Чохол Native Union Stow Slim Sleeve Case Sandstone for MacBook Pro 16"/MacBook Air 15" (STOW-MBS-SAN-16)
Код товару:711068
0.0/ 5.0
В наявності
До кошику
Умови кредиту:
Покупка частинами
від Монобанк
до 24 міс.
Оплата частинами
від PrivatBank
до 6 міс.
Легка розстрочка
від SensBank
до 24 міс.
Плати частинами
від ABank
до 25 міс.
Характеристики
Показати всі
Бренд Native Union
ТипЧохол-папка
МатеріалТекстиль
КолірSandstone
Методи оплати
при отриманні
Готівкою
Післяплата
токен для переказу USDT надішлемо Вам після підтвердження замовлення
Оплата USDT (TRC20)
Терміналом
+6%
Оплата онлайн
+5%
Переказ на IBAN
+5%
з ТОВ, ПП, ФОП на ФОП без ПДВ.
Безготівкова без ПДВ
+5%
"Покупка частинами" від Монобанк від 2 місяців. Діє тільки на товари з відміткою "лапки" Монобанк
Покупка частинами
2-24 міс.
Оплата частинами
2-6 міс.
"Легка розстрочка" від SenseBank від 3 місяців
Легка розстрочка
3-24 міс.
"Плати частинами" від abank від 2 місяців
Плати частинами
2-25 міс.
Доставка:
Оберіть місто
Отримання товару: Доставимо: Відправимо: Сьогодні 🏠🏎️🚚
Самовивіз з магазину
Київ, вул. Антоновича 122
Доставка по Україні
Новою поштою
Адресна доставка по Україні
Новою Поштою
Разом дешевше
Основні характеристики
Бренд
Native Union
Тип
Чохол-папка
Матеріал
Текстиль
Колір
Sandstone
Всі характеристики
Чохол Native Union Stow Slim Sleeve Case
  • Щоденний захист у тонкій, вишуканій формі
  • Виготовлений із міцного текстилю з покриттям зовні та м'якою стьобаною внутрішньою частиною.
  • Легкодоступна магнітна застібка для безперешкодного доступу
  • Швидкий доступ до речей із зовнішньої кишені
Чохол Native Union Stow Slim Sleeve Case Sandstone for MacBook Pro 16
Показати більше
Тип Чохол-папка
Матеріал Текстиль
Сумісність MacBook Pro 16,2" [M1 - M4]
MacBook Air 15" [M2 - M3]
MacBook Air 15" M4
MacBook Pro 16,2" M5
MacBook Air 15" M5
Показати більше
MacBook Air 15" [M2 - M3]
MacBook Air 15" M4
MacBook Pro 16,2" M5
MacBook Air 15" M5
Рекомендовані товари
Завантаження відгуків...
Загальний рейтинг
0%
4
0%
3
0%
0%
1
0%