Окуляри віртуальної реальності Sony PlayStation VR2 + Horizon: Call of the Mountain

Окуляри віртуальної реальності Sony PlayStation VR2 + Horizon: Call of the Mountain

Код товару 65011
В наявності
25 498 ₴
detail_ico
$661
Бренд
Sony
Дисплей
OLED
Тип пристрою
Окуляри віртуальної реальності
Тип підключення
проводове
Сумісність
Sony PlayStation 5
Більше
detail_ico
detail_ico
detail_ico
detail_ico

• Оплата готівкою при отриманні;

• Оплата онлайн (+5%);

• Оплата товарів з Вашого розрахункового рахунку (ТОВ, ПП, ФОП) на наш розрахунковий рахунок ФОП (+5%). Надаємо документи від ФОП, не платники ПДВ;

• Оплата в USDT (+1%);

• Оплата через PayPal (+3%).

Самовивіз за адресою: м. Київ, вул. Антоновича 122

Ми знаходимось через дорогу від Володимирського ринку, це всього 300 м від м. Палац Україна

Наш шоу-рум зустріне Вас найбільшим ассортиментом аксесуарів до Apple техніки, величезним вибіром акустики та гаджетів 

Замовляйте товари трохи заздалегідь до приходу в шоу-рум, щоб ми встигли перемістити товар зі складу та підготувати його до видачі

 

Вартість доставки по Києву: 150 грн.

Вартість доставки в передмістя (за погодженням): від 250 грн.

Для запобігання шахрайства та мародерства - доставка проводиться ДО ВХОДУ У БУДИНОК (ДО ПІД'ЇЗДУ)

Доставка здійснюється з 10:00 до 20:00 у робочі дні та з 11:00 до 18:00 у вихідні дні. Якщо Ви розмістили замовлення до 15:00, ми будемо намагатися його доставити Вам в той же день. При додатковому погодженню ми можемо здійснити доставку в інший обумовлений час. Ви зможете розпакувати, запустити, перевірити працездатність товару – менеджер на доставці у всьому Вам допоможе.

На товари в нашому магазині надається гарантія від магазину терміном від 1 до 60 місяців залежно від конкретного виробу.

Термін гарантії можна побачити у картці товару на нашому сайті. В деких товарах є можливість вибору подовженої гарантії за доплату

Підтвердженням гарантійних зобов'язань є гарантійний талон магазину NewTime.ua (якщо ви його втратили - це не проблема, ми перевіримо залишок гарантії по серійному номеру).

На товари компанії Apple та інших брендів також надається гарантія від виробника (ремонт чи заміна за межами України).

Гарантія на продані вироби передбачає безкоштовний ремонт виробів протягом гарантійного терміну, зазначеного в нашому гарантійному талоні, або їх заміну на аналогічні у разі неможливості ремонту.

Якщо у Вас товар вийшов із строю протягом 14 днів з дня покупки - ми видамо новий або повернемо кошти (за умови повного комплекту та відсутності видимих дефектів).

Діагностика пристрою займає від 1 до 14 днів в залежності від складності виявлення брака. Після виявлення браку, товар відправляється в офіційний сервісний центр виробника в Україні або за кордон в залежності від бренду товару. Термін видачі пристрою клієнту з моменту виявлення браку коливається від 3 до 8 тижнів в залежності від складності проблеми та особливостей логістики. Ми цінуємо Ваш час і не зацікавлені в затримках обслуговуванні по гарантії Вашого пристрою - частіше це займає 3-4 тижні.

Перевірка на відсутність дефектів та комплектність виробу проводиться при видачі товару покупцю (комплектність визначається описом виробу або посібником з експлуатації).

Ми не можемо на 100% гарантувати вирішення спірного питання на Вашу користь, якщо товар не перевірено при отриманні. Будь ласка робіть огляд товару при отриманні.

Здійснюється відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживача» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12/print) протягом перших 14 днів з дня покупки за умови якщо:

✔️ товар новий, тобто який не був в експлуатації і не має слідів використання;

✔️ не має подряпин, потертостей і т.п.,

✔️ програмне забезпечення не змінювалося;

✔️ на лічильнику телефону не більш як 5 хвилин розмови, на лічильнику ноутбука не більше 3 циклів перезарядки батареї;

✔️ збережені: повна комплектація, ярлики, цілісність і всі компоненти упаковки, заводське маркування.

Товари активовані/зі слідами використання/дефектами приймаються тільки за погодженням і з уцінкою яка обговорюється в залежності від стану товару і його комплекту.

У період продажу новинок (продукт недавно з'явився на ринку) обмін/повернення протягом 14 днів Неактивована товару належної якості можливий тільки за ціною зазначеної на сайті на момент повернення пристрою.

Окуляри віртуальної реальності Sony PlayStation VR2

Перенесіться у світи, які здаються справді реальними – ігри у віртуальній реальності виходять на новий рівень.

Нове покоління ігор у віртуальній реальності

Відчуйте нові відчуття завдяки чарівній графіці в HDR-форматі з підтримкою роздільної здатності 4K, новим контролерам та іграм, які стали символом своїх жанрів. Все це можливе лише на PS5™.

Досліджуйте нові реальності з гарнітурою PlayStation VR2

Неймовірно чітка графіка вдихає життя в нові захоплюючі світи, а технологія PlayStation VR2 Sense ще більше занурює і дарує більше вражень.

Графіка з роздільною здатністю 4K та підтримкою HDR-формату

Пориньте в захоплюючу дух віртуальну реальність з чітким зображенням у роздільній здатності 4K, підтримкою розширеного динамічного діапазону і до 120 кадрів в секунду, а два OLED-дисплеї 2000 x 2040 забезпечать вам роздільну здатність, що в чотири рази перевищує можливості першої гарнітури PlayStation®VR.

Більше комфорту

Насолоджуйтесь грою завдяки комфортному полю огляду в 110º, легким, ідеально підібраним лінзам Френеля та диску регулювання лінз, який дозволить вам налаштувати фокус на ваш смак.

Відстеження очей

Спілкуйтеся з ігровим світом, прямо як у житті: гарнітура PS VR2 розпізнає рух ваших очей і дарує більше емоцій і чіткіший вираз обличчя персонажу, коли ви збираєтеся з друзями в мережі. ‎ по сторонах, а передові технології завантаження світу покращують візуальне сприйняття, регулюючи дозвіл дисплея, щоб точно визначити та покращити те, на чому ви сфокусувалися.

Грайте вільно, поки PlayStation VR2 відстежує вас та ваші контролери за допомогою чотирьох камер, вбудованих у гарнітуру. Ваші рухи та напрямок погляду відображаються у грі, і навіть не потрібно використовувати зовнішню камеру.

Віддача гарнітури

Відчуйте ледь вловиму вібрацію гарнітури в ключові моменти гри. Ці вібрації, створювані одним вбудованим мотором, додає тактильних відчуттів, коли ви занурюєтеся в гру. Відчуйте, як б'ється пульс персонажа в напружені моменти, коли щось пролітає повз вашу голову, або як ваш автомобіль прямує вперед, коли ви витискаєте газ.

Технологія Tempest 3D AudioTech

Пориньте в неймовірно реалістичне звукове середовище: звук у грі на ходу адаптується до вашого положення та руху вашої голови. Відчуйте, як персонаж стоїть у вас за спиною, коли він шепоче щось вам на вухо, знаходите друзів і ворогів по звуку стрілянини або еху кроків і зазнайте страху перед небезпекою, що наближається з будь-якого боку.

З'єднання одним кабелем

Миттєво пориньте в нові віртуальні світи завдяки простому з'єднанню одним кабелем з переднім USB-роз'ємом консолі PlayStation 5. PlayStation VR2 легко і швидко встановлюється - просто підключаєте та граєте.

Представляємо контролер PlayStation VR2 Sense

По-новому взаємодійте з віртуальними світами за допомогою тактильної віддачі, адаптивних тригерів, точного відстеження та розпізнавання торкання пальців – все це можливо завдяки унікальному ергономічному дизайну.

Округлий дизайн

Візьміть новий контролер PS VR2 Sense і відчуйте свободу рухів та реалістичний ігровий процес – все завдяки чудово продуманому та ергономічному дизайну: тепер ви зможете спокійно вивчати ігровий світ, в якому опинилися.

Джойстики та кнопки

Керуйте ще більше своїми рухами у грі за допомогою таких звичних джойстиків та кнопок дій на обох контролерах, а також кнопок Options та Create. Як і адаптивні тригери, на обох контролерах також є кнопка захоплення ігрових предметів.

Розпізнавання дотику пальців

Взаємодіяти з ігровими предметами та світом так, як ви це робите в житті, вам навіть не знадобиться натискати на кнопку, оскільки розпізнавання дотику пальців дозволить контролеру PS VR2 Sense відтворити реалістичні рухи та жести, щоб ви змогли торкнутися віртуального світу.

Адаптивні тригери

Випробуйте реалістичні відчуття від взаємодії з предметами та оточенням у грі та завдяки різному ступені зусилля та опору тригерів‎. Ви натягуєте брязкітну тятиву, щось тисніте голими руками або зброю заклинило в розпал битви - адаптивні тригери фізично об'єднують вас з тим, що відбувається на екрані, і ще глибше занурюють у гру.

Виробник Sony
Дисплей OLED
Тип пристрою Окуляри віртуальної реальності
Тип підключення проводове
Сумісність Sony PlayStation 5
Сумісність Sony PlayStation 5
Відгуки
Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону Будь ласка, перевірте номер телефону
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний:
login

Ви можете вести пошук товару за партномером, кодом товару, по повній або частковій назві

Зв'язок з нами
-->
Сall-центр

Пн-Пт:10:00-20:00

Сб-Нд:11:00-18:00

Реєстрація
Будь ласка, перевірте номер телефону
Будь ласка, перевірте номер телефону
Будь ласка, перевірте корректність вводу пошти
Пароль має мати від 8 символів
Паролі не співпадають
Ми відправили вам SMS на номер:
Код з смс:
Код з смс не вірний: