Бренд DJI

Китайська компанія SZ DJI Technology Co., Ltd. - відомий виробник квадрокоптерів, мікроконтролерів та відеообладнання. 

DJI - є лідером ринку безпілотних літальних апаратів. Головний офіс компанії знаходиться в Шеньчжені. 

Перші експерименти та складання прототипів розпочалися в 2006 році, в студентському гуртожитку в Гонконзі. Засновник компанії Ван Тао, який тоді навчався на факультеті електронної інженерії Гонконзького університету науки та технологій, захоплювався БПЛА. Ця пристрасть започаткувала виробництво перших «прототипів» для деяких організацій, які проводили досліди з літальними дронами. 

У 2010 році з'явилися перші серійні контролери, які допомагали БПЛА літати по заданому на карті маршруту за допомогою супутникової навігації та повертатися в точку зльоту. Тоді компанія налічувала 10 - 20 працівників, а дохід становив кількасот тисяч доларів.

Впродовж 2006 - 2013 років масово створювалися бюджетні моделі, які спричинили попит як фахівців, так і звичайних покупців, яким захотілося мати «літаючу камеру». Успіх моделей бренду лежав на поверхні - простота використання та управління дронами.

dji-matrice-350-rtk-2

У 2013 році DJI представила флагманський квадрокоптер Phantom. Наступного року компанія продала 400 000 екземплярів цієї моделі. 

Є головна відмінність DJI від інших китайських технологічних виробників. Компанія виробляє безпілотні літальні апарати, використовуючи виключно свої технології та конструкції, і вона є безперечним першопроходцем на ринку БПЛА. Недарма DJI охрестили - «Apple посеред дронів».

Є декілька цікавих фактів, які додали популярності бренду DJI. У 2015 році DJI Phantom, запущений одним нетверезим розвідником, розбився на галявині біля Білого дому, це викликало широке висвітлення в усіх світових ЗМІ.

Того ж 2015 року, дрон зі знаком радіації, який мав вантаж з місця аварії на АЕС "Фукусіма-1", приземлився на дах резиденції прем'єр-міністра Японії. З тих часів DJI модифікувала програмне забезпечення дронів таким чином, що квадрокоптери не можуть літати поблизу аеродромів та "заборонених зон".

Цього року компанія оновила свої головні серії, випустивши нові популярні моделі DJI Air 3, DJI Mavic 3 Pro, DJI Mini 4 Pro та DJI Matrice 350 RTK.

dji-mavic-3-pro

Квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro

DJI Mavic 3 Pro - флагманський дрон для професійного використання з оновленою системою трьох камер Mavic Hasselblad. Популярна серія поповнилась професійними версіями: DJI Mavic 3 Pro (DJI RC), DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC), DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC Pro) та DJI Mavic 3 Pro Cine Premium Combo (DJI RC Pro).

Вдосконалена камера Mavic 3 Pro отримала підвищену роздільну здатність та діафрагму від f4.4 до f3.4. Hasselblad підтримує зйомку відео 4K/60 кадрів/с із 7-кратним оптичним збільшенням і фотографій 12 Мп. Гібридний зум досягає 28x, що дає можливість відзняти високі гори чи диких тварин на безпечній відстані.

Система DJI O3+ забезпечує стабільне і чітке зображення камери, може передавати HD-трансляцію наживо 1080p/60fps із високою частотою кадрів на відстань до 15 км. Потужність передачі сигналу напряму залежить від знаходження  Mavic 3 Pro в зоні прямої видимості  пілота.

Максимальна якість зображення в Mavic 3 Pro Cine досягається за рахунок  підтримки кодування усіма камерами Apple ProRes 422 HQ, Apple ProRes 422 і Apple ProRes 422 LT. А вбудований накопичувач на 1 ТБ та кабель передачі даних 10 Гбіт/с значно покращують робочий процес. Крім того, квадрокоптер Mavic 3 Pro отримав чотири інтелектуальні режими для професійної роботи камери: FocusTrack, MasterShots, QuickShots та Панорама.

Mavic 3 Pro забезпечує до 43 хвилин польоту та оснащений трьома функціями, які покращують автоматизований політ: Waypoint Flight, Cruise Control та Advanced RTH. 

dji-mavic-3-pro

Квадрокоптери DJI Mini 4 Pro

Нове покоління міні-дронів DJI Mini 4 Pro отримало оновлені системи всенаправленого зору, обробки зображень з новими режимами відеозйомки та передачі відео. 

За виявлення перешкод відповідає всенаправлена система бінокулярного зору, доповнена 3D інфрачервоним датчиком у нижній частині DJI Mini 4 Pro. Попередня модель DJI Mini 3 Pro має тринаправлене визначення перешкод.

Максимальний час польоту квадрокоптера становить 34 хвилини з використанням Intelligent Flight Battery та 45 хвилин з Intelligent Flight Battery Plus. 

Максимальний час зависання - від 30 до 39 хвилин (за умови використання Intelligent Flight Battery Plus).

Максимальна дальність польоту - від 18 км до 25 км (за умови використання Intelligent Flight Battery Plus).

Максимальний кут нахилу становить 35°.

DJI Mini 4 Pro отримав основну 1/1,3-дюймову камеру на 48 МП,  з діафрагмою f/1,7 та кутом огляду 82 градуси

Дрон використовує нову платформу обробки зображень, а також  підтримує запис 4K/60 кадрів/с HDR-відео, у попередньої моделі DJI Mini 3 Pro можливий запис HDR-відео у форматі 4K 30 кадрів/сек.  

Цифрова система передачі відео DJI O4 FHD забезпечує максимальну відстань передачі відео до 20 км, в той час як DJI Mini 3 Pro здатен транслювати відео на відстань до 12 км.

Основні оновлення камери DJI Mini 4 Pro в порівнянні з DJI Mini 3 Pro виглядають так:

 • Загальна продуктивність зображення покращилась за рахунок використання нової платформи обробки зображень.

 • HDR-відео було оновлено з 4K/30 кадрів/сек. до 4K/60 кадрів/сек.

 • Slow Motion було оновлено з 1080p до 4K.

 • Нові 10-бітні кольорові режими D-Log M та HLG записують кольори та деталі з широким динамічним діапазоном.

 • Новий нічний режим відео - Night Shots забезпечує покращену продуктивність за слабкого освітлення.

 • Тривала витримки - до 8 сек., відкриває більше творчих можливостей.

 • Алгоритм SmartPhoto нового покоління ефективно покращує якість фотографій.

 • Роздільна здатність панорамних фотографій є вищою.

dji-mini-4-pro

Система передачі відео O4 використовує абсолютно нове апаратне рішення, а також отримала новий діапазон частот, але є певні обмеження щодо деяких країн та регіонів.

Алгоритм зв’язку оновили такими функціями, як ActiveTrack 360°, Waypoint Flight, Advanced RTH, Cruise Control та іншими інтелектуальними функціями - це безпосередньо впливає на передачу відео у форматі FHD з максимальної відстані 20 км, а також надає покращені можливості захисту від перешкод для стабільної відеотрансляції в таких складних умовах, як місто. 

Пульт дистанційного керування також підтримує пряму трансляцію в режимі реального часу з максимальною роздільною здатністю 1080p/60 кадрів/с, а вища частота кадрів забезпечує більш плавний перегляд.

Час автономної роботи нового міні-дрона така ж, як і у DJI Air 3, і становить понад 40 хвилин.

Квадрокоптер отримав вбудоване сховище з об'ємом пам'яті 2 ГБ на відміну від попередньої моделі, в якій його взагалі немає.

Квадрокоптер DJI Air 3

Квадрокоптер DJI Air 3 - перший із серії має систему подвійної основної камери, яка включає ширококутну камеру 1/1,3 дюйма CMOS і телекамеру 1/1,3 дюйма CMOS 3x. І це величезне вдосконалення у порівнянні з попередньою моделлю DJI Air 2S, яка має 1-дюймову ширококутну камеру CMOS, а також дуже серйозна конкуренція DJI Mavic 3.

Ширококутна камера DJI Air 3 з кутом огляду 82° має еквівалентну фокусну відстань 24 мм. Цей об’єктив зніматиме неймовірні зображення пейзажу з повітря. Широка діафрагма f/1,7 навіть за умови слабкого освітлення, дозволить робити яскраві знімки.

Подвійна камера забезпечує максимальну специфікацію відео 4K/100 кадрів/с та зйомку відео HDR до 4K/60 кадрів/с, а також використання кольорових режимів, зокрема 10-бітного D-Log M та 10-бітного HLG.

Діафрагма середньої телекамери f/2,8 забезпечує чіткі деталі та плавне боке, дозволяючи фотографам виділяти об’єкти та створювати захоплюючі композиції зверху. Цей об’єктив підтримує 1/1,3-дюймовий 48-мегапіксельний CMOS-датчик.

Квадрокоптер DJI Air 3 отримав подовжений час польоту до 46 хвилин - це на 48% більше, ніж у попередньому поколінні DJI Air 2S, час польоту якого становить 31 хвилину. 

Система датчиків забезпечує повну обізнаність про навколишнє середовище, дозволяючи Air 3 виявляти перешкоди в усіх напрямках.

dji-air-3

Квадрокоптер DJI Matrice 350 RTK

Флагманський коптер DJI Matrice 350 RTK - універсальний дрон для різноманітних сфер застосування таких, як геодезія, інспекція, картографування тощо.

 Модель отримала потужні характеристики, зокрема:

 • Збільшений час польоту. Він може літати до 55 хвилин від одного акумулятора, що на 20% більше, ніж у попередньої моделі M300 RTK.

 • Система карданних механізмів. Дрон отримав більшу вантажопідйомність, ніж попередня модель DJI Matrice 300 RTK. Він може перевозити до 2,7 кілограма корисного навантаження, що на 30% більше, ніж M300 RTK. Збільшена вантажопідйомність дозволяє перевозити до трьох вантажів одночасно. 

 • Нова система подвійної батареї ТВ6. Завдяки якій дрон може здійснювати кілька польотів без відключення. Акумулятор можна заряджати до 400 циклів.

 • Нова інтелектуальна зарядна станція  BS65 є універсальною для заряджання, зберігання та  транспортування акумуляторів. Станція нового покоління має кілька режимів зарядки: до 50% для тривалого зберігання та швидке заряджання комплектів батарей до 90% у режимі готовності до польоту. 

 • Підвищений рівень захисту. Рейтинг IP55 забезпечує DJI RC Plus водо- та пилонепроникність,підтримуючи стабільну роботу в поганих погодних умовах. Діапазон робочих температур становить від -20℃ до 50℃. Це дозволяє дрону цілодобово працювати в дуже жаркому чи дуже холодному середовищі.

 • Нова система трансмісії. DJI O3 Enterprise Transmission підтримує прямоефірні триканальні трансляції HD у форматі 1080p на максимальну відстань передачі 20 км. Система приймача з чотирма антенами, які приймають сигнал одночасно, може інтелектуально обирати дві антени для передачі сигналу, Таким чином забезпечуючи стабільну передачу та захист від можливих перешкод.

 • Нове керування DJI Matrice 350 RTK. Пульт керування DJI RC Plus отримав 7-дюймовий екран високої яскравості, підтримку режиму “двох операторів” та стандартну зовнішню батарею WB37, яка забезпечує роботу до шести годин, виконуючи безліч робочих завдань. До того ж, кнопки швидкого керування, які розташовані на передній, задній та верхній частинах пульта, можна переналаштувати під зручне управління та виконання функцій, необхідних для вас. Крім того, додаток DJI Pilot2 оптимізували для більш ефективної роботи і легкого керування.

 

Система з чотирма датчиками складається з камери з масштабуванням, ширококутної камери, тепловізійної камери та лазерного далекоміра. Все працює комплексно та доповнюється інтелектуальними алгоритмами, які було вдосконалено, підвищуючи високу продуктивність зондування та зображення. 

Камера нічного бачення FPV чітко бачить оточення та виявляє перешкоди під час польоту в нічний час. Разом з функцією PinPoint це забезпечує кращу навігацію для безпечного польоту під час роботи вночі.

Дрон Matrice 350 RTK має шестинаправлену систему бінокулярного зору та інфрачервону систему сприйняття інформації, з можливістю точного визначення перешкод у шести напрямках, це надає повний захист під час польоту.

Радар CSM Matrice 350 RTK може виявляти незначні перешкоди вгорі або в межах горизонтального діапазону 360 Ефективна дальність виявлення до 30 м - це суттєво підвищує безпеку польоту.

dji-matrice-350-rtk.

Квадрокоптер DJI Mavic 3T

Квадрокоптер DJI Mavic 3 Enterprise - простий та компактний дрон, який виводить картографію та ефективність місій на вищий рівень. Модель була випущена минулого року, але має шалену популярність.

Завдяки механічному затвору, камері зі збільшенням 56× та модулю RTK для сантиметрової точності квадрокоптер є універсальною моделлю для пожежогасіння, пошуково-рятувальних, інспекційних та нічних операцій. 

Ці дрони можна носити в одній руці та розгорнути в будь-який момент. Модель ідеально підходить як для пілотів-початківців, так і для досвідчених користувачів, він створений для виконання тривалих місій.

Квадрокоптер оснащений 1/2-дюймовою CMOS 48-мегапіксельною ширококутною камерою, камерою з масштабуванням та тепловізійною камерою.

Тривалість польоту 45 хвилин надає змогу охоплювати більше території з кожною місією, обстежуючи до 2 квадратних кілометрів за один політ.

Чотири антени дрона DJI Mavic 3 Enterprise забезпечують більш стабільні з’єднання в будь-якому складному середовищі.

Квадрокоптер DJI Mavic 3 Enterprise оснащений ширококутними лінзами з усіх боків для уникнення перешкод за всіма напрямками без сліпих зон. 

dji-mavic-3-T-enterprise

Купити квадрокоптер DJI

Купити квадрокоптер DJI в Україні пропонує інтернет-магазин NEWTIME. В каталозі на сайті newtime.ua представлено великий вибір різних моделей, які є в наявності. Наші кваліфіковані менеджери проконсультують, порадять та допоможуть оформити замовлення на відповідну модель в залежності від її призначення. На квадрокоптери DJI надається гарантія терміном 12 місяців.

DJI-Mavic-3-Enterprise

DJI

137
Фільтр
Скасувати
За замовчуванням
За замовчуванням
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
За популярністю
Новинки
not_found
На ваш запит нічого не знайдено
Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону Будь ласка, перевірте номер телефону Номер телефону вже використовується
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний:
detail_ico
Переваги реєстрації
 • Статус замовлення
 • Історія замовлень та їх деталі
 • Зручні списки бажань з порівнянням товарів
 • Переглянуті товари
 • Скачування та друк чека/гарантійного талону
 • Збереження контактних даних для кошику
 • Функція повторити замовлення
 • Індивідуальні промокоди
Вибір

Ви можете вести пошук товару за партномером, кодом товару, по повній або частковій назві

Зв'язок з нами
Отримайте знижку -150₴ за підписку Ми відправили промокод на знижку на Вашу пошту: petro@gmail.com
Ви вже підписані
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Відправити
Бажаєте отримувати персональні промокоди на знижки? Реєструйтесь в особистому кабінеті
Не цікаво