-15 440 ₴
MacBook Pro 16" Silver 2023 (Z1770017P)

MacBook Pro 16" Silver 2023 (Z1770017P)

Код товару 59859.9
В наявності
308 800 ₴
293 360 ₴
detail_ico
$7 600
дн.
:
:
Бренд
Apple
Дисплей
16,2"
Процесор (чіп)
Apple M2 Max | 12-ядерний процесор | 38-ядерний графічний процесор
Об'єм пам'яті
8 ТБ SSD
Розширення екрану
3456×2234
Дата презентації продукту
січень 2023
Об'єм оперативної пам'яті
96 ГБ об'єднаної пам'яті
Вага
2,16 кг
Більше
detail_ico
detail_ico
detail_ico
detail_ico

• Оплата готівкою при отриманні;

• Оплата онлайн (+5%);

• Оплата товарів з Вашого розрахункового рахунку (ТОВ, ПП, ФОП) на наш розрахунковий рахунок ФОП (+5%). Надаємо документи від ФОП, не платники ПДВ;

• Оплата в USDT (+1%);

• Оплата через PayPal (+3%).

Самовивіз за адресою: м. Київ, вул. Антоновича 122

Ми знаходимось через дорогу від Володимирського ринку, це всього 300 м від м. Палац Україна

Наш шоу-рум зустріне Вас найбільшим ассортиментом аксесуарів до Apple техніки, величезним вибіром акустики та гаджетів 

Замовляйте товари трохи заздалегідь до приходу в шоу-рум, щоб ми встигли перемістити товар зі складу та підготувати його до видачі

 

Вартість доставки по Києву: 150 грн.

Вартість доставки в передмістя (за погодженням): від 250 грн.

Для запобігання шахрайства та мародерства - доставка проводиться ДО ВХОДУ У БУДИНОК (ДО ПІД'ЇЗДУ)

Доставка здійснюється з 10:00 до 20:00 у робочі дні та з 11:00 до 18:00 у вихідні дні. Якщо Ви розмістили замовлення до 15:00, ми будемо намагатися його доставити Вам в той же день. При додатковому погодженню ми можемо здійснити доставку в інший обумовлений час. Ви зможете розпакувати, запустити, перевірити працездатність товару – менеджер на доставці у всьому Вам допоможе.

На товари в нашому магазині надається гарантія від магазину терміном від 1 до 60 місяців залежно від конкретного виробу.

Термін гарантії можна побачити у картці товару на нашому сайті. В деких товарах є можливість вибору подовженої гарантії за доплату

Підтвердженням гарантійних зобов'язань є гарантійний талон магазину NewTime.ua (якщо ви його втратили - це не проблема, ми перевіримо залишок гарантії по серійному номеру).

На товари компанії Apple та інших брендів також надається гарантія від виробника (ремонт чи заміна за межами України).

Гарантія на продані вироби передбачає безкоштовний ремонт виробів протягом гарантійного терміну, зазначеного в нашому гарантійному талоні, або їх заміну на аналогічні у разі неможливості ремонту.

Якщо у Вас товар вийшов із строю протягом 14 днів з дня покупки - ми видамо новий або повернемо кошти (за умови повного комплекту та відсутності видимих дефектів).

Діагностика пристрою займає від 1 до 14 днів в залежності від складності виявлення брака. Після виявлення браку, товар відправляється в офіційний сервісний центр виробника в Україні або за кордон в залежності від бренду товару. Термін видачі пристрою клієнту з моменту виявлення браку коливається від 3 до 8 тижнів в залежності від складності проблеми та особливостей логістики. Ми цінуємо Ваш час і не зацікавлені в затримках обслуговуванні по гарантії Вашого пристрою - частіше це займає 3-4 тижні.

Перевірка на відсутність дефектів та комплектність виробу проводиться при видачі товару покупцю (комплектність визначається описом виробу або посібником з експлуатації).

Ми не можемо на 100% гарантувати вирішення спірного питання на Вашу користь, якщо товар не перевірено при отриманні. Будь ласка робіть огляд товару при отриманні.

Здійснюється відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживача» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12/print) протягом перших 14 днів з дня покупки за умови якщо:

✔️ товар новий, тобто який не був в експлуатації і не має слідів використання;

✔️ не має подряпин, потертостей і т.п.,

✔️ програмне забезпечення не змінювалося;

✔️ на лічильнику телефону не більш як 5 хвилин розмови, на лічильнику ноутбука не більше 3 циклів перезарядки батареї;

✔️ збережені: повна комплектація, ярлики, цілісність і всі компоненти упаковки, заводське маркування.

Товари активовані/зі слідами використання/дефектами приймаються тільки за погодженням і з уцінкою яка обговорюється в залежності від стану товару і його комплекту.

У період продажу новинок (продукт недавно з'явився на ринку) обмін/повернення протягом 14 днів Неактивована товару належної якості можливий тільки за ціною зазначеної на сайті на момент повернення пристрою.

MacBook Pro 16" 2023

Apple анонсувала нові 14-дюймові та 16-дюймові MacBook Pro з M2 Pro та M2 Max, професійними чіпами нового покоління від Apple, які забезпечують більш енергоефективну продуктивність і довший час автономної роботи для професійних користувачів.

Завдяки M2 Pro і M2 Max — найпотужнішим і найефективнішим у світі чіпам для професійних ноутбуків — MacBook Pro може виконувати такі складні завдання, як відтворення ефектів у 6 разів швидше, ніж найшвидший MacBook Pro на базі Intel, і 2-кратний градієнт кольору.

Завдяки безпрецедентній енергоефективності чіпів Apple час автономної роботи MacBook Pro тепер становить до 22 годин, що є найдовшим часом автономної роботи в Mac.

Для покращеного підключення новий MacBook Pro підтримує Wi-Fi 6E, який майже вдвічі швидший за попереднє покоління, і Enhanced HDMI, який уперше підтримує дисплеї 8K.

Завдяки до 96 ГБ загальної пам’яті на M2 Max творці можуть знімати великі сцени, які навіть не може запустити ноутбук. Неперевершені характеристики MacBook Pro також включають знаменитий дисплей Liquid Retina XDR, кілька варіантів підключення, HD-камеру FaceTime 1080p, звукову систему з шістьма динаміками та мікрофони студійної якості. У поєднанні з macOS Ventura MacBook Pro не має собі рівних.

macbook-pro-2023-2

Неперевершена енергоефективна продуктивність
із M2 Pro та M2 Max

З M2 Pro і M2 Max MacBook Pro трансформує професійні робочі процеси в широкому діапазоні дисциплін, від мистецтва до науки та розробки програмного забезпечення. Користувачі, які бажають перейти з моделей Mac на базі процесорів Intel, відчують ще суттєвіші покращення продуктивності, часу автономної роботи, підключення та загальної продуктивності. MacBook Pro зберігає продуктивність незалежно від того, підключений користувач до мережі живлення чи працює від акумулятора.

macbook-pro-2023-3

MacBook Pro з M2 Pro

MacBook Pro з M2 Pro оснащений 10- або 12-ядерним процесором із 8 високопродуктивними ядрами та 4 високопродуктивними ядрами, що на 20 відсотків підвищує продуктивність, ніж M1 Pro. Завдяки 200 ГБ/с уніфікованої пропускної здатності пам’яті (вдвічі більше, ніж у M2) і до 32 ГБ уніфікованої пам’яті користувачі можуть братися за великі проекти та запускати кілька професійних програм із неймовірною швидкістю.

Графічний процесор нового покоління з 19 ядрами забезпечує до 30% швидшу графічну продуктивність і на 40% швидший нейронний механізм, прискорюючи завдання машинного навчання, як-от аналітику відео та обробку зображень. Потужний медіапроцесор у M2 Pro також працює з найпопулярнішими відеокодеками, щоб значно пришвидшити відтворення та кодування відео, споживаючи дуже мало енергії.

macbook-pro-2023-4

З M2 Pro анімація в Motion відтворюється на 80 відсотків швидше, ніж MacBook Pro на базі Intel, і на 20 відсотків швидше, ніж у попередньому поколінні.

Компіляція в Xcode в 2,5 рази швидша, ніж у найшвидшому MacBook Pro на базі Intel, і майже на 25 відсотків порівняно з попереднім поколінням.

macbook-pro-2023-5
macbook-pro-2023-6

Обробка зображень у Adobe Photoshop на 80 відсотків швидша, ніж у найшвидшому MacBook Pro на базі Intel, і на 40 відсотків 5 швидше , ніж у попереднього покоління.

MacBook Pro з M2 Max

MacBook Pro з M2 Max максимізує продуктивність робочого процесу завдяки більшому графічному процесору, який включає до 38 ядер, на 30 відсотків швидшу графічну продуктивність, ніж M1 Max, і включає 400 ГБ/с уніфікованої пропускної здатності пам’яті – так, M2 Pro. Маючи до 96 ГБ уніфікованої пам’яті, MacBook Pro знову розширює межі графічної пам’яті ноутбука, щоб справлятися з інтенсивними графічними навантаженнями, такими як створення сцен із екстремальною 3D-геометрією та текстурами або зшивання масивних фотографічних панорам.

M2 Max оснащений 12-ядерним процесором нового покоління, який забезпечує до восьми високопродуктивних ядер і чотирьох високоефективних ядер, на 20% вищу продуктивність, ніж M1 Max, а також потужніший медіа-процесор, ніж M2 Pro, з удвічі вищим ProRes прискоренням, щоб значно прискорити відтворення медіафайлів і перекодування.

macbook-pro-2023-7

Відтворення ефектів у Cinema 4D до 6 разів швидше, ніж у найшвидшому MacBook Pro на базі Intel, і до 30 відсотків швидше, ніж у попереднього покоління.

Корекція кольорів у DaVinci Resolve у 2 рази швидша, ніж у найшвидшому MacBook Pro на базі Intel, і на 30 відсотків, ніж у попереднього покоління.

macbook-pro-2023-8

Ми можемо робити це цілий день

16-дюймова модель має найдовший час автономної роботи в Mac. І обидві моделі залишаються такими ж швидкими як від батареї, так і від джерела живлення. Ця ефективність — магія кремнію Apple. Тож куди б не прийшло натхнення чи коли б не вимагав обов’язок, біжіть із ним.

MacBook Pro 14" 2023 

до 18 годин відтворення відео

до 12 годин бездротового Інтернету

MacBook Pro 16" 2023

до 22 годин відтворення відео

до 15 годин бездротового Інтернету

macbook-pro-2023-11

Покращене підключення

MacBook Pro тепер оснащений Wi-Fi 6E 3 для швидшого бездротового підключення, а також вдосконаленим HDMI для підтримки дисплеїв 8K до 60 Гц і дисплеїв 4K до 240 Гц. Ці нові можливості базуються на різноманітних варіантах підключення, які вже є в MacBook Pro, включаючи три порти Thunderbolt 4 для високошвидкісного підключення до периферійних пристроїв, слот для карт SDXC і зарядку MagSafe.

macbook-pro-2023-9

MacBook Pro має три порти Thunderbolt 4 для підключення високошвидкісних периферійних пристроїв, зарядку MagSafe 3 і роз’єм для навушників, який підтримує навушники з високим опором.

MacBook Pro оснащено слотом для карти SDXC для швидкого доступу до медіафайлів і портом HDMI для зручного підключення до телевізорів і дисплеїв, у тому числі вперше до дисплеїв 8K.

macbook-pro-2023-10
Дисплей 16,2"
Процесор (чіп) Apple M2 Max | 12-ядерний процесор | 38-ядерний графічний процесор
Об'єм пам'яті 8 ТБ SSD
Розширення екрану 3456×2234
Дата презентації продукту січень 2023
Об'єм оперативної пам'яті 96 ГБ об'єднаної пам'яті
Вага 2,16 кг
Що в коробці: MacBook Pro 16" Silver
Кабель USB-C to MagSafe 3 (2 m)
140W USB-C Power Adapter
Колір Silver

macbook-pro-16-silver-2023-005

Чим краще MacBook Pro 16" М2 2023 ніж MacBook Pro 16" М1 2021?

  • Процесор Apple M2 Pro в базовому виконанні став з 12 ядрами CPU (+2 ядра) з 4-ма ядрами ефективності (+2 ядра) та 19-ма ядрами GPU (+3 ядра).

 

  • Топова версія з M2 Max процесором йде з 12 ядрами CPU (+2 ядра) та 38 ядрами GPU (+6 ядер) в порівняно з наймощнішою версією Pro 16 2021 року випуску.

 

  • Вперше доступно майже сотня гібабайт оперативки - 96GB (виключно в M2 Max with 38‑core GPU процесорі).

 

  • Тепер можна підключити один зовнішній дисплей з підтримкою роздільної здатності 8K (раніше до 6K) при частоті 60 Гц або один зовнішній дисплей з роздільною здатністю 4K при частоті 240 Гц через HDMI.

 

  • Літійполімерний акумулятор 100 Вт/год залишився по обʼєму тим же, але компанії Apple вдалось оптимізувати споживання електроенергії за рахунок нового процесору Apple M2 що в кінцевому результаті дало +1 годину відтворення відео з Apple TV (ДО 22 годин) та +1 год користування бездротовим інтернетом (ДО 15 годин).

 

  • Обновився Bluetooth з версії 5.0 до 5.3.

 

  • Оновився Wi‑Fi з версії 6 802.11ax до Wi-Fi 6E (802.11ax), це дасть додатковий діапазон 6 ГГц, більш високу продуктивність, меншу затримку та вищу швидкість передачі даних.

 

  • Порт HDMI став підтримувати багатоканальний аудіовихід

 

  • Вага комплектацій з M2 Pro чіпом стала більшою на 50 г - 2,15 кг в порівнянні з M1 Pro.

 

  • Вага комплектацій з M2 Max чіпом стала меншою на 40 г - 2,16 кг в порівнянні з M1 Max.
Відгуки
Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону Будь ласка, перевірте номер телефону
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний:
login

Ви можете вести пошук товару за партномером, кодом товару, по повній або частковій назві

Зв'язок з нами
-->
Сall-центр

Пн-Пт:10:00-20:00

Сб-Нд:11:00-18:00

Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону
Будь ласка, перевірте номер телефону
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний: