MacBook Pro 16" Space Gray (Z14X000H7) 2021 Refurbished

Refurbished — це товари, які з тих чи інших причин повернулися виробнику після продажу, які той, у свою чергу, проінспектував, при необхідності замінив брак, видалив сліди використання. 

За фактом така техніка нічим не відрізняється від нової. Хіба що можуть бути спеціальні позначки про те, що конкретний екземпляр є відновленим.

info

MacBook Pro 16" Space Gray (Z14X000H7) 2021 Refurbished

Код товару 59940.5
В наявності
140 890 ₴
detail_ico
$3 650
Бренд
Apple
Дисплей
16,2"
Процесор (чіп)
Apple M1 Max | 10‑ядерний процесор | 32-ядерний графічний процесор
Об'єм пам'яті
4 ТБ SSD
Розширення екрану
3456×2234
Дата презентації продукту
жовтень 2021
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ об'єднаної пам'яті
Більше
detail_ico
detail_ico
detail_ico
detail_ico

• Оплата готівкою при отриманні;

• Оплата онлайн (+5%);

• Оплата товарів з Вашого розрахункового рахунку (ТОВ, ПП, ФОП) на наш розрахунковий рахунок ФОП (+5%). Надаємо документи від ФОП, не платники ПДВ;

• Оплата в USDT (+1%);

• Оплата через PayPal (+3%).

Самовивіз за адресою: м. Київ, вул. Антоновича 122

Ми знаходимось через дорогу від Володимирського ринку, це всього 300 м від м. Палац Україна

Наш шоу-рум зустріне Вас найбільшим ассортиментом аксесуарів до Apple техніки, величезним вибіром акустики та гаджетів 

Замовляйте товари трохи заздалегідь до приходу в шоу-рум, щоб ми встигли перемістити товар зі складу та підготувати його до видачі

 

Вартість доставки по Києву: 150 грн.

Вартість доставки в передмістя (за погодженням): від 250 грн.

Для запобігання шахрайства та мародерства - доставка проводиться ДО ВХОДУ У БУДИНОК (ДО ПІД'ЇЗДУ)

Доставка здійснюється з 10:00 до 20:00 у робочі дні та з 11:00 до 18:00 у вихідні дні. Якщо Ви розмістили замовлення до 15:00, ми будемо намагатися його доставити Вам в той же день. При додатковому погодженню ми можемо здійснити доставку в інший обумовлений час. Ви зможете розпакувати, запустити, перевірити працездатність товару – менеджер на доставці у всьому Вам допоможе.

На товари в нашому магазині надається гарантія від магазину терміном від 1 до 60 місяців залежно від конкретного виробу.

Термін гарантії можна побачити у картці товару на нашому сайті. В деких товарах є можливість вибору подовженої гарантії за доплату

Підтвердженням гарантійних зобов'язань є гарантійний талон магазину NewTime.ua (якщо ви його втратили - це не проблема, ми перевіримо залишок гарантії по серійному номеру).

На товари компанії Apple та інших брендів також надається гарантія від виробника (ремонт чи заміна за межами України).

Гарантія на продані вироби передбачає безкоштовний ремонт виробів протягом гарантійного терміну, зазначеного в нашому гарантійному талоні, або їх заміну на аналогічні у разі неможливості ремонту.

Якщо у Вас товар вийшов із строю протягом 14 днів з дня покупки - ми видамо новий або повернемо кошти (за умови повного комплекту та відсутності видимих дефектів).

Діагностика пристрою займає від 1 до 14 днів в залежності від складності виявлення брака. Після виявлення браку, товар відправляється в офіційний сервісний центр виробника в Україні або за кордон в залежності від бренду товару. Термін видачі пристрою клієнту з моменту виявлення браку коливається від 3 до 8 тижнів в залежності від складності проблеми та особливостей логістики. Ми цінуємо Ваш час і не зацікавлені в затримках обслуговуванні по гарантії Вашого пристрою - частіше це займає 3-4 тижні.

Перевірка на відсутність дефектів та комплектність виробу проводиться при видачі товару покупцю (комплектність визначається описом виробу або посібником з експлуатації).

Ми не можемо на 100% гарантувати вирішення спірного питання на Вашу користь, якщо товар не перевірено при отриманні. Будь ласка робіть огляд товару при отриманні.

Здійснюється відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживача» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12/print) протягом перших 14 днів з дня покупки за умови якщо:

✔️ товар новий, тобто який не був в експлуатації і не має слідів використання;

✔️ не має подряпин, потертостей і т.п.,

✔️ програмне забезпечення не змінювалося;

✔️ на лічильнику телефону не більш як 5 хвилин розмови, на лічильнику ноутбука не більше 3 циклів перезарядки батареї;

✔️ збережені: повна комплектація, ярлики, цілісність і всі компоненти упаковки, заводське маркування.

Товари активовані/зі слідами використання/дефектами приймаються тільки за погодженням і з уцінкою яка обговорюється в залежності від стану товару і його комплекту.

У період продажу новинок (продукт недавно з'явився на ринку) обмін/повернення протягом 14 днів Неактивована товару належної якості можливий тільки за ціною зазначеної на сайті на момент повернення пристрою.

Refurbished - це відновлений компанією Apple. Гарантія від нашого інтернет-магазину 3 або 12 місяців, також з гарантій 12 міс від компанії Apple.

Це вживані продукти Apple, які проходять суворий процес відновлення Apple до того, як будуть виставлені на продаж. Хоча через технічні проблеми повертаються лише деякі одиниці, кожна одиниця оцінюється на відповідність стандартам якості Apple.

Кожен відновлений продукт компанії Apple:

- Проходить повне функціональне тестування і будь-які дефектні модулі, виявлені в ході тестування, замінюються.

- Проходить ретельний процес очищення та огляду.

- Перепаковується (включаючи відповідні посібники, кабелі, нові коробки).

- Включає або операційну систему, що спочатку поставляється з пристроєм, або, в деяких випадках, пізнішу версію.

- Проходить остаточний контроль якості перед розміщенням на сайт із позначкою "Refurbished".

Процедури відновлення слідують тим же основним технічним посібникам та правилам, що й процедури виробництва/упаковки готової продукції Apple.

Чого слід очікувати при покупці відновленого продукту Apple?

- Значної економії

- Повністю функціональну техніку з повною документацією

- Гарантія того, що пристрій відповідає найвищим стандартам якості Apple, і його несправні компоненти були замінені справжніми компонентами Apple.

Результат – на 100% робочий товар за низькою ціною з повним комплектом, який виглядає як новий, і з гарантією від нашого інтернет-магазину 3 або 12 місяців, також з гарантій 12 місяців від компанії Apple.

MacBook Pro 16" 2021

Суперсила професіоналів

Найпотужніший MacBook Pro в історії. І це монстр. Супершвидкі M1 Pro і M1 Max - перші чипи Apple, розроблені спеціально для професіоналів. Вони дають феноменальну продуктивність і забезпечують дивно довгий час роботи без підзарядки. Додайте до цього приголомшливий дисплей Liquid Retina XDR, чудову камеру і звук, а також більше портів для професійної роботи. З цим ноутбуком все стає можливим.

Тепер тримайтеся

 Чипи M1 Pro і M1 Max - це абсолютно новий масштаб архітектури М1. І вперше розробили систему на чипі спеціально для професійних ноутбуків. У обох чипів більше ядер в центральному і графічному процесорах і більше об'єднаної пам'яті, ніж в чипі M1. А ще потужна система Neural Engine для високої швидкості машинного навчання і оновлені медіапроцесора з підтримкою ProRes. M1 Pro і M1 Max дозволяють професіоналам створювати те, що раніше здавалося неможливим.

