Garmin

384

Бренд Garmin 

Американський бренд Garmin, створений талановитими інженерами Гаррі Барелом та Мін Као у 1989 року, від самого початку свого заснування стрімко розвивається і впроваджує інноваційні технології. 

Компанія Garmin на світовому ринку займає лідерську позицію - вона є кращим виробником навігаційних систем. Але Гармін не обмежився розробкою та виробництвом сучасної GPS-навігації і вже з 2001 було розпочато випуск спортивних годинників. 

Перший Forerunner довів актуальність технології та популярність таких моделей. Тож компанія не зупиняється и продовжує випускати нові й нові серії смарт-годинників, удосконалюючи їхню функціональність, ефективність, автономність та зручність у використанні.

Колекції розумних годинників  Garmin: Tactix, Fenix​​, Venu, Instinct, Enduro, Epix, Descent, Lily, Vivoactive, Quatix, Approach, MARQ - це надсучасні та високотехнологічні смарт-годинники з відмінними характеристиками. Водночас, Гармін прості та зрозумілі, що дозволяє власнику легко і ефективно використовувати весь опціонал. 

Бренд створив багато різних серій та лінійок “на будь-який смак”, в яких є і схожі характеристики, і спеціалізовані функції, розраховані виключно для бігунів, гольфістів, дайверів, пілотів, капітанів морських суден тощо.

Всі моделі смарт-годинників Гармін підтримують основні функції здоров'я, безліч спортивних активностей, мають чудову навігацію, автономність та водонепроникність. 

garmin-venu-sq-2-music

Розумний годинник Garmin MARQ

Преміум годинники Garmin Marq мають безліч корисних функцій, які допоможуть автоматично фіксувати результати ваших досягнень у різних видах спорту. Також відслідковувати і вимірювати необхідні показники фізичного стану під час активностей та під час сну. 

Серія Garmin MARQ Gen 2 складається з моделей Гармін Марк Атлет, Гармін Марк Авіатор, Гармін Марк Капітан. Гармін Марк Golfer, Гармін Марк Adventurer.

Ці смарт-годинники пасуватимуть усім, для кого активність - це стиль життя. І це може бути що завгодно: від спортивних тренувань та екстремальних подорожей до активного відпочинку. 

Garmin-MARQ-Golfer-gen-2-01 (1)

Розумний годинник Garmin Marq Athlete

Розумний годинник Гармін Марк Атлет представлений у красивому титановому корпусі, безель також з титану, а сапфірове скло надійно захищає екран, який, до слова не є сенсорним на відміну від більшості смарт-годинників, зокрема Apple watch. Athlete є базовим в преміальній лінійці Garmin Marq. 

Він самий популярний з колекції Garmin Marq, хоча в нього крім збалансованого набору опцій немає інших особливих специфічних функцій таких, як, до прикладу, у Aviator та Captain. Все управління в годиннику відбувається за допомогою кнопок. 

Годинник Garmin Marq Athlete отримав 32 ГБ пам”яті, водонепроникність до 10 Атмосфер та вражаючу автономність:

в режимі смарт-годинника Атлет працюватиме впродовж 12 днів, а від 9 до 48 годин з використанням режимів GPS, Ultra Trac і прослуховуванням музики без підзарядки. 

Годинник Garmin Marq Athlete налічує 10 датчиків: GPS, Глонасс, Галілей, пульсометр Garmin Elevate, гіроскоп, барометричний висотомір, акселерометр, Pulse OX і термометр та підтримує 13 функцій з моніторингу здоров'я: від щосекундного відстежування пульсу до показників жіночого здоров'я. 

А ще він має цілий комплекс функцій, програм і режимів для різноманітних видів спорту, зокрема для плавання, велосипедних занять, гри в гольф, бігу тощо. 

Garmin MARQ (Gen 2) Athlete

Розумний годинник Marq Aviator Garmin

Розумний годинник Гармін Марк Авіатор - серія для тих, хто марить небом. Міцний титановий корпус та сапфірове скло надійно захистять годинник у самих екстремальних умовах. 

Неймовірно стильний годинник Garmin Marq Авіатор має дисплей діаметром 30,4 мм з роздільною здатністю 240*240 пікселів. важить 144 грами та витримує водонепроникність у 10 Атмосфер. Гаджет отримав 32 ГБ пам'яті та відмінну автономність - 12 днів роботи в режимі смарт-годинника. Від 9 - 28 годин і до 48 годин в залежності від використання режимів GPS, Ultra Trac і прослуховуванням музики без заряджання.  

В моделі Гармін Марк Авіатор є всі основні функції по відстеженню показників здоров'я, всі необхідні датчики: GPS, Глонасс, гироскоп, барометричний висотомір, термометр, акселерометр.

Смарт-годинник Гармін підтримує такі розумні функції як сповіщення, календар, погода, текстові повідомлення\відхилення дзвінка, сумісність зі смартфоном, керування прослуховуванням музики та Garmin Pay. А також функції безпеки, відстеження активностей, навчання, планування, аналізу та налаштування тренажерів і фітнесу. 

Смарт- годинник Aviator Garmin отримав такі авіаналаштування:

 • база даних аеропортів по всьому світу;
 • тривісьовий компас із HSI;
 • альтиметр із регульованою барометричною настройкою;
 • кілька часових поясів із ZULU\UTS;
 • бездротове отримання карти польотів з Garmin PILOT;
 • NEXRAD на рухомій карті;
 • рухома карта з авіаційними аеропортами, навігаційними; засобами, дорогами, водоймами;
 • інфо-сторінка про маршрутні точки;
 • всесвітня база даних Navaid та Intersection;
 • підключення Aвіоніки CONNEX;
 • У польоті Pulse OX.

garmin-marq-aviator-gen-2

Розумний годинник Garmin Marq Captain

Смарт-годинник Гармін Капітан - стильний помічник мореплавателів. Модель отримала міцний і при цьому дуже легкий титановий корпус, що важить 88 грамів і має фізичний розмір 46 мм*14.7 мм. Безель також з титану, а лінза з круглоподібного сапфірового скла. 

Гармін Марк Капітан смарт годинник, наділений всіма датчиками, розумними функціями, моніторингом здоров'я, функціями безпеки та відстеження, планування та аналізу, відстеження активності, подвійну сітку координат, що і моделі Атлет та Авіатор з колекції Garmin Marq.

Щодо різноманітних видів спорту та режимів активного відпочинку, функцій для велотренувань, плавання, силових тренувань, занять фітнесом і йогою, бігом та гра у гольф. У Капітана ці всі характеристики такі самі, як у моделі Гармін Марк Атлет.

Але треба ж враховувати, що це справжній Капітан!

Годинник отримав вісім професіональних функцій: 

 • доступні профілі для човнів: катання, вітрильний спорт, риболовля;
 • якірна сигналізація;
 • управління автопілотом (сумісна з обладнанням Garmin Marine);
 • потокове передавання даних човна  (сумісна з обладнанням Garmin Marine);
 • вітрильна стартова лінія;
 • таймер зворотного відліку;
 • режим допомоги при повороті;
 • вбудований барометр і таблиці припливів.

garmin-marq-captain-gen-2

Розумний годинник Garmin MARQ Carbon Collection

Цього року компанія презентувала MARQ Carbon Collection, яку поповнили преміальні моделі: Garmin MARQ Athlete Gen 2 Carbon Edition, Garmin MARQ Golfer Gen 2 Carbon Edition та Garmin MARQ Commander Gen 2 Carbon Edition. Окремо була презентована модель MARQ Athlete (Gen 2) - Performance Edition у новому дизайні.

Всі моделі нової лінійки отримали яскравий сенсорний екран AMOLED, куполоподібну сапфірову лінзу та унікальний безель з маркуванням. Корпус виготовлений зі 130 шарів плавленого вуглецевого волокна, завдяки чому моделі стали міцнішими та легшими на 62%. 

Ці три серії розумного годинника Garmin Marq мають певні для своєї цільової аудиторії відмінності. Щодо спіль ного: час автономної роботи моделей з нової колекції в режимі смарт-годинника становить до 16 днів, а у  режимі GPS - до 42 годин. Клас водонепроникності годинників - 10 АТМ. 

Розумний годинник Garmin MARQ Athlete (Gen 2) - Carbon Edition

Garmin MARQ Athlete Gen 2 Carbon Edition - мультиспортивний годинник преміум-класу. Нова модель, як і стандартна серія Garmin Marq Athlete (Gen 2) - найкращий вибір для тренувань та фітнесу, адже він має сотні завантажених видів спорту та профілів активності, усе те, що мають найновіші моделі Fenix ​​7 та Epix другого покоління. 

Контроль якості сну, відновлення під час тренувань, функція PacePro, яка дозволяє бігунам підготуватися до забігів, кардіотренування, силові вправи, йога, пілатес тощо.

Модель отримала сенсорний екран AMOLED з надійним сапфіровим склом в міцному корпусі, виготовленому з Fused Carbon Fiber. На титановому безелі, розташовані кнопки для ручного керування, а також маркування VO2 Max (максимальна швидкість споживання кисню під час фізичних навантажень) та часу відновлення, призначені для ефективних тренувань.

garmin-marq-athlete-gen-2-carbon-edition

Розумний годинник Garmin MARQ Golfer (Gen 2) – Carbon Edition

Смарт-годинник Garmin MARQ Golfer - це розумний смарт-годинник із розширеними функціями для гри в гольф. Він має завантажені профілі понад 43 000 полів у всьому світі та надає гравцям пропозиції щодо клубів на основі даних про вітер, висоту через функцію Virtual Caddy. Він також використовує розширену відстань PlaysLike, щоб повідомити гравцям у гольф, на якій відстані виконується кожен удар із ярдами, скоригованими відповідно до умов гри. 

Новий дизайн годинника вражає! Виготовлений з Fused Carbon Fiber, корпус став міцнішим та легшим. Яскравий екран AMOLED має чутливий сенсор та надійно захищений сапфіровим склом, Безель містить спеціальні позначки для лунок 1-18 на полі для гольфу. 

garmin-marq-golfer-gen-2-carbon-edition

Розумний годинник Garmin MARQ Commander (Gen 2) – Carbon Edition

Garmin MARQ Commander Gen 2 Carbon Edition - висококласний смарт-годинник, створений для любителів тактичних операцій та драйвових пригод. 

В Garmin MARQ Commander (Gen 2) – Carbon Edition все враховано до найменших дрібниць. 

Корпус з Fused Carbon Fiber оснащено сенсорним екраном AMOLED з куполоподібним сапфіровим склом. Garmin MARQ Commander став міцнішим та легшим. Титановий безель має маркування стандарту UTC - “всесвітньо координований час” задля регулювання годинника. Новий дизайн гаджета доповнює жакардовий плетений ремінець.

Смарт-годинник, окрім стандартних функцій, має висококласні тактичні функції, такі як стелс-режим, функцію нічного бачення та калькулятор балістичних характеристик. А також вбудовані навігаційні функції, такі як багатодіапазонний GPS, барометричний висотомір, тривісний електронний компас, маршрутизація TrackBack та ClimbPro, є попередньо завантажені європейські карти TopoActive 

Розумний годинник Garmin MARQ Commander дозволяє користувачу перемикатися між звичайним та прихованим режимом, де його положення GPS та бездротовий зв’язок не зберігаються та не передаються, а також є вимикач, який повністю зітре всі дані з пристрою, у випадку захоплення його користувача.

garmin-marq-commander-gen-2-carbon-edition

Розумний годинник Garmin MARQ Athlete (Gen 2) - Performance Edition

Смарт-годинник Garmin MARQ Athlete (Gen 2)  разом з цілим арсеналом спортивних програм та функцій отримав респектабельний дизайн.

Корпус виготовлений з міцного титану класу 5. Гібридний титановий браслет із червоними силіконовими внутрішніми ланками та подвійною складною застібкою підкреслює спортивний стиль.  Годинник оснащений чутливими сенсором та яскравим Amoled-дисплеєм.

Окрім функцій годинника, функцій безпеки та відстеження, смарт-годинник Garmin MARQ Athlete (Gen 2) має всі необхідні датчики, а саме: GPS, ГЛОНАСС, Galileo, багаточастотне позиціонування, технологія SatIQ, наручний пульсометр Garmin Elevate, барометричний альтиметр, триосьовий електронний компас, гіроскоп, акселерометр, термометр, датчик зовнішнього освітлення та акліматизація пульсоксиметра.

garmin-marq-athlete-performance-edition-1

Розумний годинник Garmin Quatix 7 Pro 

Garmin Quatix 7 Pro отримав більше сотні спортивних режимів, зокрема біг, велоспорт, автоспорт, єдиноборства тощо. Для гольфістів доступні карти понад 43 000 полів по всьому світу, а для лижників та сноубордистів доступні дані  2000 гірськолижних курортів. Можна завантажити детальні морські та сухопутні карти для подорожі по всьому світу. Основний акцент зосереджено на водних активностях.

Розумний годинник Garmin Quatix 7 Pro підтримує всі популярні системи супутникової навігації та має найкращу автономність з понад усіх смарт-годинників. Він автономно працюватиме 16 днів, а з увімкненим GPS можна користуватися близько 42 годин. Розумний годинник зроблений з армованого пластику, оснащений титановою вставкою та сапфіровим склом, має яскравий AMOLED екран, водонепроникний корпус та вбудований ліхтарик із кількома режимами, зокрема SOS. 

Смарт-годинник Garmin Quatix 7 Pro підключається до картплоттера, можна зручно контролювати глибину води, швидкість двигуна, силу з напрямком вітру тощо.

Є функція сповіщення про надзвичайну ситуацію, яка автоматично відправляє ваше місцезнаходження обраним контактам. Для моряків буде корисною інформація про припливи та відливи, зміщення якорів тощо.

garmin-quatix-7-pro

Розумний годинник Garmin Instinct 2X Solar

Garmin Instinct 2 - друге покоління смарт-годинників Гармін. Вони тонші, оснащені вдосконаленими функціями для фітнесу та пропонують спеціальні пропозиції щодо тренувань. Модель може похизуватися неймовірним часом автономної роботи, практичним дизайном, зручністю використання та ідеально підходять для екстремальних видів спорту.

Спортивні годинник Garmin Instinct 2 представлені у двох варіантах корпусу: стандартному 45 мм та 40 мм, є моделі, які використовують технологію Power Glass. Garmin Instinct 2 має такі версії: Standard Edition, Surf Edition, Tactical Edition та Camo

Для невеликих зап’ясть можна вибрати зменшений розмір корпусу діаметром 40 мм. Можна обирати між стандартними моделями Garmin Instinct 2 Standard Edition або Garmin Instinct 2 Solar, які використовують Power Glass, збираючи сонячну енергію, та подовжують термін служби акумулятора. Годинник все одно необхідно буде спочатку заряджати, але завдяки цій технології автономність суттєво збільшується. Вартість таких моделей трохи дорожча, а фотоелектричний матеріал не впливає на зовнішній вигляд дисплея, тому для багатьох є сенс купувати саме Garmin Instinct 2 Solar.

Версія Surf Edition має додаткові інструменти, зокрема дані про припливи та відпливи, а також спеціальний режим відстеження прибою, який записує такі деталі, якхвилі, максимальну висоту та пройдену відстань. Годинник Garmin Instinct 2 Surf Edition отримав встановлений додаток Garmin Surfline, який показує умови в п’яти найближчих місцях для серфінгу.

Версія Garmin Instinct 2 Tactical Edition має прихований режим, який блокує всі бездротові зв’язки, режим екрану, призначений для читання в окулярах нічного бачення, є вимикач, який видаляє всі дані, збережені на годиннику, зокрема інформацію про місцезнаходження. Він також має встановлений додаток Garmin Jumpmaster для стрибків з парашутом.

Версія Garmin Instinct 2 Camo не отримала ні додаткових функцій, ні додатків, зате камуфляжний прінт. 

Garmin Instinct 2 пропонує безліч функцій щоденного моніторингу здоров’я, включаючи інструмент Garmin Body Battery, який відстежуватиме частоту серцевих скорочень, сон та активність і повідомлятиме вам, скільки є енергії на майбутній день. Є схожість з показниками готовності Fitbit і Oura, але ваш показник Body Battery оновлюється протягом усього дня для збалансування активності та відпочинку за потреби.

smart-godinnik-garmin-instinct-2x-solar

Розумний годинник Garmin Descent 

Моделі отримали яскравий сенсорний AMOLED-дисплей, захищений міцним корпусом з металевими герметичними кнопками.  Серія Garmin Descent Mk3і представлена у варіаціях з карбоново-сірим, бронзовим титановим безелем, з вуглецево-сірим титановим безелем DLC

Моделі отримали кілька режимів занурення, карти DiveView та оцінку готовності до занурення, а також традиційний функціонал Garmin для здоров’я, фітнесу та пов’язаних з різноманітними активностями функцій.

Серія Garmin Descent Mk3і гарантує дайверам 48 годин автономної роботи в режимі занурення. Цей вражаючий показник надає нові можливості для більш глибоких досліджень та безпеки. 

Нова модель була представлена зовсім нещодавно та отримала такі функції, як допомога водолазу, обмін повідомленнями між дайверами, відстеження групи занурень, готовність до занурення. До того ж, годинник має різні режими занурення, режими калібрування, затримки дихання, пошуку затримки дихання та замкнутого дихання, настроювані екрани для кожного режиму занурення або спрощений екран із більшим текстом для критичних даних занурення.

Карти DiveView пропонують батиметричні контури глибини та понад 4000 попередньо завантажених місць занурення.

Крім того годинник має вбудований альтиметр, барометр, надводний і підводний компас, варіометр для моніторингу швидкості спуску та підйому під час фрідайвінгу за допомогою звукового та вібраційного зв’язку.

А такоє є можливість перевірки умов припливів та ведення журналу занурень, щоб переглядати дані, відстежувати спорядження, робити нотатки та ділитися деталями за допомогою програми Garmin Divesmartphone.

garmin-descen-mk3

Розумний годинник Garmin Vivoactive 

Серія Garmin Vivoactive 5 отримала нову стильну зовнішність, дотримуючись класичного дизайну. Компанія не оновлювала цю серію впродовж 4-х років 

Головне оновлення Garmin Vivoactive 5 - новий яскравий 1,2-дюймовий AMOLED-екран з роздільною здатністю 390x390 пікс. та завжди увімкненим дисплеєм.

Другим суттєвим оновленням - є вражаючий час автономної роботи. Серія Vivoactive 5 може працювати до 11 днів у режимі смарт-годинника та до 21 години з увімкненим GPS, у порівнянні з Vivoactive 4, який має такі показники автономності: 8 днів - у режимі смарт-годинника та 18 годин з GPS. 

Розумний годинник підтримує такі режими, як тренер сну, відстеження сну, ранковий звіт та вбудовані програми тренування для користувачів інвалідних візків, як у нової моделі Garmin Venu 3, яку компанія випустила наприкінці літа 2023. 

garmin-venu-3s

Нова модель оснащена датчиком серцевого ритму Gen 4, попередня Garmin Vivoactive 4 використовувала Gen.3. Загалом годинник дуже ретельно відслідковує ваше здоров'я, зокрема й жіноче, а також контролює ваш сон, навіть легку денну дрімоту.

Смарт-годинник Гармін Vivoactive 5 отримав рейтинг водонепроникності 5ATM, підключення до GPS, Garmin Pay та сумісність з телефонами iPhone та Android.

Модель ідеально підійде тим користувачам, хто любить спортивні активності, але без прив’язки до конкретного виду спорту. Годинник має понад 30 завантажених спортивних програм, зокрема плавання в басейні і у відкритій воді, їзда на велосипеді, фітнес-тренування тощо.

garmin-vivoactive-5

Розумний годинник Garmin Tactix 7

Серія Гармін Tactix 7 була представлена трохи більше року тому та налічувала три версії: Standard, Pro и Pro Ballistics.

Популярна серія мультиспортивних годинників Garmin тепер включає нову модель Tactix 7 AMOLED Edition.

Garmin Tactix 7 AMOLED Edition отримала новий AMOLED екран, роздільна здатність якого становить 454×454 пікселів, а також він підтримує режим завжди увімкненого дисплея Always On Display.

Попередні моделі з серії Tactix мають РК-екран MIP з роздільною здатністю  280×280 пікселів. Цей новий екран - є головним і єдиним оновленням моделі. 

Варто зазначити, екран впливає на час автономної роботи, суттєво скорочуючи її, - замість 31 днів годинник витримує до 11 днів. Якщо додати до постійно увімкненого дисплея ще й увімкнений GPS, автономний час роботи скорочується до 58 годин.

Щодо інших характеристик - годинник підтримує ті ж самі функції, як і три попередні версії.

Екран смарт-годинника надійно захищає сапфірове скло, він також має міцну титанову рамку. Є режим невидимки, який вимикає GPS та всі способи бездротової передачі даних, а також кнопка Kill Switch, яка миттєво стирає всі дані користувача з пристрою. Має водонепроникність 10 АТМ та захист за військовим стандартом MIL-STD-810.

Оснащений спеціальними тактичними функціями та хорошою навігацією.  До того ж смарт-годинник відстежує активності власника, безліч різноманітних тренувань, в також вимірює пульс та рівень кисню в крові, моніторить сон тощо. Є вбудований білий або зелений ліхтарик. Модель Garmin Tactix 7 AMOLED Edition отримали один розмірі - 51 мм та лише один колір - чорний.

garmin-tactix7

Розумний годинник Garmin Fenix

Компанія цьогоріч оновила колекцію і презентувала одразу 2 версії - Garmin Fenix 7 та Garmin Fenix 7 Pro.

Стандартна версія годинника підтримує понад 100 видів спортивних активностей, зокрема біг, плавання, йогу, велоспорт, футбол, хокей, серфінг тощо. А в Pro версії годинника додано ще плюс 30 рідкісних режимів. Усі дані відстежуються досить точно. Наприклад, у режимі серфінгу годинник записує навіть кількість спійманих хвиль. А в режимі сноубордингу можна побачити інформацію про спуски та підйоми.

Стандартна та Pro версії годинника виглядають майже ідентично та мають дисплей на 1,3 дюйма. Всі дані чітко відображаються навіть під прямим сонячним промінням. Круто, що екран не боїться подряпин та витримує падіння з будь-якої висоти. Годинники навіть відповідають військовим стандартам США. Вони настільки захищені від води, що з ними можна сміливо занурюватись на глибину до 100 метрів. Пил теж не зашкодить механізму.

В обох версіях годинника доступна детальна топографічна мапа та супутникові знімки. Є вбудований барометр, висотомір, компас, а GPS датчик працює з точністю до метра. Загалом, подорожувати можна по всій планеті.

Також можна переглянути рейтинг складності понад 2000 гірськолижних трас, і навіть вибрати собі хороше поле для гольфу. У годинник завантажено карти понад 43 000 полів.

fenix-7-pro-solar

Розумний годинник Garmin Forerunner

Серія Гармін Forerunner – це одна з найпопулярніших та найперших лінійок компанії. Безумовно це одна з найкращих пропозицій для бігунів. Але й не тільки для них. Розумний годинник Garmin стане відмінним рішенням для всіх людей, які люблять активне життя, незалежно від обраного виду спорту. Смарт-пристрій здатний відстежувати активність на велосипеді, басейні або під час тренування кардіо.

Годинник Garmin Forerunner 955 може автономно працювати до 15 днів у режимі смарт-годинника та 42 годин у режимі GPS на одній зарядці. Має чудовий віджет, який прогнозує час завершення перегонів, надає поради щодо тренувань з підготовки до них та попронує щоденні тренування, які ґрунтуються на вашій продуктивності й відновленні. Ви отримаєте поглиблений аналіз фітнесу та безліч показників бігу. Також  матимете повні дані моніторингу здоров’я, зокрема про сон, серцевий ритм, рівень стресу, частоту дихання тощо.

Garmin Forerunner 955 - точний спортивний годинник, розроблений спеціально для бігунів та оснащений багатьма корисними функціями. 

garmin-forerunner-955

Garmin Forerunner 55 - смарт-годинник, який ідеально підходить для бігунів початкового рівня. Модель неймовірно зручна для бігу та відстежує усі специфічні показники, необхідні для бігу: відстань, темп, пульс тощо.

Годинник має дуже точний GPS та п’ять кнопок керування, які роблять його простим у використанні. Також надає точні прогнози щодо часу відновлення, пропонуючи відпочинок на основі активності попереднього дня.

Розумний годинник Garmin Forerunner 55 має елегантний дизайн та великий, зручний для читання екран годинника, який легко налаштувати. Відсутність сенсорного екрану робить годинник бюджетним.

Годинник, окрім бігових функцій, надає показники для різноманітних крос-тренувань, а саме: їзда на велосипеді, плавання, піші прогулянки тощо. 

Отже, якщо ви бігун-початківець і вам потрібні точні показники ваших бігових занять - сміливо купуйте цю недорогу модель.

garmin-forerunner-265

Смарт-годинник Garmin Forerunner 265 відстежує величезну кількість показників бігу, зокрема дистанцію, темп, довжину кроку, вертикальні коливання, частоту серцевих скорочень і багато іншого, надаючи спортсменам багато даних для вивчення. Годинник надає пропозиції щодо тренування та часу відновлення, прогнозує час змагань, виходячи з ваших попередніх тренувань.

Нова модель на відміну від попередників отримала яскравий Amoled- дисплей. Цей розумний годинник має високу функціональність і є серйозним оновленням моделі Garmin Forerunner 255. 

Годинник може підключатися до музичних платформ і завантажувати з них пісні, використовуючи бездротові навушники, можна насолоджуватися улюбленими треками під час пробіжок та тренувань.

Оновлений дисплей вплинув на час автономної роботи у порівнянні з іншими моделями, годинник може автономно працювати до 13 днів або до шести годин у режимі GPS при повному заряді.

Маючи більше трьох десятків профілів активності Garmin Forerunner 265 ідеально пасуватиме спортсменам, які займаються тріатлоном. 

Garmin-Forerunner-955-02

Купити годинники від Garmin

Купити Garmin MARQ пропонує інтернет-магазин NEWTIME. Ви можете замовити різні моделі смарт- годинників Garmin на нашому сайті. В нас представлені тільки оригінальні моделі з популярних колекцій Garmin. 

Для вашої зручності - ми приймаємо всі види оплат. Також пропонуємо швидку і зручну доставку годинників Garmin Forerunner, Garmin Fenix, Garmin Descent Mk3і, Garmin Vivoactive, Garmin Tactix 7, Garmin Quatix 7 Pro та інших моделей в межах Києва та області або самовивіз. Забезпечуємо доставку Новою поштою по всій Україні і за її межами.

Замовляйте розумні годинники перевіреного часом виробника Гармін в магазині NewTime!

Відкривайте нові спортивні обрії, фіксуйте свої найкращі результати та досягнення та мандруйте по всьому світу з розумними годинниками Garmin!

Garmin D2 Mach 1 with Vented Titanium Bracelet

Фільтр
Скасувати
За замовчуванням
За замовчуванням
Від дорогих до дешевих
Від дешевих до дорогих
За популярністю
Новинки
not_found
На ваш запит нічого не знайдено
Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону Будь ласка, перевірте номер телефону Номер телефону вже використовується
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний:
detail_ico
Переваги реєстрації
 • Статус замовлення
 • Історія замовлень та їх деталі
 • Зручні списки бажань з порівнянням товарів
 • Переглянуті товари
 • Скачування та друк чека/гарантійного талону
 • Збереження контактних даних для кошику
 • Функція повторити замовлення
 • Індивідуальні промокоди
Вибір

Ви можете вести пошук товару за партномером, кодом товару, по повній або частковій назві

Зв'язок з нами
Отримайте знижку -150₴ за підписку Ми відправили промокод на знижку на Вашу пошту: petro@gmail.com
Ви вже підписані
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Відправити
Бажаєте отримувати персональні промокоди на знижки? Реєструйтесь в особистому кабінеті
Не цікаво