний OLED-дисплей, вбудований у раму, а керування інтелектуальними функціями відбувається завдяки застосунку Avinox, де можна отримати всі дані про поїздку та безпеку, налаштувати параметри та перевірити стан електровелосипеду.  До того ж, електровелосипед в застосунку сигналізуватиме про несправність та своє місцезнаходження. 

Електровелосипед Amflow PL з'явиться восени цього року за ціною від 7000 до 12 000€.

Оцініть допис
rating-r3
2
rating-r4
0
rating-r2
0
rating-r1
0
rating-r0
0
Коментарі
0
Зміст:

Популярні статті

Зміст:

Рекомендовані товари

Посилання скопійовано
Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону Будь ласка, перевірте номер телефону Номер телефону вже використовується
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний:
detail_ico
Переваги реєстрації
  • Статус замовлення
  • Історія замовлень та їх деталі
  • Зручні списки бажань з порівнянням товарів
  • Переглянуті товари
  • Скачування та друк чека/гарантійного талону
  • Збереження контактних даних для кошику
  • Функція повторити замовлення
  • Індивідуальні промокоди
Вибір

Ви можете вести пошук товару за партномером, кодом товару, по повній або частковій назві

Зв'язок з нами
Отримайте знижку -150₴ за підписку Ми відправили промокод на знижку на Вашу пошту: petro@gmail.com
Ви вже підписані
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Відправити
Бажаєте отримувати персональні промокоди на знижки? Реєструйтесь в особистому кабінеті
Не цікаво