M1 Pro

Дуже швидко

M1 Pro виводить архітектуру M1 на новий рівень продуктивності, відкриваючи неймовірні можливості для професійної роботи. До 10 ядер в центральному процесорі і до 16 в графічному, 16-ядерна система Neural Engine, виділені медіапроцесора для кодування і декодування файлів з підтримкою кодеків H.264, HEVC і ProRes - такий ноутбук легко впорається з самими амбітними проектами.

M1 Max

Ще швидше

M1 Max - неймовірно потужний чип для ноутбуків професійного рівня. Він оснащується 10-ядерним процесором, графічним процесором до 32 ядер і 16-ядерної системою Neural Engine. Швидкість обробки графіки і пропускна здатність пам'яті у цього чипа вдвічі більше, ніж у M1 Pro. Кодування відео відбувається до 2 разів швидше, оскільки в M1 Max встановлено два медіапроцесора для кодування і окремий медіапроцесор для декодування, а два прискорювача ProRes допомагають при роботі з декількома потоками відео.

Виберіть розмір. Виберіть чип.

І полетіли

Новий MacBook Pro представлений двома моделями: 14 дюймів і 16 дюймів. Для кожної з них можна вибрати чип M1 Pro або M1 Max, і будь-яка конфігурація забезпечить безпрецедентний рівень продуктивності. Ви зможете працювати з мільйонами полігонів в Cinema 4D, монтувати до семи потоків відео 8K в форматі ProRes в Final Cut Pro, виконувати грейдінг в HDR, працюючи з відео 8K ProRes 4 × 4, - і все це на ноутбуці, а не в обладнаній монтажної кімнаті.

День безперервно

Нестримна міць і неймовірний час роботи від акумулятора - ось вона, справжня магія чипів Apple. З ними ви можете скомпілювати до чотирьох разів більше коду в Xcode і до двох разів довше займатися обробкою зображень в Lightroom Classic, перш ніж акумулятор розрядиться повністю. Причому MacBook Pro зберігає високий рівень продуктивності, навіть якщо вимкнути його з розетки.

Модель 14 дюймів

  • До 17 годин відтворення відео
  • До 11 годин роботи в інтернеті по бездротовій мережі

Модель 16 дюймів

  • До 21 годин відтворення відео
  • До 14 годин роботи в інтернеті по бездротовій мережі

Охолодження що треба 

Передові компоненти систем охолодження подають на 50 відсотків більше повітря навіть при низькій швидкості обертання вентиляторів. А при виконанні багатьох повсякденних завдань вони взагалі не включаються - настільки ефективно працюють чипи Apple.

Обсяги на швидкості

У нові MacBook Pro встановлюються SSD-накопичувачі ємністю до 8 ТБ, швидкість зчитування даних у яких досягає неймовірних 7,4 ГБ / с - більш ніж в 2 рази вище в порівнянні з моделями попереднього покоління. З таким диском ви зможете миттєво відкривати відео в форматі 8K і зберігати сотні тисяч фото в форматі RAW.

XDRадує

Liquid Retina XDR.  Це перший дисплей для ноутбуків Mac з екстремальним динамічним діапазоном і контрастністю мільйон до одного. На такому екрані чудово виглядають фото, ігри і відео у форматі HDR. Відмінно видно світлі ділянки, чітко передаються всі деталі в темних областях, кольори виходять яскравими і природними. Кожен дисплей проходить заводське калібрування і підтримує професійні режими для грейдингу в HDR, роботи з фотографіями, дизайну і підготовки до друку.

ProMotion.  Це перші комп'ютери Mac, для яких була реалізована підтримка ProMotion. З нею все працює швидко і гладко - від прокрутки веб-сторінок до рухів в комп'ютерних іграх, - і при цьому ноутбук споживає менше енергії. Максимальна частота оновлення екрану складає 120 Гц. Фактичне значення адаптивно змінюється, підлаштовуючись під швидкість руху об'єктів на екрані ноутбука. А для редагування відео з підтримкою ProMotion можна вибрати фіксовану частоту оновлення, відповідну параметрами запису.

На секундочку - камера HD 1080p

Бути на зв'язку сьогодні як ніколи важливо. Тому подвоїли роздільну здатність камери MacBook Pro - до 1080p - і збільшили діафрагму, щоб вона пропускала більше світла. Володіючи при цьому збільшеною матрицею з великою кількістю ефективних пікселів, камера дає в два рази більше якісне зображення при слабкому освітленні.

Три мікрофони студійного рівня. У мікрофонів в цих моделях до 60 відсотків нижче поріг шуму, тому MacBook Pro може сприймати найтихіші звуки. А система з трьох спрямованих мікрофонів допомагає зробити так, щоб ваш голос завжди звучав голосно і чітко.

Система з шести динаміків. Чотири низькочастотних динаміка з придушенням резонансу розширюють діапазон звучання - різниця складає до половини октави - і відтворюють до 80 відсотків більше басів. Ефективні високочастотні динаміки більш чітко і повно передають вокальні партії.

Все у вас підключиться

Слот для карт SDXC дозволяє переносити фото і відео. Порт HDMI - підключати телевізори та монітори. Вихід 3,5 мм автоматично розпізнає навушники з високим опором і коригує параметри. Три порти Thunderbolt 4 служать для підключення високошвидкісних периферійних пристроїв. А до гнізда живлення MagSafe 3 легко прімагнітиться кабель для швидкої зарядки.

Ще більше пікселів

До моделей з чипом M1 Max можна підключити до трьох моніторів Pro Display XDR і один телевізор з роздільною здатністю 4K. До моделей з чипом M1 Pro - до двох моніторів Pro Display XDR.

Міць і клавіатура - парочка рівня Pro

На клавіатурі Magic Keyboard у MacBook Pro вперше з'явився ряд повнорозмірних механічних функціональних клавіш. Такі клавіші особливо цінують професійні користувачі через тактильні відчуття. Ви зможете швидко активувати пошук Spotlight, Siri, диктовку і функцію «Не турбувати». Крім того, на клавіші Touch ID тепер є спеціальне рельєфне кільце, яке допомагає правильно прикласти палець для розблокування Mac.

macOS Monterey і чип Apple
Потужне поєднання.

У macOS Monterey можна використовувати одну клавіатуру, трекпад і мишу для одночасної і безперервної роботи на Mac і iPad - з функцією «Універсальне управління». Автоматизувати складні завдання за допомогою Швидких команд. Передавати зображення зі свого екрану, разом дивитися фільми і працювати над проектами через FaceTime. І переглядати веб-сайти в Safari - браузер став ще краще. А режим фокусування допоможе зосередитися, тимчасово відключивши зайві повідомлення.

Професійні додатки

Більше 10 000 додатків і плагінів вже оптимізовані для роботи з чипами Apple. До того ж технологія Rosetta 2 автоматично адаптує додатки, створені для комп'ютерів з процесорами Intel, і дозволяє використовувати їх на нових MacBook Pro.

Дисплей 16,2"
Процесор (чіп) Apple M1 Max | 10‑ядерний процесор | 32-ядерний графічний процесор
Об'єм пам'яті 4 ТБ SSD
Розширення екрану 3456×2234
Дата презентації продукту жовтень 2021
Об'єм оперативної пам'яті 32 ГБ об'єднаної пам'яті

Відгуки
Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону Будь ласка, перевірте номер телефону
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний:
login

Ви можете вести пошук товару за партномером, кодом товару, по повній або частковій назві

Зв'язок з нами
-->
Сall-центр

Пн-Пт:10:00-20:00

Сб-Нд:11:00-18:00

Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону
Будь ласка, перевірте номер телефону
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний: